Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦

@balabaonline
Кількість підписників: 872
Фото: 2,740
Відео: 936
Посилання: 623
Опис:
Breaking news і без фейсбуку. Русофоблю як вмію ) Ну й трохи про мистецтво.

👥 Кількість підписників

872
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

274
Середній/День:: 287
Середній/Тиждень:: 262
ERR: 31.42%

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 3.3
Середнє за день: 3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Всі фото страшних руйнувань, пожеж та суцільного апокаліпсису дуже вигідні зараз хуйлу, як же ви не розумієте?В Одесі вчора прилетіло в один район. Точково. Сильно? - Так. Страшно? - Та ми звикли. Пережили, пішли спати. Вам в мирних країнах це не зрозуміти, якщо ви не пройшли Маріуполь, Херсон, Донбас чи Кринки.У кожного з нас своя межа тримання даху. Давайте це враховувати. Їде кришка - почитай книжку, подивись кіно чи хорошу картину. Зроби йогу в кінці-кінців. Русские кожен день бʼють по багатьох місцях в Україні. Сьогодні вже вбили людину в Запоріжжі, поранені, пожежа. Херсон під обстрілом. Київ відбиває шахеди. Уявіть собі, що кожен буде ставити фото всіх пожеж в кожному місті? Позавчора - Кропивницький. Вчора - Одеса. Сьогодні - Запоріжжя. Кожен день - Донецька область. А чого ви тільки Одесу ставите? Найбільш відома? Ностальжі у вас? Так киньте донат на Збройні Сили України, ніж поставте то фото з апокаліпсисом. Ми вигребемо з нього, якщо всі разом збережемо свої кукухі.Я нікого не ображала. Не працюйте на задоволення ворогів, не годуйте їх своїм розпачем. Холодна лють. Ми маємо відбитися. Обіймаю.
16 березня трагічна дата для України. 16 березня 2014-го русскіє провели "окупендум" в українському Криму. За якими законами? - Ну точно не України. Скільки "референдумів" пройшло в рф за всі роки незалежності від срср? - Нуль, зеро. Все неправомірно від введення військ під прикриттям "зелених чоловічків" до самої можливості щось проводити під дулами зброї: всі військові частини півострова, всі інфраструктурні об'єкти були оточені російськими військами.Через вісім років, 16 березня 2022-го, росіяни зкинули важкі 500-кілограмові авіаційні бомби на Драматичний театр у Маріуполі. Вони прекрасно знали, що у підвалах ховаються жінки з дітьми, старі, - звичайні мирні українці. Ніхто не дав можливості створити "зелений коридор", щоб звичайні українці мали можливість вийти з міста, в якому йшли бойові дії. Жодна істота не направила літаки в Марік, щоб рятувати людей. Ніколи їм не простим. Ніколи. Сьогодні козаки розбили на Гуляйпільському напрямку на Запоріжжі командний пункт ворога - точно є 28 мертвих орків разом з командирами. А ще прилетіло по піонертабору "Орлятко" у тимчасово окупованому Скадовську на Херсонщині. Дупи ЙР красиво підгоріли, бо там вони розмістили своїх вояк. А їхні дружини приїхали з глибинної росії, вже позаймали будинки українців, думали "жить-поживать" в традиціях окупантської радянської армії, яка таким чином пів-Європи зайняла, своїх "военних городков" набудувала та зайняла чужі доми. Хер вам.Земля наша українська стане вам поперек горла. А потім там проросте трава. У ваших глотках, ЙР. Готуйтеся.Це найкраща відплата за Маріуполь, Крим та інші наші міста і села. Все повернемо.
