Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦

@balabaonline
Кількість підписників: 872
Фото: 2,740
Відео: 936
Посилання: 623
Опис:
Breaking news і без фейсбуку. Русофоблю як вмію ) Ну й трохи про мистецтво.
Джерело

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 | Друзі, сьогодні закинула ваші 36 тисяч гривень з Донецької банки на ка...

Логотип телеграм спільноти - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 @balabaonline
377 Охват/переглядів 2025-03-06 11:24 Повідомлення №3902
Друзі, сьогодні закинула ваші 36 тисяч гривень з Донецької банки на картку злим козакам на Торецькому напрямку. Те, що наші потрохи витискають орчатню з міста - також заслуга тих хлопців, яким ви кидали на ту банку на батареї для вампірів. Наші використовують тактику вибивання дронами логістики ворога та з повітря мінують їм все, щоб земля під ногами окупанта вибухала. Всі обережні успіхи - це не тільки робота наших козаків, це ви також. Ваша допомога. Ваші гроші, які ви донатите. Просто знайте це.36 тисяч пішло на РЕБ на дах бусіка, який злим козакам придбали друзі. Я не писала, але в січні їм прилетіло по їхній машині. Один з козаків їхав забирати команду зі завдання і в нього влетів дрон на оптиковолокні. Дуже мерзотна падлюка на мотузці, проти них не працюють РЕБи. Сергій отримав поранення в голову, його встигли евакуювати, помер вже в лікарні. Його мама вже не змогла побачити сина навіть в комі. Світла пам’ять захиснику. Кожну втрату злі козаки переживають дуже боляче, але після насипають піdaрам ще сильніше.От зараз у злих козаків «нова» автівка, сьогодні замовили РЕБ. Якщо є можливість - закиньте на Донецьку банку, все їм перерахую, вони відзвітують. Знов кину в коментарі банку-картку. На РЕБ. Дивлячись, як воюють злі козаки, я так впевнена в нашій перемозі. Ось й ви не втрачайте надію і допомагайте хлопцям. Обіймаю.