Коли мова йде про наших близьких, погрози покаранням значно втрачають в дієвості. У Координаційного штабу тут вірна риторика – дійсно, краще звернутися до правоохоронних органів і там (по ідеї) нададуть рішення, яке дозволить створити видимість виконання вимоги й уберегти рідного й зафіксувати цей Старлінк окремо, щоб його використання не нанесло шкоди Україні. Взагалі, нам давно треба було поставити на потік систему саботажу диверсійної роботи російських спецслужб. Щоб людина, котра бажає заробити і отримала сумнівну пропозицію, могла звернутися до українських органів, де їй організують симуляцію виконання задачі – підпал муляжу, передачу правдоподібних, але хибних даних і тому подібне. Щоб ласі до легких грошей могли і заробити і уникнути покарання і не нашкодити Україні, а, навіть, допомогти – витрачаючи ресурси ворога впусту й годуючи його дезінформацією. Все це має комунікуватися на державному рівні з врахуванням ментальності цільової аудиторії. Не "звернись в органи – не будь зрадником", а "звернись в органи – і зароби ті самі гроші без жодних ризиків"."Нагрій москаля – зароби без ризику" – перший безкоштовний креатив від БВ)На війні всі засоби хороші. Аби було ефективно. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Спитайте у будь-якого українця наскільки високо він оцінює Будапештський меморандум. От рівно стільки ж вартують й усі інші паперові домовленості про юридичне визнання/невизнання. Якщо вже припускається створення "вільної економічної зони", з демілітаризацією і фактичним виведенням ЗСУ з залишків Донбасу – абсолютно не має значення як воно буде називатися і чиїм вважатися по паперах. Ніхто не забороняє іншим країнам, які переймаються за ризики для своїх територій, продовжувати не визнавати окуповані регіони і посилювати проти Росії санкції. Більше того, ці занепокоєні країни можуть прямо зараз направити свої війська на підмогу Україні й тоді питання перемовин, імовірно, відпаде в принципі. Якщо ж вони не можуть, не хочуть, не готові – то Україна хай краще збереже залишки населення і хоч якісь шанси на відновлення, пожертвуваши непохитністю таких цінних міжнародних інституцій.П. С. Окреме нагадування, що Конституція – це не божественне одкровення, ниспослане нам вищою сутністю, задум якої прості смертні не здатні осягнути. Це суспільний договір укладений для народу, волею народу. І тою ж волею народу цей договір спокійно може бути як змінений так і повністю скасований.Тому годі волати про святість Конституції. Краще спитайте у джерела її "святості" – народу, чого він хоче. Якщо не в плані змін Конституції, то хоча б щодо виборних представників народу – президента і депутатів, про виборність яких вже котрий рік дуже зручно забувають. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
"Росія хоче, щоб ми залишили весь Донбас. Від початку цієї війни вони не здобули жодної перемоги. А ми, українці, прекрасно розуміємо, яку ціну російська армія платить за кожен метр, кожен кілометр цієї землі. Вони не рахують людей, які гинуть. Щоб завоювати схід України, їм доведеться покласти ще 800 000 трупів своїх солдат. Вони не протримаються так довго.Якщо ми говоримо про заморожений конфлікт і зберігаємо свої позиції, це вже величезна поступка з нашого боку. Росіянам потрібна перерва. Якщо ми говоримо про демілітаризовану зону, ми повинні мати контроль над нашою частиною...", - вважає Зеленський.
