Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бахмутська міська рада🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Бахмутська міська рада🇺🇦

@bahmutrada
Кількість підписників: 1 927
Фото: 26,100
Відео: 1,620
Посилання: 2,380
Опис:
Офіційний канал Бахмутської міської ради.

👥 Кількість підписників

1 927
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

305
Середній/День:: 213
Середній/Тиждень:: 293
ERR: 15.83%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

💰25 листопада 2025 року проведено фінансування виплати матеріальної допомоги 359 особам на загальну суму 3 599 561,00 грн за рахунок коштів бюджету Бахмутської міської територіальної громади відповідно до рішення комісії виконавчого комітету Бахмутської міської ради по розгляду звернень окремих категорій громадян Бахмутської міської територіальної громади з питань надання матеріальної допомоги (протокол від 07.11.2025 №29): 6 учасникам бойових дій АТО/ООС, Захисникам та Захисницям України, який звільнений зі служби на загальну суму 175 200,00 грн;9 сім’ям загиблих (померлих) Захисників України на загальну суму 210 000,00 грн;5 Захисникам України, які отримали поранення, травму чи контузію під час участі в бойових діях на загальну суму 72 000,00 грн;5 військовозобов'язаним, яких призвано на військову службу під час мобілізації або прийнято на службу до військових підрозділів сил оборони за першим контрактом на строк не менше 3 років на загальну суму 292 000,00 грн;7 особам на дітей загиблих (померлих) ветеранів війни, дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, дітей військовослужбовців, які зникли безвісти або перебувають у полоні, для підготовки до навчального року на загальну суму 70 000,00 грн;25 особам, які опинились в скрутних життєвих обставинах на загальну суму 226 000,00 грн (у т.ч. 11 особам, у зв’язку зі стаціонарним лікуванням; 12 особам у зв’язку з оперативним лікуванням та 2 особам, які опинились в скрутних життєвих обставинах);209 особам похилого віку, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю на загальну суму 1 230 000,00 грн (у т.ч. 41 особі, у зв’язку зі стаціонарним лікуванням; 33 особам у зв’язку з оперативним лікуванням; 131 особі, які потребують лікування та 4 особам, які опинились в скрутних життєвих обставинах);86 особам з числа окремих вразливих категорій на придбання твердого палива на загальну суму 1 290 000,00 грн;4 особам на оплату проїзду дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до/з закладів оздоровлення та відпочинку на загальну суму 12000,00 грн;2 особам, тяжкохворим, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 20 000,00 грн;1 особі з інвалідністю по слуху на поповнення мобільного телефону з функцією відеоспілкування на загальну суму 2361,00 грн. 💳Виплата зазначеної матеріальної допомоги отримувачам здійснена шляхом зарахування коштів на особисті поточні рахунки заявників, відкриті у банківській установі.🔹Також 25 листопада 2025 року проведено фінансування виплати щомісячної допомоги 1 особі, яка досягла 100 річного віку, за рахунок коштів бюджету Бахмутської міської територіальної громади на загальну суму 3000,00 грн.
Триває рятувальна операція в Дніпрі. Вночі Росія завдала удару по місту – влучила в житловий будинок. Станом на зараз відомо, що 11 людей поранено, серед них і діти. На жаль, одна людина загинула. Мої співчуття рідним, близьким. Десятки людей вдалося врятувати. На жаль, одна людина загинула на Харківщині, є постраждалі на Київщині й Полтавщині. Також били по Дніпровщині, Кіровоградщині, Миколаївщині, Сумщині, Чернігівщині. З вечора атакували Одещину. Всюди, де необхідно, працюють усі служби – відновлюють після ударів, підтримують людей, допомагають постраждалим. Понад 450 ударних дронів і 45 ракет різних типів випустила Росія по Україні. І цілі в терористів незмінні: звичайне життя, житлові будинки, наша енергетика, інфраструктура. Питання в ресурсах на вбивства, у грошах – потрібні санкції, щоб позбавити Росію можливості продовжувати війну, яку вона почала і затягує. Цінуємо всі кроки, які партнери вже зробили, але російські удари показують, що тиск має бути сильнішим. Обовʼязково має бути європейське рішення по російських заморожених активах, додаткові санкції, підтримка і посилення захисту України. І на кожен удар Москви по енергетиці, яким вони хочуть нашкодити звичайним людям перед зимою, має бути санкційна відповідь по всій російській енергетиці без винятків. Досі не під санкціями атомна енергетика Росії, досі російський ВПК отримує західну мікроелектроніку, більше тиску має бути й по торгівлі нафтою та газом. Розраховуємо на відповідні рішення Америки, Європи, країн «сімки». Дякую всім, хто готовий допомагати і діяти заради того, щоб захистити життя.
