Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🛑БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІ!🛑
Додано 14 лип 2024

🛑БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІ!🛑

@bezpeka_tut
Кількість підписників: 15 518
Фото: 472
Відео: 114
Посилання: 148
Опис:
Вітаю друзі!!! Канал створено для попередження про небезпеку та новини! Також будемо повідомляти про повітряні тривоги!
Джерело

🛑БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІ!🛑 | На фото колишній президент Афганістану Ашраф Гані. Він у 2017 році під...

Логотип телеграм спільноти - 🛑БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІ!🛑 🛑БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІ!🛑 @bezpeka_tut
19 700 Охват/переглядів 2025-03-04 11:31 Повідомлення №4790
На фото колишній президент Афганістану Ашраф Гані. Він у 2017 році підписав "сдєлку" щодо малоземельних металів з тодішнім президентом США Трампом, повіривши що це допоможе у боротьбі з террористичним рухом «Талібан». З 15 серпня 2021 року перебуває у вигнанні після того як таліби захопили Кабул і оголосили переможне завершення війни. Перед тим таліби страчували співробітників урядових установ і тих, хто співпрацював з американцями. Це сталося через те що американці зрадили своїх афганських союзників і раптом покинули територію Афганістану. Коли американці мовчки, без попередження, пішли з найбільшої авіабази Баграм, вони там залишили величезну кількість військової техніки і зброї. Десь місяць тому Трамп пригрозив перестати надавати фінансову допомогу Кабулу, якщо Афганістан не поверне озброєння та обладнання, яке там залишили американські війська у 2021 році. Представник МЗС Афганістану відповів: «Бажаєте повернути свою зброю? Прийдіть і візьміть». А щодо "сдєлки" він сказав: «Люди не укладають сдєлки із продажу своїх держав. Вони укладають угоди після діалогу, щоб знайти сфери спільних інтересів». Трамп про ту зброю вже не згадує. Як і не згадує що та його сдєлка відбулася лише на папері.