Ви живете на Донеччині, виходите на бойові місії, поки на вас, як на пріоритетні цілі, полюють не тільки фпв та молнії; на вас із задоволенням використають навіть балістику, аби здихатися вас як розвідки та надійного ураження стратегічних цілей.Ви обслуговується і використовуєте в роботі дуже складне та дороге обладнання, на яке ви сумарно вчилися місяцями.І! Вам заплатять за бойові лише за ГОДИНИ,коли БОРТ У ПОВІТРІ! Інше - то ви робите для душі. Це не рахується.І якщо ви виїхали на бойові, облаштували позицію, розклалися, але не злетіли, бо по вас летить шахеди - ви не отримуєте ніхуя.Точніше, трохи більше за заброньованого охоронця атб.Нагадую, це - еліта. Це люди з ВОСками пілотів. Це блять новостворений тіпа модерновий сбс.Тому скільки разів у рік людина на боячках бачить сотку чи хоча б якусь квоту від неї, залежить ВИКЛЮЧНО від якості хуя, на якому вас вертить командування. І навіть якщо там ок люди, їм верхні чини можуть тупо наказати платити по нових трафаретах.І дуже добре, що з цього є чудові виключення, де ставляться добре, і там треба менше допомоги, ніж іншим.Ось так десь.Власне, виходить, що дуже багато бійців живуть за рахунок сімей, збережень, підробітків та екосистеми друзів. Я особисто, з власної кишені, раніше регулярно закривала борги своїх людей, бо це не налазить на голову. Зараз сама ризикую опинитися з постійним мінусом.ТОМУ, БЛЯТЬ Коли ви бачите збір на інструменти, ремонти машин, збори на компенсацію побутових витрат, бойових потреб, тощо - це не блять А НА ШО Б ЩЕ РОЗВЕСТИ ЦИВІЛІВ.Це сука люди на передовій не вивозять за все платити, ідуть в мінус, і просять в людей, які живуть не у війні, допомогти. Передусім собі, якщо хочете, передусім допомогти собі і далі могти жити.
⚡️ Мирний план для України: Зеленський назвав усі 20 пунктів❗️Підтвердження суверенітету України.❗️Договір про ненапад між Росією та Україною, моніторинг на лінії зіткнення.❗️Гарантії безпеки.❗️Чисельність Збройних сил України — 800 тисяч у мирний час.❗️США, НАТО та Європа нададуть Україні гарантії безпеки за зразком статті 5. Якщо РФ вторгнеться в Україну — буде військова відповідь;❗️Росія закріпить політику ненападу на Європу та Україну у всіх необхідних законах.❗️Україна стане членом ЄС у визначений термін (ми хочемо закріпити дату вступу).❗️Пакет глобального розвитку;❗️Буде створено кілька фондів для вирішення питань відновлення. Мета — залучити 800 мільярдів доларів.❗️Україна прискорить процес укладання угоди про вільну торгівлю з США.❗️Без'ядерний статус України.❗️ЗАЕС. Компромісу немає. США пропонують спільне управління утрьох, при цьому американці — головний менеджер. Компромісна пропозиція України: США та Україна — 50 на 50.❗️Освітні програми у школах, які сприяють розумінню та толерантності до різних культур, усувають расизм та упередження.❗️Території. Найскладніший пункт. Один з варіантів — РФ виходить із Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської областей. У Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській областях — "стоїмо там, де стоїмо". РФ хоче, щоб Україна вийшла із Донецької області; США пропонують компроміс — вільну економічну зону. Якщо не буде згоди на варіант "стоїмо там, де стоїмо", то вільна економічна зона може бути прийнята тільки через референдум, і тоді потрібно виносити на референдум весь документ.❗️РФ і Україна зобов'язуються не змінювати домовленості силою.❗️Росія не буде перешкоджати Україні використовувати річку Дніпро та Чорне море для комерційної діяльності. Кінбурнська коса буде демілітаризована.❗️Обмін полоненими "всі на всіх", повернення цивільних, дітей та політв'язнів.❗️Україна повинна провести вибори якомога швидше після підписання угоди.❗️Ця угода буде юридично зобов'язуючою. Її виконання буде контролюватися Радою миру на чолі з Трампом.❗️Після того, як усі сторони погодяться з цією угодою, негайно вступить у силу повне припинення вогню.