🍁У дніпровському осередку підтримки бахмутян "З Бахмутом у серці" відбулося справжнє осіннє диво — "Осінній вернісаж", організований фахівцями Мистецької Школи №1 м.Бахмут та Бахмутського міського народного Дому.#ЗБахмутомусерці_Дніпро 🍂Зустріч з Леді Осінню у чарівному лісі кольорів і мелодій, дебютні музичні виступи учнів бахмутської школи мистецтв наповнили залу теплом, а веселі інтерактиви та ігри подарували море позитиву.На майстер-класі "Осінній капелюх Чарівника" учасники та учасниці проявили фантазію, створивши власні казкові капелюхи з природних матеріалів і провели показ-дефіле 🎩Потім усіх чекала смачна частина — їстівні їжачки з печива, зроблені власноруч дітьми, які не лише тішили око, а й чудово смакували🦔До заходу долучилися фахівці Центральної міської бібліотеки Бахмутської міської ТГ та педагоги бахмутських закладів освіти, які презентували "книжкову палітру" — виставку яскравих пізнавальних книжок для маленьких читачів 📚 та допомогли з проведенням майстер класів.💛 Щиро дякуємо всім учасникам, педагогам, батькам за активність і теплі емоції, створену атмосферу справжнього родинного свята та бахмутського затишку.
Волонтер, засновник і керівник громадської організації «Ми з Україною» Олександр Бабенко подав петицію про присвоєння Бахмуту почесного звання «Місто-герой України»👉https://petition.president.gov.ua/petition/254196Шановний пане Президенте, просимо присвоїти місту Бахмут Донецької області почесне звання «Місто-герой України» за видатний внесок в оборону нашої держави від російських окупантів.У 2014 році Бахмут став точкою зупинки проросійських атак, саме тут українські оборонці не допустили захоплення стратегічних об’єктів. Під час 85 днів окупації місцевих мешканців, які не погоджувалися з режимом окупантів і проросійською політикою, викрадали, допитували та незаконно утримували у захопленій будівлі місцевої прокуратури.Завдяки захисту військових частин у Бахмуті проросійські бойовики не отримали доступ до великих запасів бойової техніки, зброї та боєприпасів.Після звільнення Бахмут залишився прифронтовим містом. Він приймав військових, поранених, переселенців з Донеччини та Луганщини, підтримував армію, волонтерив, тримав тил, допомагав відновлювати техніку та лікувати бійців. Місто стало опорою для тих, хто продовжував боротися за Донбас.13 лютого 2015 року окупаційні війська рф здійснили підступний обстріл східних околиць Бахмута. Мішенню для ударів стали школа, дитячий садок та мирні мешканці міста. Загинула дитина та жінка, ще семеро людей отримали поранення, серед них — троє дітей. Той день назавжди закарбувався в пам’яті бахмутян як символ ціни нашої боротьби та жорстокості ворога.У 2022 році, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення, Бахмут продовжував бути справжнім щитом України. Понад 10 місяців тривали найзапекліші бої сучасності. Українські воїни стримували навалу ворога, не дозволили просунутися далі на Часів Яр, Костянтинівку, Краматорськ і Слов’янськ, скували величезні ресурси армії рф і тим самим виграли дорогоцінний час для всієї країни. Саме тут ворог виснажив свої сили й зазнав катастрофічних втрат. Кожен метр землі став символом стійкості, кожна вулиця — історією подвигу нації.Сьогодні Бахмут живе в десятках тисяч сердець своїх мешканців, розсіяних по всій країні та світу. Бахмутяни, які втратили рідних і близьких, свій дім, не втратили головного — ідентичності, любові до рідного міста та віри в Україну.Пане Президенте, присвоєння Бахмуту статусу «Місто-герой України» є моральним обов’язком держави перед громадою, що вистояла, перед українськими воїнами, які віддали життя, і перед усією Україною та світом, для яких наше місто стало фортецею спротиву, віри, мужності й незламності українців.Просимо присвоїти Бахмуту звання «Місто-герой України». Підтримайте тих, хто тримав небо, землю й людяність. Не маємо права дозволити, щоб цей подвиг залишився лише у стрічках новин.  🇺🇦Підтримаймо рідний Бахмут!
