Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чорний Стяг
Додано 14 лип 2024

Чорний Стяг

@blackflag_ukraine
Кількість підписників: 1 257
Фото: 1,180
Відео: 110
Посилання: 392
Опис:
З пригнобленими проти гнобителів, завжди! Facebook: m.facebook.com/blackflagua Instagram: instagram.com/black_flag_ua
Джерело

Чорний Стяг | Прямо зараз в місті Києві відбувається протест проти злочинного законо...

Логотип телеграм спільноти - Чорний Стяг Чорний Стяг @blackflag_ukraine
2 000 Охват/переглядів 2025-09-05 17:32 Повідомлення №1965
Прямо зараз в місті Києві відбувається протест проти злочинного законопроекту 13452 що ставить на меті закріпачення військовослужбовців, особливо з числа солдатського і сержантського складу.Ми, актив "Чорного Стягу" з перших днів повномасштабного вторгнення боронимо Україну в лавах Збройних Сил України, маємо втрати і здобуваємо перемоги. Тому просимо всіх хто має можливість донести до зажерливих виродків в просторих кабінетах: ми не раби! Дуже цікаво, що подібні законопроекти полізли незабаром після того як екс-залізний генерал Залужний заявив про те що квінтесенція військової науки є в росії. Ось ці парубки, що є на другому фото, вирішили, що це заклик до дії, і вирішили здійснити ганебну спробу реформувати ЗСУ до стану зс рф, які відомі всім своїми м'ясними штурмами і байдужого ставлення до власного особового складу ( в нас з цим, на жаль, теж є певні проблеми, але в явно меншому обсязі ніж у ворога ) . Всім вже слід зрозуміти що українське воїнство це зграї вовків, і не треба робити з нас колони з оленів. Тому ми впевнені, що трудовий народ України переможе, а привладна кліка подумає над своєю поведінкою. ХУНТИ - НЕ БУДЕ!