Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бердянський
Додано 14 лип 2024

Бердянський

@berdyanskiyua
Кількість підписників: 1 221
Фото: 2,940
Відео: 1,410
Посилання: 109
Опис:
«Бердянський» — ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ був є і буде українським. 📨Маєш цікаву інформацію ? Пиши нам 👉🏻 @berd_adm

👥 Кількість підписників

1 221
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -6

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,870 26-02-26 11:20
ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ ПРОВЕДЕ ПІД ВАРТОЮ ЩЕ ДВА МІСЯЦІАрешт продовжили до 23 квітня23 лютого в Києві відбулося судове засідання, на якому розглядали подальшу долю нардепа. Сам Пономарьов брав участь по відеозв’язку зі слідчого ізолятора. Про це «Бердянськ 24» дізнався з судової ухвали.Адвокат бердянця просив про заставу, але йому відмовили. Прокурор наголосив, що залишається ризик що Пономарьов може впливати на свідків, зокрема залякувати їх, переховуватись від суду та відновити зв’язки з окупаційною владою. Печерський районний суд Києва постановив продовжити термін тримання Олександра Пономарьова під вартою на наступні два місяці. Нардеп буде в СІЗО до 23 квітня.Нагадаємо, Олександра Пономарьова звинувачують за ч.1 ст.111 та ч.3 ст.27, ч.2 ст.28, ч.4 ст.111-1 КК України: державній зраді та організації господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором та окупаційною адміністрацією. Йому загрожує до пʼятнадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.✍🏻 Надіслати інформацію: @berd_adm
👁 897 26-02-09 18:00
БЕРДЯНЕЦЬ ОТРИМАВ ВИРОК ЗА ВБИВСТВОВін проведе у в’язниці вісім роківСлідство встановило, що бердянець разом з товаришем зустріли на вулиці незнайомця та напали на нього. Це трапилось у Києві наприкінці травня 2025 року. Бердянець декілька разів ударив потерпілого кулаками по голові. Коли той упав на асфальт, бив по голові ногою. Про це «Бердянськ 24» дізнався з судового вироку.Потерпілого ушпиталили. У нього виявили відкриту черепно-мозкову травму з забоєм головного мозку та крововиливами під його оболонки. Чоловік помер у лікарні.Другий нападник повідомив суду, що бердянець напав на незнайомця перший, а він доєднався. Причиною агресії стало те, що чоловіки побачили у потерпілого ніж, але як виявилося, він їм не погрожував. Сам бердянець запевняє, що побитий ними незнайомець грозився їх «заколоти». Він не визнав провину та вважає це нещасним випадком.Дніпровський районний суд Києва визнав нападників винними. На обох чекає вісім років позбавлення волі.✍🏻 Надіслати інформацію: @berd_adm
👁 1,560 26-02-02 12:40
ЯК ПРОЙТИ ІДЕНТИФІКАЦІЮ ДИСТАНЦІЙНО?Якщо ви або ваші рідні ще не пройшли перевірку, ось актуальні алгоритми дій: • Портал ПФУ та «Дія.Підпис». Якщо у вас є ID-картка або закордонний біометричний паспорт, ви можете створити «Дія.Підпис». Авторизація в особистому кабінеті на порталі ПФУ за допомогою цього підпису прирівнюється до проходження ідентифікації. • Відеоконференція. На вебпорталі ПФУ потрібно подати заявку на відеоідентифікацію. Вам запропонують обрати месенджер (Viber, Telegram, WhatsApp, Zoom, Google Meet). Під час дзвінка необхідно тримати паспорт біля обличчя та відповісти на питання оператора. • Для тих, хто за кордоном. Можна звернутися до консульської установи України для отримання документа, що посвідчує факт проживання особи. Цей документ разом із заявою в довільній формі можна надіслати до ПФУ поштою або відсканувати та завантажити через електронний кабінет.Бердянці чекають від держави спрощення алгоритмів та повернення людського обличчя до тих, хто вже другий рік живе в умовах постійного стресу.✍🏻 Надіслати інформацію: @berd_adm
👁 760 25-10-22 10:06
Україна засудила відкриття росіянами "пункту пропуску" в порту окупованого БердянськаЦе є спробою рф легалізувати викрадення через порт та експорт українських ресурсів: зерна, вугілля, металу.Міністерство розвитку громад та територій і Міністерство закордонних справ України виступили із заявою, у якій рішуче засудили відкриття так званого морського вантажного пункту пропуску в порту тимчасово окупованого Бердянська.В заяві двох міністерств сказано, що цей крок окупантів є черговою спробою росії легалізувати свою незаконну окупацію українських територій і закріпити контроль над ними через створення псевдоправових механізмів.