Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чарівний Бухгалтер
Додано 06 гру 2025

Чарівний Бухгалтер

@avistaua
Кількість підписників: 3 082
Фото: 58
Відео: 14
Посилання: 133
Опис:
Сайт: https://avista.in.ua Чат-бот: @avistaua_bot
Джерело

Чарівний Бухгалтер | Мінфін і його "перспективний" законопроєкт про шалену інфляцію в найбл...

Логотип телеграм спільноти - Чарівний Бухгалтер Чарівний Бухгалтер @avistaua
2 730 Охват/переглядів 2026-03-25 15:59 Повідомлення №517
📉Мінфін і його "перспективний" законопроєкт про шалену інфляцію в найближчому майбутньому.Це той букет, де: ПДВ, пільга на міжнародні посилки, оподаткування цифрових платформ і т.д.Говорити про це можна довго й нудно, але я зекономила вам час і записала відео на цю тему. Воно вже є в моєму інстаграмі. Переходьте й дивіться, хто ще не бачив👇🏼https://www.instagram.com/reel/DWUC5JLDN67/?igsh=MWIwNml1MmpkN2ducA==Але в мене підгорає не тільки з ПДВ, а й з того, як цей законопроєкт упакували наші марновладці. 🌈 «розширення бази оподаткування» і «збереження бюджетних надходжень після військового стану».Зі смішного: вони планують отримати хМІЛЬЯРДІВ ГРН, але по факту:- на національний кешбек —10 млрд.- на зимову тисячу — 28 млрд.- на телемарафон — 2 млрд.- на програму єБачок (єБачок, Карл)— 5 млрд.ВОНИ ВЖЕ ВИТРАЧАЮТЬ ЦІ САМІ МІЛЬЯРДИ!Скільки вже можна за рахунок нещасних ФОПів робити собі бюджети на цю популістичну фігню? Більше того, по «Є-Бачку»:До 1 травня 2026 року на кешбек по пальному планують витратити понад 3 млрд грн.І ці гроші хочуть взяти…з інших програм Мінекономіки.Цікаво, з яких саме?…І знаєте, що мене найбільше дивує? Не сам факт змін. А те, як це подається. Ніби все ок. Ніби так і треба. Ніби на благо.Немає більше слів, щоб коментувати цей цирк. А ви що думаєте?