Україна ж, як відомо, здобуває перемогу за перемогою вже четвертий рік, впевнено відвойовуючи окуповані території. Згідно заяв президента, за весь час повномасштабної ЗСУ втратили всього 55 тисяч загиблими, проти більше мільйона росіян, саме тому це в РФ закриті кордони на виїзд й мобілізаційні бусики пакують останніх доходяг по вулицях. Російська економіка тримається виключно на зовнішніх дотаціях, так само як й їхня військова машина, а соціальна напруга всередині РФ доходить до межі предреволюційної ситуації. Звісно, вони не протримаються так довго як квітуча, попри війну, Україна, тому саме росіяни критично потребують найскорішої перерви. На що Україна готова, в "якості жесту доброї волі", піти на величезну поступку й призупинити бойові дії по лінії фронту. Але не краплиною більше. Адже з кожним днем наша переговорна позиція лише міцнішає, наближаючи дату повної капітуляції противника. Залишається тільки сподіватися, що це показушна риторика аби заспокоїти ті віртуальні 148% бажаючих воювати до кордонів 91-го року. В противному випадку через два роки будемо обговорювати вже здачу Херсона та Запоріжжя пити каву в Криму.👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Ключовими напрямками стратегії ЄС з боротьби з расизмом на 2026–2030 роки визначено боротьбу з расизмом щодо негрів й циганів, антисемітизмом, антиазійським расизмом та антимусульманською ненавистю. Зазначається, що з цією метою Єврокомісія буде підтримувати держави у впровадженні їхніх національних політик, заходів та планів, а також вживатиме заходів у випадках недотримання антидискримінаційних законів.Планується посилити систему боротьби з мовою ненависті та злочинами на ґрунті ненависті, через посилення цензури в інтернеті та відповідальності за "онлайн-злочини на ґрунті ненависті". Буде розпочато загальноєвропейську кампанію для підвищення обізнаності та залучення громадян у всьому ЄС до сприяння інклюзії. Ініціативи направлені на пільговий доступ для небілих у ключових сферах: освіті, зайнятості, житлі та охороні здоров’я.Також Єврокомісія пропонує збільшити підтримку антирасистських організацій громадянського суспільства в рамках напряму “Демократія, громадяни, рівність, права та цінності” AgoraEU у межах наступної багаторічної фінансової програми.У звіті про розширення ЄС, який Єврокомісія оприлюднила 4 листопада, зазначається, що Україні треба зміцнити правову та інституційну базу з протидії злочинам на ґрунті ненависті та узгодити її з європейськими стандартами. У звіті звертають увагу на прогалини: систематичний збір даних про злочини на ґрунті ненависті ще не запроваджено, а сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність не охоплюються кримінальним законодавством. У всіх притомних українців, котрі вже побачили що в дійсності уявляє з себе Євросоюз, виникає лише одна мотивація: воювати за те щоб Україна НЕ вступила в ЄС. Питання тільки – в яку армію для цього записуватися?👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
За даними Державної служби зайнятості, у категоріях "кваліфіковані робітники з інструментом", "найпростіші професії", а також "робітники з обслуговування, експлуатації технологічного устаткування та машин" торік було майже 204 тисячі вакансій, а такі вакансії шукали майже 190 тисяч людей. Тобто шукачів роботи у цих категоріях було на 14 тис. менше, ніж вакансій. Сьогодні, за даними Єдиного порталу вакансій, за запитом "слюсар" у Києві трохи більше як 900 актуальних вакансій (сюди входять також слюсарі-сантехніки та слюсарі-електрики). Найвищу зарплату пропонують автослюсарям. У столиці таким фахівцям готові платити до 100 –110 тис. грн на місяць. Цікаво, чим ще рекси будуть заманювати молодь в армію, коли зарплата слюсаря чи електрика стане вищою за зп військового з усіма бойовими?І як скоро режим відкине залишки казочок про демократію, та пожене усіх, як худобу, палицями, захищати можливість індусів та пакистанців працювати в Україні за ці "золоті зарплати"?👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Не буде новиною, що інформаційна політика у нас повністю провалена. Зовнішня не набагато менше ніж внутрішня. Бо той, хто бажає порятунку – буде волати на весь світ про тяготи і нестерпність життя, про відсутність сил і гуманітарну катастрофу, навіть перебільшуючи там, де це можливо. Той же, хто бажає продати товар – буде навпаки, усіляко його розхвалювати. Зеленський прагне не врятувати Україну, а вчергове продати підписку на послугу "Щит Європи", переконати, що той щит ще тримається і добитися чергової проплати, а там хоч трава не рости. Звідти і показушні контрнаступи, і незмінні розповіді про "контрольованість ситуації", незламність й готовність українців триматися "стільки, скільки буде потрібно" і загадки про жертви виключно у контексті того, як вони ще більше мотивують народ до спротиву. Танцюючі на морозі папуаси – теж звідти. Жінка з замерзаючими дітьми ж навпаки, створює картинку "щита", що вже давно тріщить по швах і от-от розсиплеться, разом з усіма інвестиціями. А так, як говориться, ви слона не продасте...👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
У Вінниці викрили групу, яка відбивала чоловіків від спроб силової мобілізації. За внесок у 2000$ чоловікам обіцяли фізичний захист від представників ТЦК та безперешкодний проїзд через блокпости.Лише за останній місяць поліція нарахувала 6 успішних випадків порятунку мобілізованих. До складу групи входили двоє місцевих мешканців — учасники різних організацій ветерансько-волонтерського спрямування, які заснували ще одну ГО – «Добровольчий батальйон ім. Івана Богуна».У разі перевірки документів під час мобілізаційних заходів і виявлення факту перебування особи в розшуку на місце приїжджала група чоловіків, які силою «відбивали» військовозобов’язаного у поліцейських та військовослужбовців ТЦК. У деяких випадках використовували автомобіль для евакуації полеглих воїнів, а також автомобіль швидкої медичної допомоги.Всього, на момент затримання, громадська організація налічувала близько 300 учасників, а її лідери розпочали формування мережі та організацію осередків у західних регіонах країни.
Можемо бачити як, антимобілізаційний рух набуває все більш організованих форм. Будуть це охочі до грошей ділки, агенти РФ, або ідейні противники режиму Зеленського – далі кількість і масштаби подібних організацій тільки збільшуватимуться. Як люблять казати прихильники вільного ринку: "попит народжує пропозицію". А дії нинішньої влади пропозицію створили ооой яку... Реакція народу на такі новини не дасть збрехати. П. С. Захист від ТЦК не є профільним напрямком Білої Варти і, як бачите, навіть за гроші гарантій нема... Але ми ніколи не полишаємо своїх людей у біді. І вступ до нас безкоштовний. Так що – думай-те 😉👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
"З нового року в Україні набирали чинності нові вимоги до благополуччя курей‑несучок під час їх утримання. Вони визначають мінімальні стандарти догляду за птицею, щоб забезпечити її здоров’я та комфорт. Зокрема, вказано, що у курей має бути достатній період сутінок "щоб кури засинали без відчуття тривоги та травмування". Для дотримання цих стандартів підприємствам, що займаються виробництвом яєць, доведеться інвестувати мільярди гривень у нове обладнання на птахофермах.Запровадження європейських вимог благополуччя тварин, без належної державної фінансової підтримки, призведе до негативних наслідків для функціонування вітчизняного птахівництва. "Це може призвести до скорочення обсягів виробництва продукції птахівництва на 30-40%, подорожчання продукції птахівництва для кінцевого споживача до 30%, а також втрати конкурентоздатності на світових ринках та зменшення експорту продукції птахівництва, – каже виконавчий директор Асоціації "Союз птахівників України" Серій Карпенко.