Такі дії грубо порушують фундаментальні норми міжнародного права, зокрема:Статут ООН, який закріплює принцип суверенітету держав і заборону втручання у їхні внутрішні справи;Конвенцію ООН з морського права 1982 року, яка визначає, що регулювання судноплавства в територіальних водах України належить виключно до її компетенції;резолюції Генеральної Асамблеї ООН, що підтверджують суверенітет України над усіма її територіями в межах міжнародно визнаних кордонів та засуджують триваючу російську агресію.Зазначається, що відкриття так званого "пункту пропуску" є спробою росії легалізувати незаконні торгівельні операції з тимчасово окупованих територій, зокрема - викрадення та експорт українських ресурсів: зерна, вугілля, металу.Це створює ризик,  що іноземні компанії будуть залучені до незаконної діяльності, що становить порушення міжнародного та національного санкційного законодавства.Україна просить Міжнародну морську організацію невідкладно відреагувати, відповідно до Резолюції Асамблеї, що закликає держави-члени утримуватися від будь-якої діяльності в закритих морських портах на тимчасово окупованих територіях України, та вжити заходів щодо суден, які порушуватимуть режим закритих українських портів.
👁 1,490 25-10-15 11:16
Хроніки піратства. Маріуполь–Бердянськ. Осінь 2025.Російська схема грабунку українського зерна, сировини триває - під новими прапорами, але зі старими суднами.🚢 VICTORIA V (IMO 9454125)17–23 вересня 2025 року завантажила 5 500 тонн пшениці в окупованому Маріуполі. Фіксаіця 👉 тут (https://t.me/andriyshTime/43983). Жодних вантажних операцій «оформила» документи в Темрюку - і вже 6–9 жовтня розвантажилась у турецькому порту Мармара.🚢 IRKUTSK (IMO 9419084)20–23 вересня в Бердянську (https://t.me/andriyshTime/43883) - ще 7 063 тонни пшениці. Сценарій той самий: фіктивне «митне оформлення» в Темрюку, доставка в Мармару 7 жовтня.🚢 LEONID PESTRIKOV (IMO 9922122)23–26 вересня - 6 354 тонни металургійного коксу в окупованому Маріуполі. Фіксація 👉тут (https://t.me/andriyshTime/43983). Документи підроблено з якірної стоянки порту Темрюк (28.09–02.10), після чого судно вирушило на Алжир, порт Annaba.Три кораблі, три напрямки, одна схема.Маріуполь і Бердянськ перетворені на піратські гавані XXI століття.
👁 1,070 25-09-16 12:41
📊 Рейтинг шкіл Запорізької області – 2025: Бердянськ серед лідерів!🎓 Інформаційний ресурс «Освіта.ua» оприлюднив рейтинг закладів освіти за підсумками НМТ-2025. 💬Бердянська гімназія №11 посіла 2 місце в області та стала одним із найкращих навчальних закладів регіону! Це справжня гордість нашої громади, - повідомили в БМВА.До десятки найкращих також увійшли ще три бердянські заклади:🏅 Гімназія «Тріумф» – 5 місце🏅 Ліцей «Сузір’я» – 9 місце🏅 Гімназія «Гармонія» – 10 місцеКрім того, до ТОП-20 увійшли ще чотири навчальні заклади міста:🔹 гімназія №16 «Інтелект»,🔹 гімназія «Лідер»,🔹 гімназія №20 «Інтелект»,🔹 ліцей «Сузір’я».📌 Серед кращих закладів освіти Запорізької області також відзначена гімназія №5 «Перлина», яка стабільно демонструє високий рівень знань своїх учнів.«Освіта — наш непохитний фундамент. Попри всі виклики, наші учні та вчителі вкотре доводять, що Бердянськ тримає освітній фронт: ці результати — доказ їхньої праці, мужності та віри в майбутнє нашої громади. Пишаємось!» - зазначив в.о. начальника Бердянської МВА Микола Матвієнко. ✍🏻 Надіслати інформацію: @berd_adm
👁 492 25-04-07 10:32
⛔️ Пограбунок по колу: окупанти продаватимуть незаконно привласнене майно українців через аукціони.Пограбунок захоплених росіянами територій Запорізької області продовжується вже три роки. Тож окупанти йдуть по третьому колу, міняючи незаконних власників віджатого майна. 🔻Спочатку визнавали рухоме та нерухоме майно «безхазяйним», приховуючи за цим словом банальну крадіжку.🔻Потім «націоналізували» - вивівши віджим майна в «державну» стратегію та «узаконивши» на рівні окупаційної влади.🔻Тепер планують продавати через аукціони, вчергове отримуючи зиск від присвоєного майна. Окремо в плані - передача квартир та будинків вкрадених у українців завезеним «спеціалістам» та найманцям, які пішли на «есвео». росія хоче витіснити з ТОТ нелояльних українців та замінити їх вірними путінцями.Проте, які б механізми окупанти не використовували, щоб "узаконити" грабунок, всі вони називаються простим словом "злочин" . І за нього країна-агресор обов'язково відповідатиме. ✍🏻 Надіслати інформацію: @berd_adm