Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чорний Стяг
Додано 14 лип 2024

Чорний Стяг

@blackflag_ukraine
Кількість підписників: 1 257
Фото: 1,180
Відео: 110
Посилання: 392
Опис:
З пригнобленими проти гнобителів, завжди! Facebook: m.facebook.com/blackflagua Instagram: instagram.com/black_flag_ua

👥 Кількість підписників

1 257
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: +26

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 462
Середній/День:: 846
Середній/Тиждень:: 1,462
ERR: 116.31%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 429 26-06-19 17:25
Придбання Ахметовим квартири в Монако (за 550 млн.$) та яхти (500 млн.$) в часи війни, коли українські робітники ледь стягують кінці з кінцями та думають як пережити черговий етап затягування пасків, вразив навіть заможних європейців. Невдовзі вийшло куплене антикриз-інтерв'ю в the Guardian, в якому похвала олігарху досягла неабияких висот. Інтерв'ю перепостили ультраправі утриманці олігарха, типу Корчинського.Покидьок, завдяки якому "кується наша перемога" (такий посил намагаються проштовхнути апологети Ахметова), як і його колеги по цеху, сколотив свій капітал на грабіжницькій приватизації, вбивстві конкурентів у 90-ті та цинічному обкраданню власного народу в часи війни.Спекуляції на дівчинці, якій барин кинув подачку, і відверта брехня, нібито Україна зобов'язана своїм існуванням найзаможнішому упирю країни, виглядає вкрай непереконливо. Достатньо згадати субсидії ахметівському ДТЕКу, що дозволили наживатись на продажі електроенергії населенню, що в цей же час потерпало від ворожих атак на цивільну інфраструктуру, або його ж заробіток на іноземних грантах, щоб зрозуміти якої породи, якого класу, людина намагається начепити на себе маску добродія.Від олігарха, що звільнений від будь-якої відповідальності перед народом і країною, не варто очікувати звитяги, скромності або будь-яких інших чеснот. Єдині хто може зупинити його злодіяння - українські трударі, перед якими стоїть нелегка задача боротьби за своє існування, боротьби із зовнішніми та внутрішніми ворогами
👁 408 26-06-13 11:53
📣 11 червня під стінами Київської міської державної адміністрації відбулася акція протесту проти можливого підвищення вартості проїзду в громадському транспорті столиці. 🙎‍♂️🙎 Майже 70 учасників вимагали ввести мораторій на перегляд тарифів на період дії воєнного стану.❗️Активісти наголосили, що подорожчання найбільше вдарить по найбідніших мешканцях столиці, а на прикладі Харкова, Кривого Рогу, чи Таллінна показали, що навіть безкоштовний проїзд можливий без шкоди для бюджету.💬 «Це підняття цін для звичайних людей, для найбідніших верств у тому числі, воно ні до чого не призведе і воно нікому не потрібне», — сказав представник «Соціального руху» Олексій Громов.🚇 На акції також виступив працівник метрополітену і підтримав протест з тих підстав, що зарплати працівників КП не зростуть, а навпаки знеціняться через стрибок інфляції внаслідок підвищення тарифів.Нами було передано до КМДА перелік із 10 вимог, в яких було викладено альтернативу підвищенню тарифівМи вимагаємо розглянути наші вимоги, які захищають інтереси містян та працівників!
