Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦

@balabaonline
Кількість підписників: 872
Фото: 2,740
Відео: 936
Посилання: 623
Опис:
Breaking news і без фейсбуку. Русофоблю як вмію ) Ну й трохи про мистецтво.

👥 Кількість підписників

872
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

274
Середній/День:: 287
Середній/Тиждень:: 262
ERR: 31.42%

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 3.3
Середнє за день: 3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Нещодавно у спілкуванні почула: «а що ти знаєш про свободу взагалі, якщо ти не пережила окупацію?» - і замовкла. Дійсно, ну що я знаю. Я не була в окупації, дякую за це Збройним Силам України невпинно. Я, звісно, можу розказати про своє відчуття свободи, коли у радянському дитинстві в мене була можливість підлітком подивитися на оксамитову революцію в Празі в листопаді 1989 року, походити серед щасливих і впертих людей, які вийшли за свою волю і незалежність. І про 1991 на москві можу нагадати - також там була, це взагалі єдиний раз, коли я відвідувала ту кляту столицю. Ну ще можу розповісти про Майдан. І про Крим в березні 2014 - я тоді зрозуміла, що це окупація і війна надовго. І говорила про це тут потім - мене не чули. Але це все — пафос вільних людей по зрівнянню з тими, хто дійсно пережив російський полон і російську окупацію. І нашу рожевопоність тут ніхто не відміняє. Навіть якщо ти вночі в трусах вискакуєш в коридор в теплій ковдрі під дзижчання російських шахедів і звуки ППО і думаєш «ну й фік, хай найдуть мій трупік в трусах, зате в коридорі, боже, як страшно», ти нічого не знаєш про свободу. Одеса без світла після нічного обстрілу, зла і вперта. Тепло є, воду дали вранці. Дякуємо безмежно нашим Збройним Силам України і всім енергетикам, рятувальникам, медикам, - всім-всім, хто рятує нас від цієї страшної російської нечисті. Переможемо.
Вся російська так звана опозиція живе коштом західних грантів - американських і європейських. Давно так живе, ще з часів свого провалу на Болотній, тобто скоро 15 років. В них було завдання: побудувати громадянське суспільство всередині росії, вони його вдало проїбали, просрали, проїли і вкрали. Громадянським суспільством на болотах й не пахне. Ну зате є РДК Дениса Вайт Рекса. І як кажуть мої злі козаки: пацани воюють завзято. І з позицій майже не тікають на відміну від наших сзчшників. Тому здорове українське громадянське суспільство може тихо порадіти за дивовижне воскресіння лідера РДК. А ще більше потішитися задоволеним котячим обличчям Кирила Буданова. Інших революціонерів на рашці не передбачається, не хочу вас засмучувати. Ну нема там революціонерів, крім РДК. І це мають зрозуміти російські товстосуми, які досі ховають свої гроші десь за кордонами. Або ви вкладаєте у своїх революціонерів - тобто в РДК, або у вас взагалі нема ніякого майбутнього, тільки тавро хуйлівських вбивць. Просто подумайте.
Сьогодні їхала від мами, де ми другий день збирали бите скло від прильоту російської балістики, і водій на прощання побажав мені «мирного неба в новом году». Я повернулась і відповіла: «Тільки Перемоги України, без неї ніякого мирного неба в нас не буде». І пішла. В мене око сіпається від словосполучень «миру нам», «мирного неба», «бусіфікація» і «звірства ТЦК». Памʼятаєте, нас політтехнологи ділили на три сорти українців в угоду хуйлу і рашці? - Зараз від тієї маніпуляції залишилися ріжки та ніжки: тому що в нас майже в кожного з нас незалежно від географії є рідні і друзі, хто загинув від рук росіян, ті, в кого будинок зруйнований росіянами або в російській окупації, ті, у кого росіяни відібрали все - й рідних, й друзів, й житло, й все минуле життя, і ті, хто тримається за останнє й свою Україну. Звісно, є ухілянти, ті, хто тупо вірить в перемирʼя і замороження війни, є ждуни і є вата. Але, сподіваюсь, що нас, завзятих українців, все ж таки більше.В новому році хочу побажати нам всім витримки, сил і розуму все пережити і перемогти. Тому розраховуємо свої можливості, підтримуємо один одного і допомагаємо Збройним Силам України. Це єдина наша формула виживання і щастя.Обіймаю. Ми переможемо.
