Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Багата Батьківщина/ББ🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Багата Батьківщина/ББ🇺🇦

@bagata_batkivschina
Кількість підписників: 632
Фото: 11,400
Відео: 1,020
Посилання: 4,380
Опис:
Надбання Українського Народу 🔴⚫️ Зворотній зв’язок @patriotyk_ua
Джерело

Багата Батьківщина/ББ🇺🇦 | Тут наших братів-поляків поплавило, рішення про присвоєння підрозділу ...

Логотип телеграм спільноти - Багата Батьківщина/ББ🇺🇦 Багата Батьківщина/ББ🇺🇦 @bagata_batkivschina
105 Охват/переглядів 2026-05-30 19:31 Повідомлення №13396
Тут наших братів-поляків поплавило, рішення про присвоєння підрозділу Сил спеціальних операцій України назви «Герої УПА», це, мовляв, «ранить пам’ять жертв цієї організації та завдає удару по діалогу між нашими народами».Президент Навроцький тут тупотить ніжками і обіцяє позбавити за це Зеленського якоїсь польської вісюльки. Чи то ордену курки, чи то пєтуха... Тим часом у польському національному гімні славиться такий собі пан Чарнецький.За історичними оцінками та за власними вихваляннями самого Чарнецького, внаслідок його каральних рейдів на Східному Поділлі (часто у союзі з татарськими загонами) було замордовано близько 100 000 мирних українських жителів. Замордовано на теренах України зауважу, де поляки виступали загарбниками. УПА ж на теренах Польщі не воювала. З метою залякування українського населення Чарнецький практикував тактику спаленої землі. Його загони безжально катували, вішали та садили на палі чоловіків, жінок, літніх людей та дітей.Одного разу військо Чарнецького налетіло на селище Погребище саме в той день, коли там проходив великий ярмарок. Відповідно у місті перебувало не лише міщани, а й безліч селян, ремісників та купців з усіх навколишніх і містечок....Скориставшись тим, що люди були беззбройні та не чекали нападу, поляки Чарнецького влаштували тотальну різанину. Вони безжально вбивали всіх без винятку: купців, міщан, жінок та дітей.Все це, прославляючи кривавого людобуйця, поляки славлять у своєму гімні... Чи не прийшов час вимагати аби поляки змінили текст свого національного гімна? Виключно аби не «ранить пам’ять про жертв цього пану, що завдає удару по діалогу між нашими народами»?Якщо серйозно. Яке діло нашим сусідам до наших національних героїв?Суспільна думка