Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стережіться обізян!
Додано 14 лип 2024

Стережіться обізян!

@bewareofthemonkies
Кількість підписників: 426
Фото: 368
Відео: 39
Посилання: 7
Опис:
Дорожні замальовки про їжу та життя людей від молодих і безстрашних мандрівників у загадковій Індії і не тільки
Джерело

Стережіться обізян! | Привіт! Захотілося написати сюди, що у нас нового:🥃 Podil East India C...

Логотип телеграм спільноти - Стережіться обізян! Стережіться обізян! @bewareofthemonkies
543 Охват/переглядів 2025-07-11 09:38 Повідомлення №466
Привіт! Захотілося написати сюди, що у нас нового:🥃 Podil East India Company закрився, а бажання щось робити не пройшло. Тому ми зараз проводимо поп-апи - на один день (було й два) заходимо на кухню чи за бар дружніх нам закладів і готуємо хіти страв та коктейлів Осту, а також новинки. Наступна подія відбудеться 23.07 в Squat17b (Терещенківська, 17Б), будуть коктейлі.🛺 Ще цікавинка. Ми (я і Адам) долучилися до організації групової поїздки в Індію. Це буде йога тур, але без фанатизму - езотерики, медитацій тощо. Зранку йога від @richardstarrkie, потім пляж, екскурсії, індійська їжа. Увечері по можливості теж йога, залежитиме від вечірньої програми, бо там можуть бути коктейлі. Маршрут для новачків з підняттям ставок: спочатку чілові 8 днів у Гоа в португальській віллі (на хвилиночку 💅🏻), а потім 2 ночі в Мумбай із обходом основних визначних місць.Оскільки наша з Адамом відповідальність, щоб усі були наїжені і культурно-історично наповнені, то буде багато індійської їжі, обійдемо по максимуму наші улюблені місця. Буде навіть ресторан, який входить в топ-100 світу та топ-50 Індії. Коли:виїзд із Києва - 16 вересняприїзд до Києва - 1 жовтняВ Індії - 19-29 веерсня.Маршрут: Гоа - МумбайГрупа - до 8 людейЦіна - 1800 доларів У вартість не входять авіаквитки, віза, харчування та розваги. Раптом вам цікаво, то ще є кілька місць. Ну і більш детально поспілкуємося в особистих.А поки що, до зустрічі у Сквоті!👋