Провів Ставку. Кілька тем, але найбільш важлива – дипстрайки, наша далекобійність. Те, що дійсно впливає на російський потенціал війни та відчутно його знижує. Сьогодні були як виробники відповідної нашої зброї на Ставці, так і ті, хто застосовує цю зброю: Збройні Сили України, спеціальні служби, розвідка. Головне завдання – масштабувати наші можливості далекобійних українських санкцій. Потенціал для цього є. І спільна розмова всіх разом дуже допомагає. Підготували вже й нашу частину домашньої роботи перед зустріччю з Президентом Трампом – військову частину, частину також нашу економічну. Всі деталі. Все є. Порядок денний нашої зустрічі з Президентом Америки дуже змістовний, і я дякую всім, хто допомагає. Це реально може наблизити завершення війни: саме в Сполучених Штатів є можливість такого глобального впливу, і ми робимо все, щоб інші у світі були по один бік з нами в цій роботі. Зараз наша команда – Премʼєр-міністр України, керівник Офісу Президента, заступник Міністерства закордонних справ й інші урядовці та український посол – вже у Вашингтоні почали зустрічі на своєму рівні, готують основу для розмови з лідером Сполучених Штатів, а також з американськими оборонними компаніями, зокрема виробники протиповітряної оборони, а також з представниками енергетичних компаній. Була сьогодні вже доповідь наших представників. Дякую за цю роботу.
🇺🇦Ювілей Бахмутського ЦПТОДержавний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» відзначив 70-річчя своєї діяльності.Бахмутський центр професійно-технічної освіти, заснований у 1955 році, пройшов значні етапи розвитку, неодноразово змінюючи назву, розширюючи свої компетенції, сформуючи потужний міжрегіональний кластер професійної освіти.Найбільшим випробуванням стала евакуація у 2022 році до Рівненської області. Під керівництвом директора ЦПТО Ігоря Гаєвого колектив із 48 педагогів і майстрів виробничого навчання зберіг функціональність закладу та продовжив підготовку фахівців за пріоритетними напрямами: ІТ-технології, електротехніка, будівництво та громадське харчування.Завдяки міжрегіональному партнерству Донецької та Рівненської областей вдалося забезпечити безперервність освіти навіть в умовах військового часу. Сьогодні навчальний заклад Бахмута продовжує навчати дітей зі всієї України, допомагає армії та гартує молоде покоління нації. Урочиста подія, проведена в евакуації на базі освітнього осередку селища Гоща на Рівненщині, підкреслила важливість підготовки кваліфікованих кадрів для майбутнього держави. Свято розпочалося з хвилини мовчання у пам’ять про воїнів, які віддали життя за Україну. На екрані з’являлися фотографії загиблих героїв, нагадуючи всім про високу ціну свободи та незалежності держави. До колективу навчального закладу звернулися з привітаннями керівник патронатної служби голови Донецької обласної державної адміністрації Ганна Ященко, в.о. директора департаменту освіти і науки ДонОДА Юлія Бурцева, начальник управління ветеранської політики ДонОДА Артур Насібян, перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, директор департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський, Гощанський селищний голова Микола Панчук. За дорученням начальника Бахмутської міської військової адміністрації Олексія Реви заступник міського голови Сергій Родін передав директору Ігорю Гаєвому та колективу ЦПТО вітання і Подяки Бахмутської МВА за активну громадянську позицію, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів і підтримку Збройних Сил України. Подяки та грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, волонтерську діяльність і внесок у розвиток освіти були вручені працівникам Бахмутського ЦПТО представниками департаменту освіти і науки ДонОДА, Гощанської громади, Федерації профспілок України, Всеукраїнської асоціації працівників професійної освіти та, звичайно, керівництвом Центру.Зустріч була наповнена яскравими творчими номерами, виступами бахмутських артистів, цікавими фотовиставками та майстер-класами.На екрані транслювалися відеозвернення ветеранів педагогічної праці та випускників зі словами подяки, що стали справжнім свідченням успіху спільної справи.70 років Бахмутського ЦПТО — це історія стійкості, адаптації та єдності українців, яку сьогодні уособлює плідна співпраця Бахмутської та Гощанської громад.
