Джерело
Багачевська міська рада | Впродовж квітня Стецівський старостинський округ активно проводив робо...
661 Охват/переглядів
2025-05-01 12:49
Повідомлення №18551
Впродовж квітня Стецівський старостинський округ активно проводив роботу з благоустрою та озелененню території. Працівниками старостату, сільського будинку культури, ФАПу, Стецівської гімназії, робітниками по благоустрою та просто небайдужими жителями села було проведено роботи, а саме: - біля адміністративної будівлі скошено та прибрано траву, впорядковано квітники, висаджено кущі самшиту;- на території сільського Будинку Культури просапано квітники та посіяно квіти, висаджено ялинки та кущі самшиту, частково почищено бордюри, побілено парапети;- впорядковано територію пам’ятника Голодомору, висаджено куші самшиту;- на території Пам’ятника Слави проведено прибирання братських могил, посіяно на них квіти, побілено бордюри, очищено від опалого листя та сміття алею (дорогу);- на території гімназії просапано квітники, посіяно та висаджено квіти, очищено доріжки від сміття, скошено та прибрано траву;- упорядковано на кладовищах території загального користування та могили за якими не здійснюється догляд;- за підтримки підприємців села вивезено сміття, вирівняно узбіччя дороги. Але роботи по благоустрою території села Стецівка на цьому не завершуються, адже благоустрій потрібно підтримувати на постійній основі.