👁 1,060 26-06-11 08:39
"Побачив чимало дописів про те що постановочне ЛГБТ-весілля в центрі Львова чинить наругу над Україною. Дивним чином таке писали, переважно ті, хто в шаленому екстазі тішився нещодавному ганебному акту глорифікації фашиста, колаборанта і зрадника українського народу Андрія Мельника.Так от, доводжу до вашого відома: ось цей акт "внесення до пантеону" настільки одіозної постаті є в 100500 разів більшої наругою ніж будь-який можливий перформанс зроблений ЛГБТ. Та навіть якщо б ЛГБТ-спільнота влаштувала б оргію на Майдані Незалежності, це б не було й 10 відсотків від тієї наруги, що вчинили ви.Але для нас навіть такі ганебні акти не є приводом розказувати про те а за що тут воювати, що цей народ приречений, чи нити про те що поки ми воюємо, в нас за спиною кояться ось такі мерзенні штуки ( коли я кажу про "нас", маю на увазі не тільки лівих. По факту, для 90 відсотків населення будь-який гітлерівський посіпака є особистим ворогом ), ми знаємо чому і за що ми воюємо, і знаємо що буде якщо припинимо.Тому якщо для когось звичайний акціоністський перформанс стане підставою для подібних розмірковувань чи подібного ниття, це лиш продемонструє всю вартість того "Слава Україні" що вигукує окремо взята людина.P.S. На моєму досвіді, люди що реально зробили найбільше для України, з тих що я бачив, я від них найменше, або взагалі не чув ура-патріотичних гасел. Це так, з розряду заніматєльної статистики..."друг "Купер"
👁 954 26-06-01 17:33
Сьогодні можновладці під прикриттям військового стану просувають законодавчі зміни, приймають нові трудовий та цивільний кодекси. Ці непопулярні в масах і шкідливі для трударів реформи потрібні щоб спростити, деколи легалізувати злочини, що вчиняються проти українців, проти їх права розпоряджатись народним майном, їх особистого життя, права на гідну працю.Прикриваючись нав'язаною нам війною, владарі намагаються приватизувати героїчний спротив загарбникам, забуваючи кому саме вони зобов'язані збереженням своїх статків. З їх слів, боротьба за свої права нібито недоречна в умовах війни. Особливо цинічним виглядає наступ на права тих, хто захищає не лише свій дім, свої родини і друзів, а й власність таких законотворців.Проте історія знає як можновладці вчиняють з країною, коли вважають що війну їм необхідно закінчити. Бравади про захист Вітчизни змінюються пасажами про необхідність поступок ворогові. Вчора відзначалась річниця падіння Паризької комуни, першого в історії прикладу захоплення влади трударями, з яких була сформована національна гвардія. Французька влада була готова здати місто пруським загарбникам, проте комунари не лише не дозволили цього зробити, а й взяли під свій контроль Париж і найбільші промислові центри Франції.Комуна протрималася 72 дні, 29 травня був зданий форт Венсен - останній оплот комунарів, що залишили нам приклад героїчного спротиву зовнішнім та внутрішнім загарбникам.
👁 802 26-05-27 13:47
23 травня у Києві відбулася ультраправа акція, як стверджувалося, проти залучення іноземних працівників в Україні, де сторонники неонацизму просували ксенофобські гасла про «мігрантську загрозу». Це очевидна спроба перекласти відповідальність за соціально-економічні біди з великого бізнесу та хибного неоліберального курсу уряду на вигаданого ворого - мігранта. 🤬 Але справжньою кульмінацією цієї акції стала відверта пропаганда неонацизму - вигуків «Sieg Heil» із характерним вскидуванням правої руки на Майдані Незалежності, відео з якими вже розлітаються мережею. Ми рішуче засуджуємо подібні прояви людиноненависництва. 🧐 Такі дії не мають нічого спільного із благополуччям українців. Навпаки, вони грають на руку російській пропаганді, яка роками намагається виставити Україну «нацистською державою», тож поява таких жестів у центрі столиці є готовим подарунком для ворожої інформаційної машини. ⚖️ За будь-які умисні дії, що розпалюють національну чи расову ворожнечу та обмежують права людей за ознаками раси, кольору шкіри чи походження має наступати сувора відповідальність за ст. 161 Кримінального Кодексу України. Крім того, такі дії підпадають під статтю 436-1 ККУ, яка забороняє пропаганду націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму.💬 Ця ксенофобська кампанія виглядає особливо цинічно, якщо поглянути на факти: офіційні дані ДМС України говорять, що кількість іноземців з тимчасовим проживанням в Україні тільки зменшувалася: зі ~189 тис. (2021 р.) до ~48 тис. (станом на 1 квартал 2026 року).💪 Ми прямо заявляємо: головна проблема українського ринку праці - це низькі зарплати, нестабільна зайнятість, слабкі соціальні гарантії та відсутність підтримки молодих родин. Остаточним ударом по працюючій людині може стати ухвалення нового Трудового кодексу № 14386, який вже внесено до парламенту. Суспільство має вимагати не цькування неіснуючої загрози, а реальної солідарності, підвищення якості робочих місць, посилення соціального захисту та доступного житла для сімей через дотації й пільгові кредити для українців вже зараз. ❗️ Тільки боротьба за гідні умови праці та життя для всіх робітників може зупинити відтік людей за кордон і створить умови для повернення мільйонів українців додому. Наша сила - у єдності та спільному захисті своїх прав! 🤜 Геть неонацизм і расову ворожнечу!
