Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бахмутська міська рада🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Бахмутська міська рада🇺🇦

@bahmutrada
Кількість підписників: 1 927
Фото: 26,100
Відео: 1,620
Посилання: 2,380
Опис:
Офіційний канал Бахмутської міської ради.

👥 Кількість підписників

1 927
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

305
Середній/День:: 213
Середній/Тиждень:: 293
ERR: 15.83%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

«РІЗДВО ЄДНАЄ» У ДНІПРІ: КОЛИ МИСТЕЦТВО ГОВОРИТЬ СЕРЦЕМ У Дніпрі відбулася подія, яка торкнулася найтонших струн душі 💙 У Дніпровському будинку мистецтв відкрилася всеукраїнська мистецька виставка-челендж «Різдво єднає» – теплий, світлий і надзвичайно важливий культурний проєкт, що об’єднав дитячі серця, міста й регіони України навколо Різдва, духовних цінностей та віри в єдність 🇺🇦Символічно, що виставка відкрилася у день Водохреща – завершальний день різдвяного циклу. Саме цього дня різдвяна історія отримала своє мистецьке продовження, поєднавши традицію і сучасність, тишу молитви та щирість дитячої творчості 🤍Проєкт «Різдво єднає» розпочав свою подорож 4 грудня у місті Володимир і відтоді крок за кроком несе світло різдвяних традицій Україною. ➡️ Володимир ➡️ Київ ➡️ Дніпро ➡️ Біла Церква – це не просто маршрут виставки, це шлях єднання, підтримки та надії Ініціаторами проєкту стали Володимирська дитяча художня школа імені М. Рокицького та Школа мистецтв Бахмутської МТГ. До участі долучилися мистецькі заклади з Володимира, Бахмута, Києва, Білої Церкви, Костянтинівки, Покровська та Дніпра. Загалом глядачам представлено 80 дитячих робіт новорічно-різдвяної тематики — щирих, світлих, глибоких, наповнених вірою та любов’ю 🎨🌟Відкриття у Дніпрі розпочалося з театралізованого прологу. Під звучання коляди до зали урочисто внесли Різдвяну зірку, привезену з міста Володимир Зал підвівся, вшановуючи наших Захисників і Захисниць. На зірці — стрічки з побажаннями миру, Перемоги та надії… У ці миті багато очей були сповнені сліз 🕯️📍Виставку у Дніпрі відвідав заступник міського голови Сергій Родін, що стало ще одним важливим знаком підтримки культури Бахмута та мистецької освіти навіть у складних умовах війни. 🤍Під час відкриття з теплими вітальними словами до присутніх звернулися: — Андрій Гудим, заступник міського голови Володимирської міської ради; — Катерина Юрчук, ініціаторка та натхненниця проєкту, директорка Володимирської ДХШ ім. М. Рокицького; — Сергій Родін, заступник міського голови Бахмутської міської ради; — Світлана Шмельова, заступниця начальника управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації; — Ірина Булгакова, начальниця Управління культури Бахмутської міської ради; — Євгенія Гринь, директорка Школи мистецтв Бахмутської МТГ. Кожне слово звучало як підтримка, як віра, як спільна молитва за культуру, дітей і майбутнє України 🇺🇦Мистецьку атмосферу доповнили музичні номери у виконанні учнів мистецьких шкіл Бахмута, Покровська та Костянтинівки. 🎶Театральні образи створили фахівці Бахмутського міського народного Дому, а звучання бандури у виконанні викладачки Дніпровської музичної школи №9 додало дійству особливої автентичності та глибини. 🎵Кульмінацією стало спільне виконання колядки «Нова радість стала» – як живе втілення тих образів, які діти передали у своїх роботах. Здавалося, що малюнки ожили… Нехай це різдвяне світло ще довго зігріває кожного, хто доторкнувся до цієї історії. Адже Різдво справді єднає 🇺🇦ℹ️Управління культури Бахмутської міської ради.
ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК НАБУТИ СТРАХОВИЙ СТАЖ УКРАЇНЦЯМ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ ЗА КОРДОНОМ#страховий_стаж 🙎‍♂️🙎‍♀️ Українці, які перебувають за межами країни, часто стикаються з питанням: як не втратити страховий стаж, необхідний для майбутньої української пенсії? 🔉 Повідомляємо, що завдяки механізму добровільної участі в системі пенсійного страхування ви можете легально й безперервно набувати стаж незалежно від вашого поточного місця проживання. Це не тільки дає можливість набути вам необхідний страховий стаж для нарахування пенсії за віком, але й дозволяє збільшити її розмір залежно від суми сплати страхових внесків.💳 Щоб до страхового стажу було враховано один місяць, сума внеску має бути не меншою за мінімальний страховий внесок. На сьогодні це 1 760 грн (22% мінімальної зарплати 8 000 грн).📌 Детальніше про те, як набути страховий стаж, перебуваючи за кордоном, дізнавайтеся за посиланням 👉 https://t1p.de/02qzv.🌐 Більше новин та актуальної інформації дивіться на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.
У перші дні нового 2026 року, коли віра в дива є найсильнішою, приміщення хабу на Оболоні перетворилося на справжній острів радості. Творчий колектив Бахмутського міського народного Дому запросив бахмутську малечу та маленьких киян в захопливий «Мультпростір».Свято розпочалося з щирих усмішок та теплих розмов. Діти з великим задоволенням ділилися власними історіями про маленькі дива, що трапилися з ними під час новорічної ночі. Разом з організаторами малеча поринула у світ зимових пригод: активні розваги допомогли дітям познайомитися та зарядитися енергією. Спільний перегляд мультфільмів про чарівну зиму подарував атмосферу затишку та казки.Особливою частиною заходу став майстер-клас: діти створювали справжні шедеври з простих матеріалів. Кожна поробка стала символом зимової казки, яку дитина могла забрати із собою на згадку.Захід завершився у піднесеному настрої та з приємними сюрпризами. Справжній азарт викликала святкова забава: діти із задоволенням власноруч зрізали собі подарунки, що були підвішені на яскравих стрічках. А на завершення свята кожен маленький гість отримав ще й солодощі.Теплі спогади про цей день зігріватимуть серця маленьких відвідувачів та їхніх батьків ще довго, нагадуючи, що справжнє диво створюється нашою підтримкою та творчістю.
Скільки років страхового стажу для призначення пенсії за віком необхідно мати у 2026 році#Запитували_відповідаємо#пенсії У лютому 2026 року мені виповнюється 60 років, маю стаж 33 роки 2 місяці. Чи маю я право на призначення пенсії за віком та які документи необхідно подати? Так, маєте.🔰 Згідно з Законом України від 09.07.2003 № 1058-IV «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» вік виходу на пенсію (60, 63 або 65 років) визначає набутий особою страховий стаж. Враховуючи ці показники, для кожного віку передбачена відповідна тривалість страхового стажу, яка дає право на призначення пенсії. ✴️ Так, відповідно до статті 26 цього закону тривалість страхового стажу, що дає право на призначення пенсії за віком у 2026 році, становить:🔘 після досягнення віку 60 років — не менше 33 років;🔘 після досягнення віку 63 роки — не менше 23 років;🔘 після досягнення віку 65 років — не менше 15 років.❗️ Важливо☝️ Якщо віку 60 / 63 / 65 років людина досягла у 2025 році, а звертається за призначенням пенсії у 2026 році, то необхідний для призначення пенсії страховий стаж становить 32 / 22 / 15 років відповідно.▶️ Перелік основних документів для призначення пенсії ➡️ https://t1p.de/5zunn.▶️ Як подати документи на призначення пенсії онлайн, дивіться у відеоінструкції — https://t1p.de/918ke.