ПРОЧИТАЙТЕ І ЗАДУМАЙТЕСЬ:Донецька область сьогодні закінчилась.😭 Читаймо.Не тимчасово, не “складна ситуація”, не “оперативна обстановка”.Закінчилась. Фініш. Завіса.Очільник обласної адміністрації сьогодні закликав всіх мешканців евакуюватися з Донеччини. Голова ОВА уже навіть не просить — відверто визнає, що область більше не існує як місце для життя. Залишилися тільки руїни, уламки та постійний свист смерті. Хто не встиг виїхати — опинився в пастці, яку ми сором’язливо називаємо “регіоном”. Сьогодні росіяни знову влупили авіабомбами по багатоквартирних будинках у Слов’янську. Люди ще вранці були живі — а ввечері їх уже збирають по частинах.Місто гатять щодня.Траси закриті.Залізниця — труп.Донбас зараз — це територія, яку можна покинути тільки через аварійні ґрунтовки, якщо пощастить не влетіти в міну.Поки країна накручує гірлянди, влада влаштовує селфі на новорічних локаціях і розповідає чергові солодкі казки про “успіхи фронту”, Донбас просто випаровується.Без баталій.Без героїчних фільмів.Просто стирається, мов крейда з дошки.Покровськ — впав.Мирноград — в кільці.Добропілля, яке за 10 км від фронту — порожнє, а вчора туди зайшли російськими ДРГ Костянтинівка — тріщить по швах, ворог уже увійшов на околиці.Сіверськ — наполовину окупований, бої гримлять в центрі.Лиман — під щоденними обстрілами КАБів, а росіяни лізуть у передмістя.Святогірськ, за 6 км від фронту — день і ніч під ударами. Краматорськ за 16 км від фронту — щоденно обстрілюють, а дрони літають по місту.Дружківка за 14 км від нуля.Слов’янськ — стискають кліщами, до фронту 19 км.Ось і весь Донбас. Останні уламки.А паралельно, в теплому Києві, де в повітрі пахне корицею, а не гаром, влада зайнята своїм “фронтом”:— підвищення зарплат собі,— гроші на марафони,— кешбеки,— нові кабінети, комітети, відрядження та інші “важливі” битви.На папері — покращення.На землі — кладовище.Та найстрашніше навіть не це.Найстрашніше — це впевненість людей у тилу, що війна їх не зачепить.Що там “якось вирішиться”.Що фронт — це “десь далеко”.Тільки ось після Донбасу ворог не планує робити паузу.Він уже в Дніпропетровській області. Південно-східна частина області в окупації.Ворог щодня просувається вперед.Після падіння Покровська перед ним відкрилась пряма траса на Павлоград і Дніпро.Пряма. Без гальм.А країна в цей час радить одне одному, “як правильно обрати іграшку на ялинку” та як відкосити від армії.Війна не далеко.Вона вже на шляху — і вона не заблукає.
🇺🇦🕯️За тиждень, з 25 по 31 серпня 2025 року, стало відомо про загибель 35 оборонців з Вінниччини, які віддали свої життя за Україну.🕯️ Анатолій Бортник (36 р).🕯️ Анатолій Дзезик.🕯️ Анатолій Дмитришин (1967р.н).🕯️ Андрій Лазик.🕯️ Вадим Боярський (1989р.н).🕯️ Вадим Подосюк (34р ).🕯️ Валерій Лінник (1970р.н).🕯️ Валерій Прилипко (1980р.н).🕯️ Валерій Собчук (1986р.н).🕯️ Василь Шкроба (1991р.н).🕯️ Віктор Космин (1993р.н).🕯️ Віталій Крилатий (1981р.н).🕯️ Володимир Карасевич (1990р.н).🕯️ Володимир Король ( 59 р).🕯️ Володимир Нечипорук.🕯️ В'ячеслав Паньків ( 39 р).🕯️ Денис Борець ( 41 р).🕯️ Дмитро Києнко.🕯️ Євген Олійник (1983р.н).🕯️ Ілля Беднар.🕯️ Максим Бачинський.🕯️ Микола Кучма (1967р.н).🕯️ Олег Тимощук (1971р н).🕯️ Олександр Безкоровайний.🕯️ Олександр Василько.🕯️ Олександр Вітряк (1976р.н).🕯️ Олександр Добровольський.🕯️ Олександр Логвинюк.🕯️ Олександр Панчук ( 38 р).🕯️ Олексій Некрасов.🕯️ Павло Пелешок.🕯️ Павло Тарасюк.🕯️ Руслан Оржеховський ( 41 р).🕯️ Сергій Кащук (45 р).🕯️ Юрій Зелений.🤬Для кого там війна вже майже закінчилась??? Це тільки з Вінниччини, а уявіть скільки гине хлопців, якщо взяти статистику з кожної області!
