Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чорний Стяг
Додано 14 лип 2024

Чорний Стяг

@blackflag_ukraine
Кількість підписників: 1 257
Фото: 1,180
Відео: 110
Посилання: 392
Опис:
З пригнобленими проти гнобителів, завжди! Facebook: m.facebook.com/blackflagua Instagram: instagram.com/black_flag_ua
Джерело

Чорний Стяг | Коли Гнезділов пішов в СЗЧ та заявив це офіційно, то деякі наші активі...

Логотип телеграм спільноти - Чорний Стяг Чорний Стяг @blackflag_ukraine
1 200 Охват/переглядів 2025-01-11 16:09 Повідомлення №1919
Коли Гнезділов пішов в СЗЧ та заявив це офіційно, то деякі наші активісти та побратими писали в себе на сторінках, що не можна героїзувати СЗЧешників, адже це реально принижує героїзм тих, хто на позиціях тримають фронт. Правда, навіть ми не могли повірити, що суд над бійцем Сергієм Гнезділовим перетвориться на політичне судилище. Ми не знаємо чому деякі персонажі назвали Сергія «ліваком». Можливо, тепер молодий хлопець, що став на захист України від імперіалістичних загарбників, маючи 19 років, ще до початку повномаштабної та провівши 5 років на фронті, а зараз підняв проблемні питання в ЗСУ це автоматично лівак. Важко сказати, але коли солдата на 12 років хоче посадити зажраний прокурор, що не воював ні години, діти якого мають бронь, то ми розуміємо, що це класове питання і саме лівим треба стати на бік Сергія. Для всяких провладних прихвостнів, які можуть збігтись та звинувачувати нас в підтримці СЗЧ маєм розказати, що жоден активіст Чорного стягу, що боронить Україну не пішов в СЗЧ. Ми йдемо з поля бою тільки на щиті, або зі щитом, чи через поранення неможемо виконувати бойові задачі.