Сергій Сидоренко: Колеги-журналісти, які завзято (спільно з російськими помийками) поширюють фейк про "Рютте відмовив Україні у членстві в НАТО", у мене вопріс: може, час зупинитися? Вам самім не гидко на цьому хайпувати?Цієї новини в реальності не існувало. Рютте такого не говорив. Взагалі.Спершу - про те, що було реально. Генсек НАТО давав інтерв'ю Блумберг-ТВ, обговорювали варіанти безпекових гарантій для України, на які погодиться Трамп і його адміністрація. У процесі обговорення журналістка, перебиваючи відповідь генсека (це цього разу важливо!), перепитує, дослівно: "But he is really taking off, is really takin Ukraine joining NATO off the table..." Тобто, "але ж він (Трамп) дійсно знімає зі столу питання вступу України до НАТО..."Рютте (якого, нагадаю, перебили) у цей момент каже "угу", яке у цьому контексті явно звучить не як слово "так", а як підтвердження того, що він у розмові, сприймає питання. І почувши це підтвердження, журналістка продовжує ставити своє питання про те, як Україні гарантувати ненапад Росії.Робити новину з цього "угу"? Колеги, ви серйозно? Як жартують у нас в офісі, наступним рівнем падіння українських ЗМІ буде новина "по очах Рютте було видно, що членство України в НАТО вже не розглядають".Та понад те, навіть ЯКБИ це було реальною ствердною відповіддю з боку Рютте (підкреслю, стверджувати це немає підстав), то звідки купа українських медіа придумали, що щось змінилося, що членство виключене абощо.Трамп не розглядає вступ України до НАТО - і це добре відомо. А тим більше він його не розглядає зараз, у рамках мирної угоди. Це - факт, багато разів підтверджений. І він зовсім не змінює статусу України як aspirant country у відносинах з Альянсом. Рішення Північноатлантичної ради про те, що Україна буде членом НАТО - наразі чинні (побачимо, звісно, що з самим Альянсом буде).Це - факти.А те, що зараз несеться українськими медіа - фейк. І дуже сумно було побачити, "на хайпі" поширення цього фейку підхопили також авторитетні медіа.І, схоже, їх навіть не цікавить те, що західні медіа цієї "сенсації" не побачили, лише деякі українські та - сюрприз - російські. І щось мені підказує, що саме роісянці могли бути джерелом та натхненням для тих, хто потащив це в український простір.
Три роки тому місто було абсолютно порожнім. Я вже не пам’ятаю, як ходив міський транспорт, бо його майже не було. І машин було мало. І людей. І тривоги декілька разів на день. Ранок починався з обстрілів з моря - московитські кораблі стояли близько та били зі всього, щоб прочистити собі коридор серед мін на шляху до міста. Якось працювали магазини - вже не памʼятаю. Ми спали одягнутими та мріяли про те, щоб ЙР не зайшла в Миколаїв. А новини ви, напевно, пам’ятаєте: Маріуполь в блокаді і під артою, градами, фабами, сонцепьоками, ЙР бомбила все, що можна, вони стояли майже в Києві. Від тих новин можна було поїхати з глузду. Але ми не поїхали і вижили. Сьогодні в місті на кожному куту продавали весняні квіти. Купа людей та машин. Всі магазини, кафе, ресторани працюють. Транспорт курсує за графіком. До вечора без тривог. Потім ці срані шахеди, які наші ППО відбивають кожен раз як боженьки. Всі вже настільки звикли, що багатьом навіть в голову не приходить: а що було б, якщо б вся ця мерзота прилетіла по цілях? Деякі навіть шиплять, що їм «не так ППО працює». Деякі нападають на ЗСУ. Деякі досі вірять, що все повернеться «как прежде».Сьогодні злі козаки відбивали танкову атаку під Торецьком. Відбилися. На щастя, всі живі. Тільки зайобані. Дякую їм до неба. Моралі не буде. Просто Одеса сьогодні. Просто весна. Синє небо, яке дає надію. Дерева, які скоро зазеленіють. Просто памʼятаю, завдяки кому я ще бачу це синє небо.
Друзі, сьогодні закинула ваші 36 тисяч гривень з Донецької банки на картку злим козакам на Торецькому напрямку. Те, що наші потрохи витискають орчатню з міста - також заслуга тих хлопців, яким ви кидали на ту банку на батареї для вампірів. Наші використовують тактику вибивання дронами логістики ворога та з повітря мінують їм все, щоб земля під ногами окупанта вибухала. Всі обережні успіхи - це не тільки робота наших козаків, це ви також. Ваша допомога. Ваші гроші, які ви донатите. Просто знайте це.36 тисяч пішло на РЕБ на дах бусіка, який злим козакам придбали друзі. Я не писала, але в січні їм прилетіло по їхній машині. Один з козаків їхав забирати команду зі завдання і в нього влетів дрон на оптиковолокні. Дуже мерзотна падлюка на мотузці, проти них не працюють РЕБи. Сергій отримав поранення в голову, його встигли евакуювати, помер вже в лікарні. Його мама вже не змогла побачити сина навіть в комі. Світла пам’ять захиснику. Кожну втрату злі козаки переживають дуже боляче, але після насипають піdaрам ще сильніше.От зараз у злих козаків «нова» автівка, сьогодні замовили РЕБ. Якщо є можливість - закиньте на Донецьку банку, все їм перерахую, вони відзвітують. Знов кину в коментарі банку-картку. На РЕБ. Дивлячись, як воюють злі козаки, я так впевнена в нашій перемозі. Ось й ви не втрачайте надію і допомагайте хлопцям. Обіймаю.