Перш за все я хочу подякувати всім нашим людям, які фактично цілодобово відновлюють постачання електрики після всіх цих російських ударів. Багато зроблено в Києві, на Київщині, у східних областях. Через російські обстріли значно ускладнене відновлення на Харківщині, на Донеччині, Сумщині. Росіяни завдали удару цієї ночі по Одесі. Це був цілеспрямований удар по критичній інфраструктурі. Значну частину дронів вдалося нам збити. Але, на жаль, не всі. Були ураження енергетики в Одесі. Робиться все максимально для ремонту, для відновлення енергопостачання. Я очікую на доповідь щодо цього після 20-ї години.Сьогодні було вже кілька важливих міжнародних розмов, і саме енергетика – це ключові речі. Детально працюємо з нашими партнерами, щоб було достатньо підтримки. Будуть перемовини ще цими днями. І це питання про обладнання, яке ми накопичуємо в резерві на зиму, а також зараз використовуємо в громадах там, де це потрібно. Також про необхідні фінанси. Звісно, ще ППО. Тільки системи ППО, коли їх достатньо, гарантують захист. Ми працюємо, щоб були ракети для систем.
Увесь день триває відновлення після російського удару. Багато роботи. Зараз уже відновили постачання електрики для більш ніж 725 тисяч сімей. Київ, Київщина, Дніпровщина, Кіровоградська область, Черкаси, Чернігів. Залишається непростою ситуація на Сумщині, також Харківщина, Херсонщина, Донеччина – через безпекову ситуацію ремонти ускладнені. Протягом дня були нові атаки дронів, обстріли, були нові повітряні тривоги. Ще триває робота й у столиці. Де це потрібно, енергетики ввели графіки по електриці. Київ і Кіровоградська область – протягом дня працювали, щоб відновити постачання води. В Києві майже відновлено, на Кіровоградщині триває запуск насосів і наповнення мережі. Завдання для всіх наших областей – підготувати достатнє резервне живлення для водоканалів. У частині громад це вже реалізоване. І має бути й там, де зараз ми бачимо відповідну проблематику. Через сьогоднішній удар є постраждалі, зокрема в Києві та в областях. На об’єктах енергетики. Усім надається допомога. У Запоріжжі росіяни, на жаль, убили дитину – сім років було хлопчику. Мої співчуття.
Головне про сьогодні. Військові питання. Дуже детально обговорили з військовим командуванням застосування нашої далекобійної зброї – застосування наших ракет, наших дронів. Деякі речі, що стосуються виробництва, постачання в армію, тренування наших екіпажів. Завдання зараз – бути значно активнішими в усьому, що стосується підготовки та виконання далекобійних санкцій проти Росії. Чим більш результативною Україна буде в далекобійності, тим швидше ми зможемо досягти миру.Українська далекобійна зброя стає відчутно якісніше – ми постійно для цього працюємо і вже надали багато різних можливостей саме для виробництва, необхідні фінанси, всю необхідну підтримку. Треба так само відчутно масштабувати застосування. Маємо чіткі плани щодо цього на найближчі місяці. Все повинно бути реалізовано. Українську влучність уже видно, має бути більше. Це абсолютно справедливо, що Україна завдає ударів у відповідь, точкових ударів. І, на відміну від Росії, ми знаємо, чого хочемо досягти. Безперечно, миру. Ми не ведемо війну заради війни, як це робить Росія. І вже навіть ХАМАС проявляє договороспроможність, але не Путін. Поки що. Ми разом із партнерами створюємо умови для примусу Росії до миру. І це буде. Ми підтримуємо всі глобальні дипломатичні зусилля заради миру на Близькому Сході й дуже розраховуємо, що справедливий тиск на Росію призведе до миру і для України, і для всього нашого регіону. Важливо, щоб лідерство Сполучених Штатів Америки працювало й надалі.
Хороша доповідь сьогодні була Василя Малюка, голови Служби безпеки України. І щодо наших операцій – я погодив Службі деякі плани, асиметричні наші відповіді на російську війну. Також ми говорили про результати наших воїнів Служби – Центру спецоперацій «А» Служби безпеки України. Вони воюють на фронті разом з іншими складовими Сил оборони. Зокрема, Покровський напрямок, інші ділянки фронту. Довга доповідь була сьогодні і Головкома Олександра Сирського – майже годину ми з ним говорили – по всіх фронтових напрямках, по підготовці наших бригад, по забезпеченню. Особлива увага зараз, звісно, Добропільській операції, контрнаступальній операції. Від її початку й по сьогодні росіяни мають уже більш ніж 12 тисяч втрат, і це тільки там, тільки в районах Покровська, в районах Добропілля, саме за час із 21 серпня. Із цих 12 тисяч у них більш ніж 7200 – безповоротні втрати. Захищаємось також на всіх інших напрямках. Куп’янськ – я хочу подякувати кожному нашому воїну, які воюють зараз у місті та на околицях. Новопавлівський напрямок теж непростий, і там тривають наші активні оборонні дії, є дійсно непогані результати.