Сьогодні теж активний наш день – день нашої дипломатії, і були важливі розмови. Патріарх Варфоломій – я вдячний за привітання України та всіх українців з Різдвом. А також за чітку підтримку справжніх цінностей – цінностей миру та поваги до людського життя, до захисту життя. Сьогодні ж практично годину говорили з представниками Президента Сполучених Штатів Америки – говорили зі Стівом Віткоффом та Джаредом Кушнером. І це була справді хороша розмова: багато деталей, є хороші ідеї, ми їх обговорили. Є деякі наші нові ідеї, як наблизити реальний мир, і це стосується форматів, це стосується зустрічей, безумовно, таймінгу. Сьогодні Рустем Умєров ще буде говорити з американською командою. Важливо, якщо в нас вийде організувати те, про що ми говорили сьогодні. І вже готові деякі документи. Я бачу, що вони готові майже повністю – деякі документи готові. Звісно, щодо сенсативних питань ще треба попрацювати. Але ми разом з американською командою розуміємо, як це все забезпечити. Найближчі тижні теж можуть бути інтенсивними. Дякую, Америко! І дякую всім, хто продовжує свій тиск на Росію заради того, щоб там зрозуміли на сто відсотків, що затягування війни буде мати жорсткі наслідки для них – для Росії.
🇺🇦Вітання начальника Бахмутської міської військової адміністрації Олексія Реви з Різдвом Христовим.Дорогі земляки, щиро вітаю із Різдвом Христовим!У Святвечір ми відчиняємо серця для тиші й світла, для внутрішнього зосередження й молитви. І зараз, коли знову стрічаємо Різдво не в рідному домі, а серед лютої, нищівної війни, ця ніч має ще особливе значення. Бо найбільша загроза для народу не лише ворожа зброя, а зневіра у Вищу Справедливість та торжество добра.Важко віднайти хвилини спокою й радості, коли кровоточить земля. Та саме зараз ми маємо плекати те, що нас тримає й об’єднує: традицію, віру, пам’ять, єдність, відповідальність одне за одного. У щирій молитві попросимо, аби все зло, що увірвалося в наш дім, було подолане, а українським містам і селам повернулося гідне життя. Побажаємо одне одному найочікуванішої звістки про мир, за який заплачено надто високу ціну. Зігріймо рідних і близьких теплом уваги та любові.Помолимося за тих, до кого сьогодні не долинає різдвяна коляда, хто зустрічає першу зорю Святого Вечора не в родинному колі, а на бойових позиціях.Різдво Христове утверджує в істині, що світло неминуче переможе темряву, мир здолає агресію, життя — смерть. Це велике Свято зміцнює Віру, гартує Дух, огортає Любов’ю й повертає людям Надію.Христос народився! Славімо Його!
Завершуємо цей історичний тиждень для України, значний дипломатичний тиждень. Головне – ми забезпечили для України 90 мільярдів євро на два роки. Це ключовий результат грудня, багато в чому – важливий результат усього року. Є позитивне рішення Європи, ми боролись за це рішення дуже довго, я хочу подякувати всім, хто допомагав.Важливо, що російські активи залишаються в Європі, залишаються заблокованими. Україна буде отримувати мінімум по 45 мільярдів євро щорічно, протягом наступних двох років. І кошти ці можуть повертатись тільки за рахунок російських коштів: Росія повинна платити за свою війну. 90 мільярдів євро – це для всіх в Україні фінансова гарантія безпеки, цілком реальна. Дякую лідерам Європи: Антоніу Кошті, Урсулі фон дер Ляєн, усім лідерам держав, які нас підтримали.Продовжимо працювати, щоб усі російські активи були спрямовані на реальний захист від російської війни та на відновлення нашої держави. Є такі кошти не тільки в Європі, з кожним урядом ми контактуємо. Це одне з найбільш складних завдань – не менш складне, ніж забезпечити зброю для України. Але й це ми вирішимо. Кошти на відновлення будуть.