Рашка-какашка вже пробувала покрутити тему депортацій "бедних-нещасних русских, которие не виучили латишский язик" і зараз їх можуть відправити на історичну батьківщину. Або "фашистов" в естонському парламенті. Або захопити литовську частину Куршської коси і оголосити її своєю як "Кримнаш". Варіантів поведінки взбрендівшої кzpні у Європі - безліч. Необов'язково кидати танки на Сувалки чи підпалювати столицю Фінляндії. Все й так зрозуміло. На початку вторгнення в Європу війна буде максимально гібридною, тому що в той час Китай буде проводити операцію "повернення Тайваню в рідну гавань".Не люблю я бути Кассандрою, але, чесно кажучи, навіть чекаю цього. Тому що задовбали рожеві поні на всіх континентах. І в той момент, коли ЙР попре "забирать свое" в Ригу, Вільнюс і Таллінн, а далі - у Варшаву і Гельсінкі, є надія, що вони нас, українців, на якийсь час залишать у спокою. А що буде далі? - Ну щось буде. Китай хитрий. І в нього більше шансів забрати Тайвань, ніж у хуйла увійти в Київ.А ви продовжуйте "про вибори". Іноді краще жувати.
Трохи знаючи характер і звички бруднодупих як раз таки з "велікої літератури", посмію припустити, що ракетно-шахедні удари на найбільш скрепний радянський празник - новий рік продовжаться. На мою думку, ЙР вибере одне місто і буде його довбати до тих пір, поки не залишить зовсім темним. Щоб показати картинку "ххли встречают новий год в полной темноте" своїм скрепостанським лаптям та Трампу, щоб доказати, що вони "огого". Вони так робили картинку з Одеси чи Буджака - що можуть легко відсікти нас від України, буквально, декількома ударами по мостах. Що з наснагою підхопили наші українські медіа і блогери. Картинка для ЙР важливіше, ніж реальність. Спробуй доказати Трампу, що Куп'янськ досі під контролем ЗСУ, коли купа міжнародних ЗМІ пише, що його 533-й раз "бере" ЙР. Трамп не приїде в Куп'янськ і не перевірить, точно так же він не приїде в Одесу і Київ. Не обслуговуйте росіянську картинку, підготуйтеся під можливі атаки, зробіть запаси води, зарядіть гаджети, скоординуйтеся з родичами і друзями, щоб пережити блекаути. Ми переможемо. Ми дуже сильні, коли згуртовані. Обіймаю.
Вчора було 13 годин тривог, сьогодні вже ніхто не рахує, бо задовбало. Вчора один касетний іскандер поранив 30 і забрав 8 життів українців, які їхали після роботи додому чи стояли в черзі вивантажити зерно в порту. Їм не пощастило - скаже хтось. І ворог впевнений, що йому за ці рандомні терористичні вбивства нічого не буде. Ніби осінтери не вирахують, хто саме запускав ту ракету, хто її робив, а наші навіть після війни ліквідують цих вбивць. Все буде. Треба дожити.На фоні цього розпачу до нас разом з шахедами долітає черговий плач про памʼятник Булгакову. Люди, ви точно притомні? Булгаков - чергова російська скрепа. Пастка, щоб вас спіймати на спільному минулому і знов затягнути туди, в імперію. Ну який в сраку Булгаков? - Любите його, цінуєте, роспрощатися з ним не можете - ну так читайте його тихенько вдома, насолоджуйтесь пошлостями впертого морфініста-графомана. На здоров’я! Тільки на вулицях українських міст цих скреп не має бути. Припиняйте плачі. Ну серйозно.В нас от хуюшкіна одягнули в макінтош і підписали «окупант». Може скоро приберуть, курва, в музей. Але це не точно на радість ЙР, яка прям зараз запускає нам по області свої срані шахеди. Фото сьогоднішнє, між тривогами.
