Джерело
Багачевська міська рада | Сьогодні у міському стрілецькому тирі відбулися змагання з кульової ст...
1 400 Охват/переглядів
2025-05-09 13:24
Повідомлення №18790
Сьогодні у міському стрілецькому тирі відбулися змагання з кульової стрільби з нагоди Дня пам`яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Захід проходив під загальним керівництвом відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Багачевської міської ради і міського комітету Товариства сприяння обороні України. Перед початком змагань голова Багачевського міського комітету Товариства сприяння обороні України Сергій Бурбело з учасниками змагань провів інструктаж з техніки безпеки під час стрільби.У змаганнях взяли участь здобувачі освіти 9 класів закладів загальної середньої освіти громади.За підсумками протоколу змагань команди посіли наступні місця:- І місце – команда ліцею № 2;- ІІ місце – команда гімназії № 1;- ІІІ місце – команда Стецівської гімназії;- ІV місце - команда ліцею № 1;- V місце – команда Юрківської гімназії № 1.Найкращі особисті результати зі стрільби показали: Снітко Сергій (ліцей №2) здобув І місце, Трамбовецький Давид (ліцей № 1) посів ІІ місце, Созоннюк Анна (гімназія № 1) та Гулько Ростислав (Стецівська гімназія) розділили ІІІ місце.Майбутні захисники та захисниці були нагороджені грамотами та призами від відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Багачевської міської ради. Вітаємо переможців та учасників змагань і бажаємо їм подальших досягнень та успіхів під мирним небом України.