Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🌱Базиліковий Сорбет🌱
Додано 14 лип 2024

🌱Базиліковий Сорбет🌱

@basilsorbet
Кількість підписників: 806
Фото: 237
Відео: 14
Посилання: 86
Опис:
Пишу про їжу - пристрасно, необ'єктивно і на основі власних уподобань.
Джерело

🌱Базиліковий Сорбет🌱 | Світлого Великодня!цьогоріч все, що могло піти не так, вирішило піти н...

Логотип телеграм спільноти - 🌱Базиліковий Сорбет🌱 🌱Базиліковий Сорбет🌱 @basilsorbet
706 Охват/переглядів 2026-04-12 10:34 Повідомлення №394
Світлого Великодня!цьогоріч все, що могло піти не так, вирішило піти не так 😃перший заміс пасок (за тим рецептом, що я давала вище) вийшов майже ідеальним, якби я не пришмалила їм дно, бо пекла в незнайомій духовці. нічого, обшкрела ножем і повмочала в якусь модну кольорову помазку з Аврори. помазка посміялась мені в обличчя й не застигла. зате не кришиться! 😃другий заміс, за іншим рецептом, де дуже багато масла й цукру, відмовився сходити. я чекала, переставляла в тепліші місця, ставила на каструлю з гарячою водою, і шось там відбувалося, але дуже мляво. о 12 ночі Христос воскрес, постукав у шибку й сказав "пст, постав їх у духовку з гарячою водою" - так і зробила, й паски підросли. о 2:00 я мазала їх кардамоновою побілкою й клялася, що більше ніколи.(а треба було подумати, що холодна весна + ранній Великдень, Люда. і якщо тобі не холодно, то у тіста своя думка щодо цього)і навіть яйця пофарбувалися плямами. а там, де плями планувалися - там не пофарбувалися 😃😃ну але шо жпаски все одно смачні)