Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Білозерське - новини, події
Додано 14 лип 2024

Білозерське - новини, події

@belozerskoye
Кількість підписників: 3 550
Фото: 4,960
Відео: 453
Посилання: 943
Опис:
Новини міста. Підписуйся щоб бути в курсі всіх подій! 🔥 Білозе́рське — місто в Україні, Донецької області. Реклама @myssuper_bot

👥 Кількість підписників

3 550
Середній/День:: +6
Середній/Тиждень:: +15
Середній/Місяць:: +56

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 169
Середній/День:: 1,400
Середній/Тиждень:: 2,270
ERR: 61.1%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Згуртовані громади - згуртована країна...22 січня у Києві відбувся захід, присвячений Дню Соборності України в рамках Національної об'єднуючої платформи "Пліч-о-пліч. Згуртовані громади"«Соборна Україна – це кожен і кожна з нас. А соборність – це наші добрі наміри і вчинки, які дають відчуття спільного дому і великої спільної родини. Родини, де завжди допоможуть і завжди підтримають. Вдячний кожному і кожній за добрі справи. І вірю, що ставатиме цих справ все більше і більше, і вони дійсно дадуть нам змогу отримати те, чого ми прагнемо – нашу перемогу», - Денис Шмигаль, Премʼєр-міністр України. «Сьогодні, у 2025 році, ми продовжуємо протистояти повномасштабній агресії, але водночас показуємо всьому світу приклад безпрецедентної згуртованості. Українці об'єднані пліч-о-пліч на фронті, у громадах і в тилу. Сьогодні ми презентуємо проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» і це є прикладом нашої з вами єдності. У ньому беруть участь 111 громад. Це цифра вражаюча, але вона не остаточна. Я вдячний всім лідерам за вашу ініціативність та допомогу один одному», - Олексій Кулеба, Віцепремʼєр-міністр з відновлення, міністр розвитку громад та територій України. До заходу долучились очільники громад-фортпостів Донецької області, в тому числі і начальник Білозерської МВА Сергій Макєєв. Він зустрівся з Іваном Михайловичем Погоріляком, головою Перечинська міська рада, партнером нашої громади у реалізації даного проєктe. Керівники обговорили плани на майбутнє, визначились із векторами співпраці.Символічно, що саме сьогодні, в день проголошення воз'єднання нашої країни, відбувся такого роду захід, адже важливо пам'ятати, що лише разом, лише об'єднані ми можемо боронити свою державу, відстоювати своє сьогодення та будувати майбутнє. Білозерська МВА
​На території Донецької області до старту опалювального періоду готували 275 котелень. Це стосується тих населених пунктів, де підготовка до зими та запуск тепла можливий. Майже всі ці котельні готові, лише на трьох котельнях у Білозерській громаді робота триває.Про це в Донецькій ОДА говорили під час брифінгу, присвяченому питанням початку опалювального сезону.За даними департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації, на котельнях підприємств та об’єктів соціальної сфери вже накопичили 8,7 тисячі тонн вугілля та 1,3 тисячі кубометрів деревини. Цієї кількості вистачить для забезпечення своєчасного початку опалювального періоду.На випадок блекаутів генераторами різної потужності в Донецькій області оснащені 259 котелень. Генератори дозволять не припиняти роботу котелень у випадку відключення світла.До того ж реалізовуються проєкти зі встановлення когенераційних установок у містах Дружківка та Краматорськ, отриманих за підтримки USAID та Секретаріату «Енергетичне Співтовариство» з Австрії.Денис Нинюк, технічний директор КП «Донецьктеплокомуненерго» зазначив, що усі 75 котелень обласного теплопостачального підприємства та всі теплові мережі готові до запуску тепла. Триває наповнення водою тепломереж. Він додав, що дві когенераційні установки у Дружківці та Краматорську вже повністю змонтовані та підключені, триває підготовка до пуско-налагоджувальних робіт.Також Донеччина має ще три когенераційні установки, які дозволять проводити опалювальний період у великих містах.Лариса Гусева, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації, зазначила, що через близькість фронту, постійні обстріли та значні пошкодження не готувались до початку опалювального періоду Вугледарська, Мар’їнська, Сіверська, Соледарська, Торецька та Часовоярська міські громади, Очеретинська селищна та Званівська сільська громади.Через активні військові дії, пошкодження газопроводу та енергетичної системи лише частково є можливість забезпечити теплом жителів Лиманської та Святогірської громади. Через обстріли значного пошкодження зазнали потужності Курахівської ТЕС, що унеможливлює централізоване забезпечення теплом жителів Курахівської громади.Лише частково можливо забезпечити проходження опалювального періоду у Покровській громаді, але більша частина будинків буде без централізованого опалення.
Ситуація на фронті станом на 22.00 На даний час відбулося 77 бойових зіткнень. Найгарячішою сьогодні залишалася ситуація на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському і Куп’янському напрямках.Протягом доби противник завдав по території України 2 ракетні удари із застосуванням 3 ракет, 52 авіаційні удари (задіяв, зокрема 69 КАБ), використав для ураження 713 дронів-камікадзе. Здійснив понад 3200 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів.▪️ На Харківському напрямку загарбники 9 разів атакували неподалік Глибокого та Вовчанська. 7 атак ворога успішно відбиті нашими захисниками, ще 2 - тривають. За попередніми підрахунками на даний час втрати агресора за сьогодні складають 79 військових вбитими та пораненими, окрім того, наші воїни знищили танк, 2 артилерійські системи, бойову броньовану машину, 12 одиниць автомобільної та 3 одиниці спеціальної техніки, 11 БпЛА, також пошкоджено 2 танки.▪️ На Куп’янському напрямку ворог протягом дня 10 разів намагався просунутися до наших позицій неподалік Синьківки, Стельмахівки Берестового та в напрямку Глушківки. 7 атак противника успішно відбито Силами оборони. Бої продовжуються.▪️ На Покровському напрямку окупанти 27 разів намагалися вклинитися в нашу оборону. Наразі, 22 атаки ворога відбито, 5 боєзіткнень тривають. Противник зазнає значних втрат - за попередньою інформацією сьогодні наші воїни знешкодили на цьому напрямку 276 окупантів, 92 з них - безповоротно. Знищено бойову броньовану машину, артсистему та 9 автомобілів. Ще 10 гармат, танк, 19 автомобілів та 1 РСЗВ окупантів значно пошкоджено, - Генштаб ЗСУ.