👁 1,190 26-05-24 08:33
Ультраправі протестують проти засилля мігрантів на українських вулицях. Натовпи індусів мають от-от прибути в Україну, в погоні за соціальними гарантіями яких в державі стає все менше, та рівнем доходу, найнижчим в Європі. І лише праві популісти, які ніколи не використовували тему міграції в своїх політичних цілях і от знову, стоять у темношкірих орд на перешкоді.Так під маскою піклування про націю нам підсувають людиноненависницьку ідеологію, на наївності будують свій політичний капітал покидьки-кар'єристи. Гнилі ідеї не просто так саме зараз піднімають на знамена. Гнидам що харчуються з кишені народу воюючої країни конче треба перевести лють трударів на таких самих жертв обставин як і ті українці, що рятуючись від війни перетинають західні кордони.ЗМІ критикують расистів бо західні партнери грошей не дадуть, ми ж виступаємо проти дискримінації щоб зберегти свою гідність, залишатись людиною незалежно від обставин. Єднання трударів України неминуче знесе клас паразитів та їх ручних лицемірів-шовіністів.
👁 2,830 26-05-09 15:45
ЇХ ПОДВИГИ БУДУТЬ ЖИТИ ВІЧНО. ЇХ ІМЕНА БЕЗСМЕРТНІ!Саме це гасло донедавна прикрашало національний музей пам'яті другої світової війни, віддаючи шану тим, завдяки кому ми мали змогу народитися вільними. Але цієї весни відбувся ганебний акт демонтажу, який до того ж супроводжувався цинічною наругою над героями збоку однієї одіозної народної депутатки, яка наразі не понесла жодної справедливої відповідальності за свої мерзотні дії.Зараз ми, на жаль, спостерігаємо доволі сумну картину: в той час коли росія всіма способами намагається закріпити за собою виняткове право на ту, безумовно, святу перемогу ( курйозності тому додає те, що росія станом на зараз є буквальним уособленням нацистської Німеччини часів 2 світової. Єдина відмінність між ними полягає в тому, що росія не має своєї расової теорії. Поки що ) , є чимало українських, так званих, діячів які докладають не менше зусиль, щоб відчужити Україну від перемоги над нацизмом, нівелювати її внесок, який без применшень був найбільшим ледь не з усіх учасників тієї війни. Це відверта наруга над усім українським народом, над його пам'яттю і таке, як і герої тієї війни, не буде забутим. Ми не можемо вести боротьбу на два фронти, і майже всі наші сили кинуті на боротьбу проти основного ворога: фашистських російських вошей. Але це зовсім не означає що ми забудемо про українських гнид.Саме тому, сьогодні, в день славетної перемоги, свідома молодь "Чорного Стягу" в місті Києві, наглядно продемонструвала: ви можете хоч 100 разів вирізати надписи з будівель, але ви ніколи не виріжете їх з нашої пам'яті. Прийде час, ми все відновимо.З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!
👁 2,990 26-01-12 16:47
НІ НАРКОКУЛЬТУРІ!Відносно нещодавно на вулицях наших міст з'явилася мережа магазинів U420. Основний товар, яким торгують дані підприємці- марихуана і її синтетичні аналоги. Діють абсолютно відкрито, жодним чином не ховаючись. Це може означати лише одне: наркокультура зробила свій черговий наступальний крок.Проблема таких магазинів не стільки в тому що саме вони продають, їх товар менш шкідливий за той же алкоголь, боротьбу з яким, станом на зараз ми програли, що безсумнівно треба виправляти, а в самій легітимізації подібного явища. Тобто коли ще вчора певний вид наркотиків був табуйованим, а вже сьогодні лежить на вітрині, табу досить швидко зникає. Маркетинг робить дива. І це в даній ситуації найстрашніше не юридична легалізація, а саме активна реклама. Саме так колись сталося з алкоголем, коли він став рутинним елементом застілля. Люди почали сприймати його не як отруту для мозку і тіла, а як спосіб розслабитися і отримати насолоду/розрядитись/забутися/тощо. Сьогодні цей процес запущено з "травкою", завтра замість травки буде метамфетамін і інші різновиди важких наркотиків. Якщо ви думаєте, що ми драматизуємо- спитайте себе: чи могли ви 10-20 років тому подумати що в центрі столиці продаватимуть маріхуану відкрито, в магазині під вітриною?Саме так і працює наркокультура. Повільно поширюється і розповзається по соціуму, залишаючи метастази на його тілі. В часи коли наш народ веде боротьбу за виживання, поширювати таке явище, найпідліше що можна було зробити, адже перше що забирає будь-який наркотик- воля. Воля- необхідний елемент для будь-якого спротиву, забрати в народу здатність до спротиву зараз дорівнює смертному вироку. В усі часи наркотичні речовини використовували саме для того щоб закріпачити населення, подавивши волю. Саме тому зараз у світі часта ситуація коли найманий працівник після роботи замість того щоб зі своїми товаришами чинити спротив системі, що гнобить його, іде заливати свої проблеми алкоголем, закурювати нікотином і іншими речовинами. Але це лише перший крок, бо після підкорення волі наркотик підкорює і все тіло, виникає фізична залежність, лікувати яку ще важче. Багато хто, зрештою помирає від цього. Саме це є кінцевою точкою наркокультури. Смерть. В глобальному її розумінні. Саме її вона уособлює.Саме тому молодь "Чорного Стягу" провела відповідний агітрейд в Києві по точках існування даних магазинів. Таким чином ми демонструємо власну позицію і закликаємо всіх небайдужих чинити опір поширенню подібного явища. Бо ми обираємо життя. Ми обираємо майбутнє для наступних поколінь. Ми обираємо волю. Ми закликаємо всіх не допустити подальшого поширення цього явища. Ми зобов'язані знищити наркокультуру, допоки вона не знищила нас!Всі, хто солідарний з нашою позицією, пишіть нам в дірект, в месенджер на фейсбук, або на бот в телеграм. Будемо разом протидіяти всьому що є вороже трудовому народу України, як ззовні так і всередині.РАЗОМ І ДО КІНЦЯ!
