Статистика telegram каналу - @avantguardia

Авангард (АКС)

Subscribers: 10709
Photos: 1240  Videos: 114  Links: 513 
Реакційний нігілізм у дії. Авангардизм як стиль життя. Долучитись/зв'язок - @Avantguardist Мерч - @avantguardia_shop
2021-07-15

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Авангард (АКС)
2024-07-14
Telegram: Contact @avantguardia
2024-07-12
Авангард (АКС)
2024-02-25

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Вітаємо тих, хто звик до спеки, куди сильнішої за ту, що захлеснула Україну.

З Днем українського миротворця!
Фото до посту
Вишкіл проведено.

Учасники опанували знання, які можуть стати в нагоді в будь який момент, навчились основам тактичної медицини та володіння зброєю. Зібрані кошти пішли Авангардистам на ремонт автівок.

Витрачайте час з користю. До зустрічі на наступних тренування.
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
💀⚔️ ВСТУПАЙ ДО СОТНІ АВАНГАРДУ

Авангардисти з перших днів повномасштабного вторгнення безперервно приймають участь в боротьбі з ордами більшовиків. Не зважаючи на те, що Україна знаходиться на периферії Західного світу, ця війна є доленосною не тільки для нашого народу, а й визначає подальше існування міфу Европи, який ми втілюємо на своєму героїчному шляху.

Тобі вирішувати, чи вдасться нам зупинити загарбницькі орди вічних ворогів Европи та нашого народу, і довести, що ми гідні наших пращурів, чи ми зазнаємо поразки, будемо остаточно розгромлені східними ордами, знову потрапимо під диктатуру Росії, а спогади про боротьбу нашого народу будуть стерті з історії та пам'яті майбутніх поколінь.

Авангардисти ведуть звільнення наших територій, але ми потребуємо відчайдушних та вмотивованих бійців для нашої сотні. Якщо ти не хочеш стояти осторонь цих, без перебільшень, величних подій та бажаєш долучитись до нашого підрозділу — пиши в
@Avantguardist
Справа в тому, що в процесі згуртування перед небезпекою між солдатами утворюються взаємини, які в решті світу існують лише у вигляді бляклих проблисків – міщанин таких відносин не знає, боїться або відкидає, воліючи теплого даху та набитого черева, а не зобов'язань, які накладаються на кожного, хто вступає у військовий союз.

Бойовий Вістник Авангарду №2, ст.11
Сайт памʼяті авангардиста Максима «Буліня» Квапиша.

До повномасштабної війни Максим очолював київський осередок Авангарду, завжди допомагав з організаційною роботою, проводив силові акції проти ворогів України та проросійських сил, займався інтелектуальною роботою, перекладаючи книги та статті для видавництва.

Разом з усіма авангардистами, з перших днів пішов авантюрними стежками війни. Пройшов велику Київську кампанію, брав участь в диверсійних операціях.

Під час штурму на Запорізькому напрямку, в авангарді головного дозору, рушив на позиції ворога, де поцілив окупанта, але сам отримав поранення, через які він загинув.

Більше про те, яким було життя Буліня, ви зможете прочитати тут.
Вдалося зустрітися колективом авангардистів з різних підрозділів для вшанування наших полеглих побратимів. Зібрались надвечір у холодноярському лісі, неподалік Мотриного монастиря. Листопад – найліпша пора для тризни по побратимам.

Під зорями, перед ватрою – про дещо таємниче та водночас просте.

Культ мертвих, честь і слава, пантеон: Грек, Деймос, Булінь, Чужий, Грей, Карабас, Люц – присутні!
🔥Авангардисти у Запорізькій області, 2023 рік.

Випробуй себе -
набір до підрозділу триває
Сотня Авангарду в складі 78-го десантно-штурмового полку!

З перших днів повномасштабного вторгнення, наша дружна компанія безперервно бере участь в боротьбі з навалою, клаптик за клаптиком повертаючи свою землю.

Наразі в штаті Авангарду відкрито багато вакансій для вмотивованих бійців. Не стій осторонь пригод, випробуй свої сили - пиши @Avantguardist!
Війна – це не тільки про трофеї та перемогу, це й про супутні витрати: від ремонту транспорту та закупівлі палива до закриття інших ситуативно важливих поточних потреб.

Якщо Ви хочете підтримати нас, ви можете це зробити за цими реквізитам:

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/8KyGB1e6ii

💳Номер картки банки
5375 4112 0903 0019

Також, рахунки для надсилання криптовалюти:

💳 Ethereum: 0x903248120d9750f1a5423597ae4dc602ad034827
Network: ETH 20

💳 USDT: TSGrkcE6WhQ4En2vTgBNQf96A1Y93NbBoT
Network: TRC 20

💳 Bitcoin: 1EUWsfKgDtZ9GUSzJvCk9Yvw9WrQCQb6V
Network: BTC

💳 Ripple: rNxp4h8apvRis6mJf9Sh8C6iRxfrDWN7AV
MEMO: 328021055
Network: XRP
💰Публікуємо звіт по збору на ПНБ

Дякуємо всім, хто долучився!
Вістник шукає авторів!