Нас часто критикують за "надто жорстоку" політику щодо тварин. Але тут нема ніякої жорстокості – лише прагматична розстановка пріоритетів: що цінніше – благополуччя людини, чи благополуччя курки? Що важливіше для вас – дешеві і доступні яйця, чи комфорт несучки; безпека вас і ваших близьких, чи права собак..?Будучи повністю чесними із собою, не замислюючись що подумають інші і яка філософія нині у моді, задайтеся питанням "Чи дійсно мене хвилює рівень життя курки на птахофабриці, звідки постачають мені яйця?". 99% відповідей буде "ні", інший 1% – не був достатньо чесним. То ж чому наші люди мають платити більше за благополуччя м'яса?Необхідно виховувати у собі нову ментальність, не вічно винного боржника світу, чи його рятівника, а Володаря. М'ясо – такий саме ресурс для Людини як і картопля, кукурудза чи деревина. До тих пір, доки кінцевий продукт лишається безпечним для наших людей – умови його утримання не мають жодного значення. Навпаки, виробництво м'яса й тваринної продукції має бути максимально оптимізоване, щоб зробити ці продукти дешевшими і доступнішими (звісно, наскільки це можливо із збереженням належної якості). Осіб же, котрі ставлять благополуччя іншої групи вище за благополуччя своєї (в даному випадку максимально широкої – виду), можна охарактеризувати лише одним словом – "зрадники".Тому кожного разу, коли постає черговий конфлікт щодо "прав тварин", просто задавайтеся питанням "На чиєму ви боці: людей, чи курей/корів/собак?"👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Мало хто у нас розуміє що відбувається зараз в Сирії, а події там більш ніж варті уваги. Коли десять років тому половину сирійської території контролювала Ісламська держава, то американці створили з курдів армію, яка була наземними силами для закріплення успіхів американської авіації і контролю захопленої території. Таким чином десь третина Сирії з найбагатшими землями сільськогосподарського призначення, а також родовищами нафти та газу відійшла курдській квазідержаві. Причому значна частина цих земель ніколи не були курдськими, але думки місцевих арабів ніхто не питав, а спроби центрального уряду Асада і його союзників повернути території натикались на американські авіаудари.Після того як Асада замінив сирійський клон Зєлі ситуація докорінно змінилась. За минулий тиждень майже вся курдська територія була захоплена силами нової сирійської влади, а в бої які подекуди виникали американці жодним чином не втручались. Єдиним випадком коли американські авіація і спецназ проявили себе стало взяття під контроль однієї з найбільших в регіоні тюрем, оскільки менші атакували місцеві жителі та звільнили всіх ув'язнених, у тому числі бійців ІД.Багато років підряд всі світові ЗМІ розповідали, що курди є союзниками заходу проти ісламістів, їх ніколи не кинуть і будуть підтримувати. Так воно і виглядало, бо зброю і гроші крім США курди отримували і від більшої частини ЄС. Однак зараз Трамп вирішив знищити курдський проект і сторонньому спостерігачу це може здатись не логічним. Однак варто розуміти, що для Трампа зовнішня політика є продовженням внутрішньої, таким собі додатком до неї. Курдський проект був створений за часів Обами і являвся однією з улюблених іграшок демократів, на рівні USAID і всесвітнього руху грантожерів. Іграшки своїх ворогів Трамп послідовно і методично ламає.Сучасна українська влада це теж маріонетка демократичної партії. І якщо американці пальцем не поворухнули споглядаючи як в Сирії доїдають їх колишнього "союзника" (насправді - розхідний матеріал і джерело дешевої піхоти), то чи стали б вони вписуватись аби раптом хтось у нас вирішив, що влада, яку ніхто не обирав занадто засиділась в своїх кабінетах? У нас в країні є сили технічно здатні змінити ситуацію, але їх лідери не слідкують за міжнародними подіями і не бачать аналогій. А жаль.#чуркодвіж
"Герман Галущенко був ініціатором запрошувати місії МАГАТЕ на оці розбомблені підстанції навколо АЕС для видачі електроенергії і дуже цим пишався. Але у місіях багато різних експертів, вони все фіксують, надсилають доповіді, пишуть про захист, який будуть на підстанціях. Вони звітують перед Гроссі, а Гроссі вже відверто на боці Росії. Цілується в ясна Кірієнком і Путіним. Тому я вважаю, що запрошувати місії МАГАТЕ не підстанції було не просто помилкою, а зрадою з боку Галущенка", – каже співзасновниця громадської організації "Антикризовий експертний ядерний центр України" Ольга Кошарна.
Взагалі, це чудово що Гроссі – відкрито проросійський. В національній українській державі – це послужило б чудовим виправданням, аби повністю перекрити всім цим міжнародним щурам доступ до наших ядерних об'єктів, а там вже можна було б потихеньку стругати власну "ядерну палицю", подалі від чужих очей. Але то все в національній державі. Зараз же, що допуск, що недопуск МАГАТЕ ні на що особливо не впливає. Бо як "двушечка" уходить на Москву – так і приходить з Москви, в обмін на будь-яку бажану інформацію. Тому, як завжди, все упирається в першочергову задачу – повного очищення влади від "міндичів". Тоді і питання МАГАТЕ взагалі б не стояло на порядку денному. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух