Джерело
Позивний BBC | Роланд. Річниця.Я познайомився з цим молодиком в підвалі, де збирався ...
986 Охват/переглядів
2025-07-15 17:27
Повідомлення №625
Роланд. Річниця.Я познайомився з цим молодиком в підвалі, де збирався Патріот України, в Одесі, на загальних зборах.Вперше на загальні збори я потрапив в 2013 році.Різні люди, частина доволі інтелігентні. Але майже всі з "ножами на кармані". Я не пам'ятаю тему дискусії, але вона стосувалась української історії.На загальному фоні сильно контрастувала... дитина 👀. Ця дитина жваво і вкрай компетентно приймала участь у дискусії, апелюючи дорослим людям, які були теж доволі сильні в темі.Цією дитиною і був друг Роланд. Йому на той момент було 13 років.Потім - бурхлива зима 13-14 рік.➡️ Я вже багато чого не пам'ятаю, але все ж є 1 випадок:Черговий підар-марш з триколорами в центрі Одеси. Наша розвідка (ну типу скаути, що моніторили ситуацію в місті) доклали що йти до Дюка (центр міста, часте місце сутичок, точка збору проукраїнського табору) сенсу немає, бо там з декілька тисяч навезених чортів підарів.Але ця інформація чи то дійшла до меншої частини групи, а передати її не змогли/проїбали, чи все ж група, в якій був і Роланд, вирішила піти в хресний хід, чорт знає (наших загалом було до 50 людей).То ж, як розповідали потім (бо я якраз був у меншій групі, ми просочились в бойові порядки противника та в подальшому були дискредитовані):Роланд ніс прапор УПА, а коли підари на них пригнули, на малого настрибнув доволі моцний та великий сєпар, який намагався той прапор в нього видерти. В сєпара дули балонами, ломали об нього кийки, але від Роланда той не відчеплювався, та й малий прапор йому не віддавав.Якимось методом підара таки зняли з Роланда. І прапор залишився в нас (втратити прапор - то було ну дуже сумно, м'яко кажучи).Ситуація можливо мала (ні), але йому було 13 років. Він рушив на кількатисячний натовп, проти переважаючого ідеологічного противника, в складі набагато меншої групи і не віддав прапор.Інше за нього вже розповіли: він і тікав до Правого Сектору воювати, коли ще не був повнолітнім, що за ним катались забирати.Але як стало йому 18 - то все. Контракт з 28 ОМБр. З якою і зустрів Велику Війну. Де і успішно воював з другом-кулеметом.Загалом добрий воїн був. Ще той чортяга. Впевнений, що своїм кулеметом не одного підара залишив в полях Херсонщини.📱 Позивний ВВС - Підписатись📱 Instagram