На фото колишній президент Афганістану Ашраф Гані. Він у 2017 році підписав "сдєлку" щодо малоземельних металів з тодішнім президентом США Трампом, повіривши що це допоможе у боротьбі з террористичним рухом «Талібан». З 15 серпня 2021 року перебуває у вигнанні після того як таліби захопили Кабул і оголосили переможне завершення війни. Перед тим таліби страчували співробітників урядових установ і тих, хто співпрацював з американцями. Це сталося через те що американці зрадили своїх афганських союзників і раптом покинули територію Афганістану. Коли американці мовчки, без попередження, пішли з найбільшої авіабази Баграм, вони там залишили величезну кількість військової техніки і зброї. Десь місяць тому Трамп пригрозив перестати надавати фінансову допомогу Кабулу, якщо Афганістан не поверне озброєння та обладнання, яке там залишили американські війська у 2021 році. Представник МЗС Афганістану відповів: «Бажаєте повернути свою зброю? Прийдіть і візьміть». А щодо "сдєлки" він сказав: «Люди не укладають сдєлки із продажу своїх держав. Вони укладають угоди після діалогу, щоб знайти сфери спільних інтересів». Трамп про ту зброю вже не згадує. Як і не згадує що та його сдєлка відбулася лише на папері.
Чого варте російське чесне слово, це стосується можливих майбутніх переговорів ⬇️😡У ніч проти 21 серпня 1968 року радянський літак Ан-24, що ідентифікував себе як цивільний борт, запросив термінову аварійну посадку на аеродромі "Рузина" в Празі. Після того, як чехи дозволили йому сісти, з надр "цивільного" борту ринули радянські спецназівці, які захопили диспетчерську вежу та забезпечили приземлення основної хвилі десанту. В російській літературі ця підлість стосовно "незалежної" країни досі називається "обманним маневром". При звістці про вторгнення в кабінеті голови ЦК КПЧ Дубчека терміново зібралася Президія КПЧ. Обговорювалося прийняття заяви, яка засуджувала вторгнення. Більшість – 7 проголосувала проти, 4 – "за". Але. Вже, о 4-й годині будівлю ЦК КПЧ було оточено радянськими військами, співробітники КДБ заарештували керівництво незалежної країни і негайно вивезли до Москви. Водночас, усі радянські ЗМІ кричали про те, що в ЧРСР відбувається заколот "буржуазії", яким керують, природно, із Держдепу США. Щоправда, про "печеньки" нічого не розповідали)). Оскільки, ЧРСР мала доволі потужні збройні сили (250 тис солдатів і офіцерів при 3 тис. танках), які цілком могли розпочати бойові дії проти 500-тисячного угруповання окупантів, радянські генерали пішли на наступний крок.На аеродром "Рузина" було запрошено нібито для переговорів найвище керівництво армії ЧРСР під гарантії недоторканності. Під чесне слово міністра оборони СРСР маршала Гречка. І,відразу, заарештовано. Це,у комуністів, називалося "військовою хитрістю"....Через 46 років російські генерали Богдановський, Картаполов і Євстратов дадуть гарантії безпеки українським військовим під Іловайськом, відкриють "зелений коридор", а,потім, розстріляють колони, що відходили, артилерією. Разом із двома десятками власних солдатів, які перебували в полоні в українців.Воєнна хитрість така. А, ще, через півроку російські військові дали "слово російського офіцера" не здійснювати ворожих дій в обмін на допуск до будівлі Донецького аеропорту для евакуації тіл своїх загиблих російських солдатів. І,знову, "воєнна хитрість": прикриваючись "чесним словом", росіяни замінували опорні конструкції будівлі, а потім підірвали її. Можна згадати й більш ранні часи - особисте "чесне слово" Фрунзе, яке він дав офіцерам Врангеля в Криму, що, якщо ті складуть зброю, то їм забезпечать безперешкодну евакуацію - 50 тисяч військових, що повірили йому, завантажили в баржі і втопили. А, ще, раніше, сам цар-батюшка, дав "чесне нерушиме царське слово", що не зачепить мешканців Казані, якщо ті відкриють браму перед його військам. І вирізав усіх до ноги так, що сам не міг до міста в`їхати через гору тіл. Кажуть, нині, москва затіяла якісь таємні попередні переговори через посередників про мир. Мир - це гарно. Але, ті, хто розмовлятимуть з кремлем, мають знати і пам`ятати історію. І, що її "чесне слово", завжди, закінчується одним: "воєнною хитрістю"...