НЕ/вкрадене. Штудії і омажіІ поки у Львові в Zenyk Art триває наша виставка "Херсон: НЕ/вкрадене. Штудії і омажі", ми продовжуємо проєкт підтримки херсонців і Херсона. Тому що це місце сили, місто, яке ми любимо і хочемо знати більше. Зараз для жителів Херсона навіть сходити в магазин по хліб може бути останнім квестом у житті: там ворожі дрони. Тому ми своїм проєктом привертаємо увагу не тільки до вкраденої російськими окупантами колекції Херсонського Художнього Музею, ми хочемо нагадати: що було у херсонців і підтримати. Ми не забули. Ми віримо у нашу Перемогу і допомагаємо ЗСУ, щоб в Херсоні знов було тихо, мирно і спокійно, щоб працювали наші українські музеї і театри, щоб люди не боялися виходити на вулицю.Художник з Дніпра Всеволод Шарко обрав для омажу незавершену роботу Олексія Шовкуненка 1955 року "Зелений базар": човни на річці з яких продають щось корисне, їстівне. Ось це їстівне як раз Шовкуненко не прописав, залишив на полотні просто білі плями: виглядає так, ніби жінки на човнах перуть білизну та складають її на борт. Але це мають бути гарбузи чи солодкі сонячні херсонські помідори, чи якась інша смачнюща городина, яка росте у степах навколо Херсона на двох берегах Дніпра. Або риба, яку виловили зранку. Небо, вода великої ріки, степ на берегах, хмарки пливуть по небу і по воді, жінки в білих хустках, - такий рідний теплий затишний Херсон, як ми його любимо. Яким хочемо зробити знову.В музеї було понад 150 робіт Шовкуненка - великі полотна і ескізи, недописані картини. Художник любив Херсон і малював його все своє життя. Все вкрали російські окупанти. Всеволод Шарко. Омаж до "Зеленого базару в Херсоні" Олексія Шовкуненка / декорації для вкраденої п'єси. Акварель, 48×100 смДякуємо, Сева. Дуже щемно.
Потяг до Одеси доїжджає під звук повітряних тривог. На Заставі починаєш рахувати - які райони зі світлом, а які темні. На вокзалі горять всі ліхтарі, «у Чорного моря» не чутно, можливо, в цілях економії, що також зрозуміло. Незмінні тьотеньки з картонками «квартира у моря» та гучномовні водії зі вічним «таксі, ребята». Хочеться повернутися і сказати: «італійською ребята - рагацці, а ну давай як двісті років тому - французька і італійська - офіційні мови міста». Але мовчу, хочу, щоб було хоч «таксі, панове». Як їх виховати - не знаю.Вдома повний набір світла, тепла і води, прям совісно хвалитися, тому що деякі райони сидять без світла вже пʼяту добу. Написала у робочих чатах - а ну давайте до мене заряджатися. Всі розуміють, що коли наші енергетики все відремонтують, то ЙР вдарить знову. Всі готуються. Вже ніхто казок про те, що «а наши договорились с путеним шоб нас не бомбили», як було у 2022-му, не розказує. Коротше, Одеса прекрасна і в нас ще тепло - от зараз +10. Ми не здаємося, допомагаємо ЗСУ і дякуємо всім, хто нас рятує від наслідків обстрілів ЙР. Ви неймовірні. Дякую.
СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуСлужба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Нагадаємо, підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
Вчора хотіла написати: люди, будь ласка, припинить ставити картинки ШІ про блекаут в Одесі. Ви серйозно не бачите, що це фуфло: зараз не повний місяць, в нас нема стільки кранів в порту, йопта, в нас давно в основному контейнерні перевезення або насипом та наливом, крани до дупи 🙈 Але ж ні, тягали ті картинки з телеграма роспропагандона соловьєва як навіжені. Без перевірки даних.Сьогодні плач Ярославни, що «ДТЕК ніфіга не захистив», що все пропало, не підготували нічого, все розбито, «верніть труханова» і купа подібного лайна. Між тим: спочатку з ночі стали включати тепло і воду - повільно, по районах, а вдень в суботу почало зʼявлятися світло. Я постійно на зв’язку. Відчай був вчора ввечері, коли не чула маму і переживала, що вона вночі замерзне, а мене нема поруч. Коротше, какашку бруднодупим, а не Одесу. Ми їм не здамося і не поклонимося ніколи. А ще сьогодні почалась Ханука - свято, коли кожен день світла стає більше й більше. І скажіть, що це не символ нашої впертості.Картина Матвія Вайсберга 1994 року з виставки «Хліб» в Києві в Українському домі. Просто всім раджу піти: сучасна крутезна подія з купою сенсів і елементів, без шароварщини й надмірного пафосу. Обов’язково напишу пізніше і поставлю картинки з виставки. Веселого свята Хануки всім, хто святкує! Хай буде світло завжди. Обіймаю.