На фоні новин з США про дані розвідки та припинення допомоги і маніпуляцій на цей рахунок хочу попередити, що зараз рашка буде нас «принуждать к миру» з останніх сил. Лякати, писати і вкидувати купу брехні і фейків. Що наші козаки «побігли і посипали фронт», що уряд втік, що економіка занепала, коротше, що в нас треш, угар і Апокаліпсис. Насправді, все буде в них з точністю навпаки, якщо нафта впаде доларів до 35. Напевно так. Їхні солдати не дуже хочуть лізти на штурми зараз, бо чекають, що «масони підпишуть мир». Шахедів в них невідомо скільки, а ракет - точно нема на атаки по 200 штук, як було раніше. Літаки вони не будують. В них все ламається, санкції повільно душать, тому вони дуже сильно чекають на їхню відміну Трампом.Нам треба протриматися, поки остаточно розчехлиться Європа. Ну, й самім допомагати козакам невпинно. І не вішати носи, бо бойовий дух від нас в тилу також дуже сильно залежить.Гуртуємося. Не боїмось. Допомагаємо. Ми їх доламаємо. «Я тебе породил, я тебе й вbʼю». Все за класиком.
Коли Трамп прийшов у Білий дім і почав нести ахінею про Мексику, Гренландію, Панамський канал, наїхав на Канаду і т.д., - я зрозуміла, що я не вивезу ще й слідкувати всім цим. І перестала подробно читати такі новини. Відрізала. Залишила собі маневр для психологічного відпочинку. Раніше в мене ранок починався з Bloomberg та ще пари-трійки західних сайтів, а зараз я читаю тільки пару «білих», тобто не анонімних тг-каналів, яким довіряю. Все. Телевізор я не дивлюсь років пʼятнадцять, що таке «марафон» я не знаю. Коли треба, можу на ютубе знайти собі те, що хочу. А хочу я, в силу свого навчання, лекції зі світових музеїв, репортажі про реставрацію картин, історію мистецтва та про художників. Це мене рятує краще всіляких транквілізаторів. Як бонус - кіно, на яке раніше не було часу. Ну, наприклад, American Beauty 1999 року. Буквально вчора дивилася. Епізод з нацистською тарілочкою - прям топ натяк на наші з вами обставини, на Трампа з Маском, АфД у Німеччині та їбанутого хуйла, хай у нього пірʼя в роті поросте та задушить в кінці-кінців. Так що мій лайфхак всім, хто в розпачі від новин: бережіть себе, фільтруйте інформацію, дивитеся на дії, а не на тисячі слів. Найважливіші дії в нас всіх на фронті. Дії тих, хто нас захищає і вже 11 років не здав ворогу. І ще. Сьогодні вранці стали кидати запити на дружбу у фб. Завжди дивлюсь акаунт та що пише той, хто проситься у френди. Бачу: боти. Акаунти закриті або нові і репости кожну хвилину. І 14 спільних друзів вже. Полізлі тварюки. Не приймайте незнайомих в друзі, зараз ЙР буде робити купу провокацій в соцмережах. Тримайте інформаційну гігієну та думайте про свою безпеку, будь ласка.Від нашого з вами психічного стану залежить наше майбутнє та життя України. Бережіть себе. Обіймаю.
Давайте про вчерашнее заявление Келлога о необходимости выборов в Украине, а то и его умудрились неправильно понять.Это заявление появилось только потому, что Путин в качестве аргумента, почему он хочет говорить с Трампом, и не хочет с Зеленским, постоянно бубнит, что Зеленский нелегитимен и вести переговоры с ним нельзя.То есть тупо задрачиват, как он любит делать.Последнее время на эти задрочки никто внимания не обращал, а теперь их записали на листике и предъявляют Украине.Если выборы не состоятся, Путин продолжит козырять этим аргументом. Если же каким-то чудом удастся сломать Украину и заставить провести выборы - переговоры между Путиным и избранным президентом перенесутся в далекое будущее, а пока можно будет пытаться делить с Трампом "сферы влияния".✔️Дополнительный бонус для Путина, если выборы состоятся - можно попробовать привести к власти какого-то "миролюбивого" пидра, чтобы потом Путин вел "переговоры" со своей куклой.В такую вероятность я слабо верю, но, глядя на румынские выборы, ничего отметать не хочется.✔️Еще один бонус - неминуемый срач, который морально еще больше надорвет страну изнутри.✔️Ну и почти наверняка на время проведения выборов будет объявлено прекращение огня. И пока украинцы будут заниматься выдиранием друг у друга последних волос, российская армия сможет перевести дух и подготовиться к новому этапу войны, который неминуемо будет, если результаты переговоров Путина не удовлетворят.Итого. Тема выборов нужна Путину для ослабления Украины. Нам же нужны выборы только после установления прочного мира.
