Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - beyond reanity
Додано 14 лип 2024

beyond reanity

@beyondreanity
Кількість підписників: 3 128
Фото: 1,610
Відео: 91
Посилання: 279
Опис:
книжки, серіали та серфінг 🩵 telegram/instagram - @violonova
Джерело

beyond reanity | подивилася Антарктиду Птушкіна! дуже радію, бо люблю проекти Антона, а...

Логотип телеграм спільноти - beyond reanity beyond reanity @beyondreanity
519 Охват/переглядів 2025-11-29 18:16 Повідомлення №1706
подивилася Антарктиду Птушкіна! дуже радію, бо люблю проекти Антона, а особливо є щось особливе в тому щоб заглядати в інші світи на далеких континентах і дивуватися наскільки все може бути інакшетам він стартує свою експедицію з чилійського міста Пунта Аренас - я там була минулого року під час подорожі в Патагонію і бачила банери "цей проект профінансовано Magallanes y Antártica Chilena", і оце саме слово Антарктика на власні очі виглядало як щось нереальне, приблизно як Атлантида))дуже мені було цікаво почути про 13 вчених, які добровільно залишаються займатися різними дослідженнями на українській науковій станції "Академік Вернадський" на цілий РІК. тобто рік ти бачиш тільки колег, лід, сніг, пінгвінів та саму будівлю, а я тут іноді думаю що в мене життя нудне 😁 але мені правда було б цікаво поговорити з кимось хто пройшов цей досвід щоб запитати про внутрішню мотивацію закинути себе в ізоляцію на холодний край землібо дослідження дослідженнями, але є мільйон набагато більш, скажемо, комфортних лабораторій та просторів для прикладних спостережень, але хтось же обирає саме цей шляха ще вразило те, з якою швидкістю насправді тануть айсберги, і що те, що зафільмовано у "Антарктиді" через тиждень вже виглядало інакше, а через місяць могло взагалі більше не існуватикороче, супер кайфове документальне атмосферне кіно про те, що ти навряд чи сам побачиш у житті, але як же прикольно усвідомлювати наскільки наша планета гарна та різноманітна і що коли десь ведуться війни, формуються цунамі, створюються і розпадаються імперії та будуються космічні кораблі, все ще існує майже недоторканий людською рукою континент, де володарює дика природа ставте кита, хто дивився! ніколи ще кити не були настільки актуальні)) вам як, сподобалося?