👁 1,870 25-11-26 16:23
Бюрократизм - найбільший ворог народної демократіїНАБУ провело масштабну операцію, в результаті якої викрилася велика корупційна схема розкрадання коштів, призначених для захисту енергетики. На цьому фоні зовсім іншими фарбами грає липневий скандал з НАБУ.Нагадаємо, що в липні Зеленський підписав законопроект 12414, який обмежував і без того невелику незалежність антикорупційного бюро. І коли сьогодні ми знаємо про операцію "Мідас" та аудіозаписи, більшість із яких датується липнем-серпнем цього року, мотивація Зеленського щодо придушення НАБУ стає цілком очевидною. У той час, як народ згуртувався для ведення національної війни, тимчасово відкинувши класові протиріччя, віддаючи свої життя та здоров'я у війні проти російського фашизму, бюрократія керується виключно своїми інтересами, розкрадаючи гроші на всьому, до чого дотягнеться, вбиваючи тих, кому присягала на вірність. Неоліберальна логіка диктує нам те, що потрібно просто поміняти одного чиновника на іншого, строго дотримуючись конституційних норм, але корупція є не просто випадковою неприємністю, що викликана невдалим вибором народу, а закономірним наслідком буржуазної "демократії". Звісно, якщо засоби виробництва не належать трудящим масам, дуже наївно думати, що капіталісти самі віддадуть ресурси. Єдине, чим бюрократія може поділитись з народом, - це витрати та ризики.
👁 1,640 25-11-08 16:08
Вчора виповнилося 137 років з дня народження всесвітньо-відомого українського анархіста й лідера революційно-повстанської армії Нестора МАХНА. Його постать продовжує надихати анархістів у різних країнах, а найперше - своїх земляків, які ведуть справедливу оборонну війну проти хижого загарбника. Проте які уроки ми можемо засвоїти завдяки степовому Батьку? По-перше, те, що здійснення анархістського проекту під час революційної ситуації справді можливе. Нестор Іванович послідовно притримувався кроків із перетворення суспільства, окреслених Пєтром Кропоткіним та Пєтром Аршиновим. З кінця 1918 по осінь 1920 року "Вільна територія", або ж Гуляйпільська республіка, охопила сотні тисяч мешканців (хоч і не одночасно), деякий час контролювала Бердянськ та теперішнє Дніпро. Як добре відомо з історії, поразка Махновщини була зумовлена не внутрішніми, а зовнішніми чинниками. По-друге, для перебудови суспільства на лібертарних принципах потрібна платформа та організація. Афініті-групи та гуртки за інтересами - це добре, але для того, щоб бодай вижити в умовах революції, потрібне щось більше. Платформа означає не ієрархію, однак самодисципліну, не елітаризм чи сектантство, а вміння домовлятися, зберігаючи вірність своїм поглядам. По-третє, боротьба за свободу трудового люду повинна відштовхуватися від інтересів та очікувань трудового люду, в ідеалі - здійснюватися ним самим, а не групками маргіналів із власною догматикою. Чорні стяги Махновщини вказують на шлях до іншого, більш вільного та справедливого світу. Сьогодні українці, як ніколи, розуміють сенс відчайдушного гасла: "Воля або смерть!"