Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Авангард (АКС)
Додано 15 лип 2021

Авангард (АКС)

@avantguardia
Кількість підписників: 19 367
Фото: 1,740
Відео: 130
Посилання: 649
Опис:
Реакційний нігілізм у дії. Авангардизм як стиль життя. Долучитись/зв'язок - @Avantguardist Сайт - avantguardia.org.ua Мерч - @avantguardia_shop
Джерело

Авангард (АКС) | Сьогодні ми згадуємо помилки нашої національної еліти та вшановуємо же...

Логотип телеграм спільноти - Авангард (АКС) Авангард (АКС) @avantguardia
6 880 Охват/переглядів 2025-11-22 13:30 Повідомлення №2757
Сьогодні ми згадуємо помилки нашої національної еліти та вшановуємо жертв Голодомору 1932–1933 рр., масових голодів 1921–1923 та 1946–1947 рр. Голодомор став наслідком ресентименту російських еліт та програної незалежності.Існування української нації тримається на сильних людях — нащадках козацтва та воїнства, які неминуче викликають ненависть і заздрість у наших сусідів. Голодомор був геноцидом саме тому, що створював такий соціальний контекст, у якому сильні жертвували собою заради слабких — у повстаннях, збройних виступах, коли віддавали останню їжу чи заступалися.Штучний голод – як слідує з формулювання, це цілеспрямована політика. Проте яким чином ми дозволили більшовикам реалізовувати свої ідеологеми?Соціал-демократи та інші представники лівиці зайняли стіни верховної ради та звели все до слабкості, дезорганізації, втрати мотивації, до політичних ігор і фінансового збагачення окремих осіб. Час змінився, але виклики все ті ж – щоправда, ресентимент росіян був доведений до абсурду радянською біологічною машиною (від колгоспів до міністерств).Нашою відповіддю на події минулого сторіччя може бути лише одне — розмноження і готовність до боротьби. Українська нація існує лише за умови, що є ті, хто зі зброєю в руках боронить її зараз, завтра, через сто років. Нас не існує за кордоном, нас не існує там, де ми беззбройні – міра нашого існування лише в кількості озброєних українців.Пам'ятаємо жертв голодомору.