В Одесі затримали двох дівчат, які підпалювали автівки, та чотирьох чоловіків, які не тільки підпалювали, але й ще підривали людей. Я в таких випадках кажу: треба відстежити, звідки та як їм зайшли гроші. Від кого. Дивитися весь ланцюжок. Люди, які давали гроші на одеський антимайдан досі не затримані. Недорогі росіяни зараз дуже "вкладають" гроші у все, що може зруйнувати Україну зсередини, та виправити своє покошене обличчя у світі. Війна показала, що русский балет якось в Іран не відвезеш та й в КНДР його ніхто не чекає. "Русских художників" майже не приймають західні галереї. "Великая русская література" не має попиту у Китаї, Ірані, та Північній Кореї. Ну не втюхаєш.Тому вони вкладають в кіно, не світять, дійсно - яким чином. Бо санкції-санкції. Але чомусь впевнена, що фільм "Анора", який зняв американець Шон Бейкер, зроблений на російські гроші. Дивлюсь як його піарять у світі та хто його піарить - прям воно. І всі роблять вигляд, що ні-ні, росії там нема. І на Оскар протягнули. І на Сезар. Тьфу.В 2023-му пустили кіно про Ізраїль у 1930-ті та "страшних сіоністських бойовиків", зокрема Аврама Штерна, з російською акторкою в головній ролі. Яка там, не виїхала, сидить грає на радість путіну та зетникам. Але кіно прокрутили. На фестивалі пустили. Мерзотний такий фільм про "ми за все хороше проти всього поганого". Стопудово за російські гроші. Але не перевіриш.Світ хаває. Огидно. Так, вони ще не купляють четвертину Лувру, щоб виставити "русского художника Репина", не показують "романтизм росії і Германії" в Берліні, як це було у 2018-19-х роках. Але через кіно вже лізуть. Треба бити. І не тільки по руках.
Не лайкайте. Я взагалі пишу непопулярні речі. Іноді навіть для себе. Іноді щоб заміряти температуру навколо. Я вважаю, що найкращими гарантіями безпеки для України буде не НАТО чи черговий Будапештський меморандум, який можна назвати як завгодно, прикриваючи його сутність "ніхто не допоможе".Найкраща гарантія - це ми з вами. Чоловіки зі зброєю, які живуть в кожній квартирі, в кожному будинку. Жінки, які вміють не тільки ховатися від бомб, ракет чи шахедів, а надавати першу медичну допомогу та, якщо треба, також вміють володіти зброєю. І всі ці люди - вперто за Україну, а не кажуть, що "все не так однозначно", "я вообще за демократію", "я внє політики", "а мне русские ничего плохого не сделали". І таких людей має стати якмога більше, точно більш ніж половина в Україні. А поки що ні. Перший переляк пройшов. Страшні відосики про ТЦК та пропаганда шарія, йому подібних та своїх корисних ідіотів робить свою чорну справу. "Я буду воювати, коли вони прийдуть в мій дім" - ну ок. Чекайте.Хлопці, які зараз тримають Покровськ, Торецьк, Вовчанськ та інші гарячі точки України - не вічні та не залізні. І поки ви шукаєте винних у керівництві, кидаєтесь какашками один в одного, ховаєтеся від ТЦК та готові заплатити будь-які гроші, щоб не піти захищати Україну, чекаєте, що "вирішить Трамп", чи будуть перемовини та чергові "мінські угоди", вороги повзуть нашою землею.Вчора я попросила свого друга-військового на нулі назвати мені швидкий рецепт поламати війну. Він сказав: ми маємо кожний змінити себе. Зрозуміти, що в таких умовах нічого швидкого не буде і поки рф є, вони все одно будуть сюди лізти. І навряд Львів вони віддадуть полякам, а Ужгород - мадярам. Брешуть. Вони хочуть себе все. Ну, й пів Європи, звісно, у додаток. На десерт.Не лайкайте. Міняйтеся.