Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біла Варта
Додано 06 гру 2025

Біла Варта

@bila_varta
Кількість підписників: 6 285
Фото: 6,370
Відео: 878
Посилання: 2,720
Опис:
Канал позасистемної націоналістичної організації "Біла Варта" @bila_varta_chat - для обговорення Ютуб: https://www.youtube.com/@bila_varta Прямий зв'язок: @white_guard_contact Пошта: [email protected] Резерв: https://t.me/whiteguardua_polit
Джерело

Біла Варта | Ну от. А якби описана нами схема вже функціонувала, на четвертому, тря...

Логотип телеграм спільноти - Біла Варта Біла Варта @bila_varta
1 870 Охват/переглядів 2026-02-22 18:41 Повідомлення №8294
Ну от. А якби описана нами схема вже функціонувала, на четвертому, трясця, році повномасштабної війни, то жінка прийшла б до СБУ, отримала інструкції як імітувати виконання завдання, трохи грошей від ФСБ, грамоту від українських силовиків "за свідомість", закрила свої фінансові проблеми і ніякого теракту не відбулося б – ворог витратив би ресурси в нікуди, а поліцейські були живі та здорові. Складно сфабрикувати звіти про виготовлення та встановлення СВП? Ні. Чи потрібно на це багато ресурсів? Теж ні. Чи важко додуматися до такої стратегії? Ні, це над-очевидне рішення. З ВайтРексом буквально ж це провернули, тільки в якості разової акції, а має бути поставлене на потік. Але ніхто цим не займається. Або займається настільки непомітно, що цільова аудиторія про те ні слухом не духом. Ідею даруємо безкоштовно, можете навіть лаври присвоїти, тільки беріть і робіть. Та навіть ми самі можемо це робити – зняти рекламний відос і вчити бомжів як розводити ФСБ на гроші не наносячи шкоди Україні. Тільки ж дайте папірець який підтверджує що то санкціонована діяльність. А до тих пір – подібне буде повторюватися. Бо для середньостатистичного обивателя норма – турбуватися, в першу чергу, про наповненість свого холодильника, а не національну безпеку та високі матерії. Можна це засуджувати, можна з цим боротися, але ігнорування реалій ніколи нічим хорошим не закінчується.👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух