‼️ 75-й обмін полоненими: додому повертаються 186 українців Сьогодні відбувся черговий, 75-й обмін полоненими. У результаті перемовного процесу, Координаційним штабом за дорученням Президента України, з російської неволі звільнено 185 українських військовослужбовців. Окремо також вдалося повернути на Батьківщину одного цивільного українця, якого росіяни утримували в неволі з 2022 року. Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ДШВ, ТрО, ССО, ВСП а також бійці Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. ▶ Більша половина визволених сьогодні Захисників потрапила в полон у 2022-му році, частина з них - під час оборони Маріуполя. Серед звільнених є учасник унікальної вертолітної операції - повітряного мосту до Азовсталі . Загалом на Батьківщину повертаються українці, що воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському, а також на Курському напрямку. Вік наймолодшого звільненого - 26 років, найстаршому виповнилося - 62 роки. Серед звільнених сьогодні Захисників є два офіцери. 🤝Висловлюємо вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну та поверненні додому українців. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, будуть забезпечені необхідними речами на перший час, отримають належні виплати, пройдуть реабілітацію та реінтеграцію до суспільства після тривалої ізоляції у російській неволі. Дякуємо також усім дотичним державним структурам та організаціям за скоординовані зусилля, спрямовані на визволення наших громадян.Координаційний штаб продовжує роботу з пошуку, документування та повернення кожного, хто перебуває в російській неволі.🇺🇦Слава Україні!
‼️73-й обмін: Україна повернула з неволі 193 ЗахисниківСьогодні за результатами перемовин Координаційний штаб за дорученням Президента провів черговий обмін полоненими. З російської неволі визволено 193 Оборонців. Сьогоднішній захід став продовженням Великоднього обміну та реалізації відповідних домовленостей.Особливість нинішнього обміну полягає в тому, що вдалося повернути з полону хлопців 2000-х років народження, а також Захисників із пораненнями. Більшість звільнених незаконно утримувались на території Чечні. Проти частини з них були сфабриковані кримінальні справи, що є порушенням Женевських конвенцій.Серед визволених військовослужбовців — представники ЗСУ, зокрема значна кількість десантників. Також додому повертаються бійці Військово-Морських Сил, ТрО, Національної гвардії України, Нацполіції, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту. Окрім солдатів та сержантів, вдалося звільнити декількох офіцерів.Звільнені військовослужбовці захищали країну на Луганському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Курському напрямках. Наймолодшому Захиснику виповнилося 24 роки. У полон він потрапив на Донецькому напрямку у 2023 році. Вік найстаршого визволеного Оборонця — 60 років. Двоє військовослужбовців сьогодні святкуватимуть свій день народження вже на рідній землі.Усі звільнені пройдуть повний медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, а також усі передбачені державою виплати. Україна забезпечить реінтеграцію героїв до суспільства після тривалої ізоляції.🤝Висловлюємо вдячність США та ОАЕ за допомогу в організації обміну.Дякуємо також усім дотичним структурам і організаціям за скоординовані зусилля, спрямовані на визволення наших громадян. Координаційний штаб продовжує роботу з пошуку та повернення кожного, хто перебуває в російській неволі.🇺🇦 Слава Україні!
‼️Передвеликодній обмін: 182 українці звільнено з полону Сьогодні, напередодні світлого свята Великодня, відбувся 72-й обмін полоненими. У результаті перемовного процесу, Координаційним штабом за дорученням Президента України, з російської неволі повернуто 175 військовослужбовців та 7 цивільних громадян України. ➡️ Особливість сьогоднішнього обміну в тому, що практично усі звільнені бранці - як військові, так і цивільні - утримувалися в полоні з 2022 року. Ще одна приємна новина - вдалося визволити 25 офіцерів, яких раніше російська сторона категорично відмовлялася обмінювати. Більша половина визволених сьогодні Захисників потрапила в полон під час оборони Маріуполя. Додому також повертаються декілька військовослужбовців Національної Гвардії, поневолених під час окупації ЧАЕС у перші дні повномасштабного вторгнення. Вік наймолодшого звільненого - 22 роки, найстаршому виповнилося - 63 роки. Загалом серед звільнених сьогодні військових - представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, ВСП, Повітряних Сил, СБС, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Також на рідну землю сьогодні повернулися 7 цивільних громадян України, які були поневолені російськими окупаційними військами ще у 2022 році. 🤝Висловлюємо вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну та поверненні додому цивільних та військових українців. ☝️Усі звільнені з полону пройдуть медичний огляд, отримають лікування, будуть забезпечені всім необхідним на перший час, отримають належні виплати та пройдуть реабілітацію та реінтеграцію до суспільства після тривалої ізоляції у російській неволі. Дякуємо також усім дотичним структурам і організаціям за скоординовані зусилля, спрямовані на визволення наших громадян.Координаційний штаб продовжує роботу з пошуку, документування та повернення кожного, хто перебуває в російській неволі. 🇺🇦Слава Україні!