Мир краще, ніж війна, але не будь-якою ціною, бо ми вже сплатили високу ціну. Для нас важливий мир справедливий, міцний, щоб не можна було порушити його ще одним бажанням Путіна або ще одного Путіна. Це дуже важливо, щоб були сильні гарантії безпеки для цього, щоб унеможливити навіть думку і фізичну можливість знову прийти до нас з агресією.Будапештський меморандум – це... Я не вважаю, що ця угода була. Я вважаю, що це був папірець, тому що в нас окупували наші території і загинуло дуже багато людей. І нас не захистила ця угода. Не вважаю, що вона сильна або дієва.Тому для мене угоди – це не просто підписати. Треба знати деталі, що буде, якщо «русскіє» прийдуть з агресією, розпочнуть ще раз війну. Як американці, європейці будуть реагувати. Як будуть реагувати партнери. Який deterrence package буде в України. Що буде знаходитись на території України. Як укомплектована буде наша армія. Наскільки сильна, які в нас будуть запаси. На що ми можемо розраховувати. Який пакет санкцій буде вводитись одночасно проти агресора.Угода повинна бути для України справедлива і дієва.
Сьогодні ми почули з Москви чергові сигнали, що наступний рік вони готують роком війни. І це сигнали не тільки для нас. Важливо, щоб партнери це бачили. І важливо, щоб вони не тільки бачили, а й реагували, зокрема партнери в Сполучених Штатах Америки, які часто кажуть, що Росія начебто хоче закінчити війну. Але з Росії звучить зовсім інша риторика, інші сигнали – і як офіційні розпорядження їхній армії. Треба цей настрій Росії бачити й реагувати на нього. А коли в них саме такий настрій, то і дипломатію вони будуть підривати, намагаючись різними дипломатичними формулюваннями, тиском по тому чи іншому пункту в документах просто прикривати своє бажання знищити Україну, українців, бажання добитися легітимізації крадіжки Росією нашої землі. А далі – інші країни у Європі, які хтось там у Росії може колись назвати своїми начебто «історичними землями». Потрібен реальний захист від цієї російської історії божевілля, і зараз ми продовжимо роботу з усіма партнерами, щоб такий захист дійсно був. Потрібні безпекові рішення, потрібні фінансові рішення, зокрема по російських активах, потрібні політичні рішення. І потрібна сміливість усіх наших партнерів бачити правду, визнавати правду та діяти відповідно. Я хочу подякувати кожному, хто саме так підтримує Україну та роботу на досягнення безпеки.
🎹Вивезене з Бахмута піаніно «Україна» встановили у харківському метро. 12 грудня відреставрований інструмент уперше зазвучав для харків’ян і гостей міста.Подія відбулася в межах проєкту Voice of Life, започаткованого групою компаній «Октава». Ініціатива спрямована на порятунок фортепіано «Україна», виробництво яких припинилося у 2000 році, з метою збереження частини музичної історії нашої держави. Проєкт передбачає евакуацію інструментів з деокупованих територій або зони бойових дій, їхню реставрацію та подальшу передачу мистецьким закладам чи встановлення у громадських просторах.Бахмутську «Україну» довелося реставрувати двічі: вперше — після евакуації, вдруге — після обстрілу виробничих приміщень у Києві. Попри всі випробування піаніно відновили, налаштували та оформили у яскравому кольорі. Під час презентації в Харківському метрополітені музиканти та учні мистецьких шкіл представили концертну програму.🗨«Зворушливо до сліз… Тепер частинка нашого міста буде зустрічати й проводжати нас у щоденних справах, звучати голосом рідного Бахмута», — ділилися емоціями бахмутяни, присутні на події. Відтепер піаніно постійно розміщуватиметься у вестибюлі станції метро «Ярослава Мудрого» міста Харкова й буде відкритим для всіх охочих наповнити простір музикою.#ЗБахмутомусерці_Харків