Готується ІІІ номер «Вістника Авангарду». Незважаючи на те, що вже наявна певна кількість матеріалів, ми запрошуємо до співпраці українських інтелектуалів, котрі хочуть виголосити свою думку або зробити огляд цікавих ідей та явищ.

Наші інтереси:

– Політична та мілітарна історія Європи й світу;
– Альтернативні до сучасного економічні устрої;
– Археологія;
– Індоєвропеїстика;
– Історія та майбутнє української правиці;
– Сучасна військова аналітика;
– Літературознавство.

Якщо ти маєш публіцистичний хист та гострий розум – пиши нам та ставай співавтором журналу!

Зв'язок – @Avantguardist
🔥Вітання від полонених "черепашок"!

Авангардисти продовжують вести завзяту боротьбу з окупантами - завдяки проведеній операції, у полон потрапило декілька бійців зс рф та були взяті цінні трофеї.
Європа правіє?

Останні новини з Німеччини та Франції здаються чи то невдалим жартом на 1-ше квітня, чи то маревом західного правачка, але факт залишається фактом - видворення "гостів", на шиї Центральної та Західної Європи, відбувається.

Шольц заявив, що в Німеччину слід впускати тільки фахівців та політ. біженців, а нелегалів - якомога швидше відправляти на батьківщину.

Міністр внутрішніх справ Франції, Жеральд Дармен, виказав, що влада вже почала депортувати мігрантів без дозволу ЄСПЛ, всупереч необхідності отримати його.

Щось нам підказує, що комплекс проблем, включно із загальним невдоволенням суспільства, призводять до поступового забуття "доброї Європи часів арабської весни".
Авангард рекрутує!

З перших днів повномасштабного вторгнення, наша дружна компанія безперервно бере участь в боротьбі з навалою зі сходу, клаптик за клаптиком повертаючи свою землю.

Ми оголошуємо набір відчайдушних та вмотивованих бійців до нашого підрозділу.

Не стій осторонь пригод, випробуй свої сили
- пиши @Avantguardist
Задля підтримки Авангарду, окрім вже відомих патчів для прихильників "SUPPORT AVANTGUARDIA" та "DEFEND DHARMA", ми створили ще один патч з персонажем Кртеком у ролі бійця-штурмовика!

Патч прибічника: 300 грн
Патч "DEFEND DHARMA": 300 грн
Патч з Кртеком: 400 грн

Для замовлення пишіть на @Avantguardist
Краще стікати потом, а не кровʼю — з ініціативи Авангарду, 1 жовтня було організовано вишкіл, зосереджений на тактичній та інженерній підготовці.

Основні піхотні навички були детально розглянуті та відпрацьовані під час вишколу, проведеного для організації "Студентський Курінь". Від тактичної медицини та риття окопів до координації дій в малих групах та евакуації поранених.

Протягом тренувань ми також надали необхідне спорядження тим учасникам, яким його бракувало, аби максимально передати реальні умови піхотинця.

У майбутньому Авангард планує проводити більше подібних вишколів для молоді, яка прагне завчасно готуватися, аби такі слова як "пневмоторакс" або "алгоритм MARCH" для них не стали несподіванкою.
Ми святкуємо 14-го тому, що…

З часів сивої давнини цей день омитий кровʼю визвольних змагань, незалежно від місця та часу - чи то у козацьких степах Запорізької Січі, чи то у густих лісах 40-их років, чи то у переповненому пасіонаріями Києві 14-го. Роками ми виборювали право святкування цього дня у ватніків та комуністів, котрі всіма силами намагались знищити нас за наші погляди.

А сьогодні, коли на фронті розриваються сотні артилерійських снарядів – ми щиро вітаємо кожного, хто зараз стоїть зі зброєю в руках, і згадуємо тих, хто віддав життя за свою землю.

Боротьба триває, але наша відданість та доблесть лише зміцнюються.
Авангардисти на бойових завданнях, вересень – початок жовтня цього року.
Бажаємо обидвом дружнім до РФ сторонам палестинсько-ізраїльского конфлікту – успіхів та наснаги у бойових діях, і нікуди не поспішати.

Також порадимо світовій спільноті на запити про допомогу надсилати китайські турнікети, лопатки та через декілька років – гусянку родом з 60-х.
Секрет Полішинеля, який нещодавно трохи відкрився, а для когось секретом і не був – українські авантюристи почали з’являтися в Африці.

Допоки "вагнер", як обезголовлена курка намагається зрозуміти де їй будуть раді - в Африці чи в Білорусі, це ідеальний момент для того аби заявити про наші наміри, грубо кажучи, «зайняти нішу».

З досвідом, отриманим на території України, вийти на арену світових ПВК буде досить легко - ну, й вестернам буде легше, все ж таки ми на їхньому боці.