Надвечір ми принесли вам дурка-новин, які дійдуть до великих новинарень хіба через тиждень, якщо взагалі туди потраплять, бо це дуже нішева подія. Нещодавно у світі фанфіків стався мем українського епохального масштабу. Але щоб зрозуміти цю історію, нам доведеться познайомити вас із деякими фактами і термінологією. Отже, що вам треба знати: Фанфік - аматорський твір за мотивами оригінальних літературних творів (від книг, коміксів і манги до відеоігр). Автори фанфіків додають своїх ідей, сюжетів, або просто використовують оригінальних героїв як заманеться. "Енеїду" Котляревського можна назвати фанфіком, наприклад. Або ось «50 відтінків сірого» спочатку починався, як фанфік за мотивами «Сутінок» Стефані Майєр.АО3 (Archive of Our Own) - некомерційне сховище з відкритим кодом для фанфіків, наданих самими користувачами. Наразі має близько 10 240 000 користувачів і є найвідомішим агрегатором фанфіків у світі. Можна сказати, що він для фанфіків як Ютуб для відео, Спотіфай для музики чи один перстень щоб владарювати над всіма. Heated Rivalry - канадський спортивний романтичний телесеріал серіал з жанру, який ми звемо "рашн-слоп". Колись ми про нього писали. Серіал описує відносини канадського і російського хоккеїстів. У серіалі миготять такі цікаві речі, як Олімпіада 2014 і батько головного героя - генерал, але повністю ігнорується початок війни з Україною. Західні фанати серіалу славляться тотальним нерозумінням того, чому українцям серіал не подобається. А тепер, власне, до новини. Українські авторки Reg_Bah та Soler1 написали сатиричний фанфік на основі Heated Rivalry з епічною назвою "ЄЖИЛІ ІШБИ" і виклали його на АО3.Точніше, "Єжилі ішби" - це "трагіфарсова драма у трьох діях", як вони її назвали. Сюжет фаніфку міг би здатись нам вигадкою, якби ми цю ідіотію від росіян не спостерігали вже роками в реальності. За простим і елегантним задумом головний герой того серіалу - російський хоккєіст Ілья їде на СВО, щоби заробити грошей на канадську візу. Ілью очікувано вбиває FPV на Покровському напрямку, а його партнер-канадець Шейн їде в рф на похорони, щоб отримати ладу каліну і 2 кг прального порошку. Мова фанфіку зазначена як російська, але написаний він у добрих традиціях трансліту українською, як у Митця. Це могло бути локальним жартом, але наразі: - це найпопулярніший "російськомовний" фанфік на ресурсі. Перший серед 339 639 таких робіт. - купа російських користувачів навіть прочитавши це творіння, де буквально з гімном мішають росіян, чомусь вважають, що "Єжилі ішби" чудово передає СТРАЖДАННЯ російського народу. Хтось дякує і потім не розуміє, чому їх посилають прямо в коментарях в дупу. - англомовні користувачі посилено намагаються зрозуміти що там твориться, але перекласти український трансліт російської на англійську поки не може навіть найкращий ШІ. Ось такі от новини з глибин інтернету. Людей з фікрайтерської спільноти просимо не сміятись з нас, якщо щось не так описали. Людей, які так і не зрозуміли, що в цьому пості в біса відбувається, просимо не переживати і просто випити чаю - ми таке постимо не часто 😁 🪓Демократична Сокира🪓
‼️Другий день обміну: з російської неволі визволено 300 військових та двох цивільних українцівСьогодні відбувся другий і заключний етап обміну полоненими відповідно до домовленостей у Женеві. Координаційним штабом за дорученням Президента України звільнено із російського полону ще 300 українських військовослужбовців. Також сьогодні вдалося повернути двох цивільних громадян. ➡️Додому повертаються представники Сухопутних військ, ДШВ, Військово-Морських Сил, Сил ТрО, Повітряних Сил, Сил Безпілотних Систем, а також бійці Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту.Серед визволених сьогодні Захисників, окрім солдатів та сержантів, є офіцери. Наймолодшому звільненому бранцю виповнилося 26 років, найстаршому — 60.Загалом на Батьківщину повертаються українці, що воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому та Херсонському напрямках, а також брали участь в обороні Маріуполя.Визволені Захисники будуть доправлені до медичних центрів для проходження всіх необхідних обстежень, подальшого лікування та медичної реабілітації. Вони будуть забезпечені необхідною допомогою, отримають документи та належні грошові виплати.🤝 Висловлюємо вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво та сприяння. Дякуємо також усім дотичним структурам і організаціям за допомогу в реалізації цього обміну.☝️ Координаційний штаб продовжує роботу! Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦 Слава Україні!
