Джерело
Аюрведа UA | Так це теж дуже добре, але коли ми допомагаємо людям - це ефективніше....
637 Охват/переглядів
2024-10-26 06:29
Повідомлення №1980
Так це теж дуже добре, але коли ми допомагаємо людям - це ефективніше. А якщо це духовні люди, справжні практики, а можливо святі, це посилюється в дуже багато разів. Існує ще такий вид карми, як сукріті карма - це духовна трансцендентна карма. Вона стоїть окремо і її ми заробляємо тільки коли виконуємо виключно духовні дії. Це може бути і наша особиста практика і допомога духовним людям. Але такі речі, як перевести бабусю через дорогу або погодувати тварин туди не відносяться. Це окремий рахунок і найголовніше, що цей рахунок не зменшується. Сукріті неможливо спалити, вона тільки накопичується. І по мірі накопичення у нас кардинально змінюється свідомість. Я вам це не як теоретик, як практик стверджую.Є два способи отримання знань: зовнішній і внутрішній. Зовнішній - це через читання, спілкування, лекції. А внутрішній - це через занурення в духовні вібраціі, натхнення, реалізації , осяяння. Коли ти несподівано щось починаєш розуміти, коли приходить якесь відкриття внутрішнє. Ці найцінніші інсайти дає нам сукріті-карма.А якщо ти зробив щось погане ненавмисно, як це відобразиться на кармі?Намір перш за все породжує карму. Навіть не дія, а те, заради чого ми це робили, з якою ціллю і який був у нас мотив. Якщо, наприклад, вбити людину заради того, щоб її пограбувати, то це надзвичайний гріх. А вбити агресора, як наші захисники зараз на передовій, то це вже не гріх, а навпаки служіння людям. Хоча все одно після такого потрібно очищення. Все залежить від обставин, заради чого ти це робиш? Викрасти когось і тримати у в’язниці - гріх. А якщо ця людина - злочинець, то це нормально. Ненавмисні дії не мають великої кармічної сили. Коли людина помирає, то карма обнуляється?Ні, карма переноситься з нашим тонким тілом, прагненнями та бажаннями на наступні життя. Розумна людина переймається щодо своєї старості, робить заощадження, шукає джерела пасивного доходу. А мудра людина думає не тільки про старість, а і про свої наступні життя. Ми зараз формуємо те, в яких умовах ми народимось наступний раз. Буде це багата країна, заможня родина, красиве і здорове тіло, сильний розум, чи можливо отримати хворе тіло в бідній країні. А якщо взагалі жити та вести себе як тварина, то в наступному житті гавкати чи повзати. Але сенс духовних практик - спалити всю карму. Вищий пілотаж - це коли у нас не залишається ні хорошої ні поганої карми. Коли залишається лише духовна карма. Тоді ми зможемо вирватись з кола перероджень, тоді нас запросять в вічний світ, де не буде більше хвороб, старості та смерті. Цього можна досягти тоді, коли всі дії ми присвячуємо тільки Богу, та в думках постійно про Нього. Навіть коли ми працюємо, або робимо свої повсякденні справи, вчимось, робимо добро, то присвячуємо це Богу. Це серйозний рівень, до якого ми повинні дорости.Чи існує колективна карма? Як вона працює?Хитросплетіння законів карми нам не зрозуміти. Це все дуже заплутано. Впливають усі наші переродження. В нашому житті може прорости сім’я, яке було закладено сто життів назад. Так існують різні види колективних карм: карма роду, сім’ї, колективу, країни. Це дуже складний момент. Треба розуміти, що на все, що ми бачимо в цьому світі впливає карма. Якщо щось відбувається - значить ми на це заслуговуємо, як би нам це не було неприємно. Ми просто не пам’ятаємо що саме породило наші теперішні страждання, але причина є, бо нічого в цьому світі не відбувається без причини.Що псує колективну карму?Колективну карму псують різноманітні конфлікти, нав’язування, нетерпіння до альтернативних бачень. Всі ми різні та повині з розумінням це сприймати. Це дуже ослаблює і спалює позитивну карму, головний захист країни. Нашим людям потрібно залишатись об’єднаними і тоді ми будемо залишатись кармічно, енергетично сильними і перемогти такий народ буде неможливо!»Дякую журналу MILLENIUM , за можливість поділитися своїми думками.