🎸 Ukrainian Guitar Tabs — простір для тих, хто хоче грати українську музику на гітарі 🇺🇦YouTube-канал Ukrainian Guitar Tabs створений для гітаристів, які хочуть точно відтворювати звучання улюблених українських гуртів.Тут ви знайдете детальні табулатури, гітарні розбори та партії для українського року, металу та фолку.📌 Що є на Ukrainian Guitar Tabs:• детальні таби для українських гуртів• розбір складних і цікавих гітарних партій• швидке опанування улюблених пісень• розвиток техніки гри та музичного слуху• підтримка української музичної спільноти🔥 Новинка! Гітарна школа важкого металуНа каналі запущено гітарну школу в стилі Death Metal, яка включає:⚡️ 128 вправ з табулатурами⚡️ детальний опис кожної вправи⚡️ аудіо-приклади⚡️ доступ з будь-якого пристрою🎁 Спробуйте безкоштовний урок🤘 Приєднуйтесь, грайте українське та відкривайте нове у світі гітари!🔗 Наші ресурси:▶️ YouTube: https://www.youtube.com/@ukrainianguitartabs💬 Telegram: https://t.me/UkrainianGuitarTabs📸 Instagram: https://www.instagram.com/ukrainian_guitar_tabs
Taras Zhovtenko Послухав для вас Дональда в Давосі…😌😎«Всім прювєт, очінь класно опять тут в вашій Швейцарії побуть!!! Я всєх вас очінь лублу - а от ви всі мене не очінь… Без Мене і Моєї Омєрікі імені Меня вас би вопше б нікого нибуло: якшо в Мене багацько грошів то я хароший і вам всім харашо, а якшо в Мене мало грошів то вам усім п*зда!!! Без Мене даже Швейцарії ніякой не було б!!! Благодаря Мені лічно Омєріка сама виграла 2 Світову вайну - ви тута всі поздавалися за 6 часов, і єслі би не Я тоїсть не Омєріка ви б усі тут балакали по-німецькому і трохи по-японському!!! А ше Я лічно остановив вайну между Армєнієй і Абейбаржаном - а ви тута даже не знаєте нічо за Абейбаржан!!! І НАТО ваше я тоже спас!!!Карочє бігом оддали мені Грінландію!!! Тоєсть Ісландію!!! Тоєсть Грінландію… ну ви поняли, оте шо з льодом здорове коло Мене в акіані плаває!!!Бо вапшето між Мной і вами здаравєнний акіан, і Мені так-то пох но Я вас всіх всьо равно лублу, а ви Мене нє…Оддавайте Ісландію!!! Тоїсть Грінландію!!! Всьо кароче Мені оддавайте шоб Я був довольний і тогда Я може трохи вас защитю!!!А то Макарон у вас такий крутий в очках ходе, а в Мене всьо равно саме круте аналоговнєт!!! У Венесуели спитайтеся вони досіх пор вах*є!!!А ше лічно Я один лучче чим Жорж Вашингтон і Абрам Лінкольн - це не Я придумав це Мені лічно сказали 2 вєлічайших соціолога, шо Я лучче всєх справився і в пандємію і вопше!!! І з Китайом Я тагда харашо справився, ми з Сі дружбани єслі шо!!!Такшо бігом оддали мені Грінландію!!! Тоїсть Ісландію!!! Я вас всіх лічно защітю од 3 Світової - вона не начнецця благодаря Мені!!!Швейцарія маладци класні часікі роблять!!!Всьо пака!!!»
➡️ В результаті успішної операції Сил Оборони було заблоковано противника у Куп'янську та зачищено всю північно-західну околицю міста⚔️ Важка і довга операція триває, адже кацапські анклави ще є у центральній частині міста. У мережі вже чимало кадрів, які підтверджують успішні дії СОУ, тому ми публікуємо ті відомості, про які уже безпечно казати.🔄 Операція почалася зі створення рубежу блокування та відрізання гарнізону противника у місті від основних сил. Сили Оборони відносно блискавично зайняли Радьківку та Кіндрашівку, а також взяли під вогневий контроль Голубівку. Після цього відбулася зачистка Мирного (окупаційна радянська назва Московка) та північно-західних околиць самого Куп'янська. 👤 Сили Оборони продовжують виявлення та знищення виродків вже у центральній частині міста, де кацап має декілька анклавів, куди ті змушені були відтягнутися. Операція триває.🫡 Спільна робота ударного угрупування 2 КНГУ "Хартія" (підрозділів ЗСУ, НГУ, ГУР, ССО, СБУ "Альфа", КОРД та ВСП), а також ТГр "Куп'янськ".Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат