Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Авангард (АКС)
Додано 15 лип 2021

Авангард (АКС)

@avantguardia
Кількість підписників: 19 367
Фото: 1,740
Відео: 130
Посилання: 649
Опис:
Реакційний нігілізм у дії. Авангардизм як стиль життя. Долучитись/зв'язок - @Avantguardist Сайт - avantguardia.org.ua Мерч - @avantguardia_shop
Джерело

Авангард (АКС) | Більше року з початку війни...Вже багато хто чув про конфлікт між пред...

Логотип телеграм спільноти - Авангард (АКС) Авангард (АКС) @avantguardia
3 200 Охват/переглядів 2023-05-02 19:19 Повідомлення №1719
Більше року з початку війни...Вже багато хто чув про конфлікт між представником східних народів і захисником України в центрі Києва. Крінжове пранкерство саме по собі огидне явище, як і те, що коли на фронті гинуть носії найкращих генів, часто не встигаючи лишити по собі потомства, посеред Києва ходять різні чубаки, нахабно привертають до себе увагу і залицяються до українок. Але все це могло ще закінчитися на фазі вибачень "СБУшніка" Троєщинського ринку, і всі би про це забули через кілька днів. Однак! "Бандіт, сбушнік, торговєц і тіктокер" опісля вибачень набрався звідкись сміливості почати буквально наїжджати на військових. Очевидно, що зміна риторики сталася не без підтримки його братків, які побачили, що їхнього дружбана привселюдно відлупцювали. Їх "честь" стала під ударом. Тепер їхній авторитет в київських кальянних був під загрозою, а точка на Троєщинському ринку терміново зазнала падіння акцій. В результаті, етнобанда на чолі з братом пранкера вирішала забити стрєлу (!) українським військовим (!). Ідиотизм цієї ситуації полягає в тому, що прєдставітілі васточной національності, уявивши себе панами, як їхні братки на расії, запропонували стрєлу на автоматах в кількості 100 на 100. Тобто. В період повномасштабної війни. В Києві. Гуляють біля сотні мастурбеків з автоматами, які забивають стрєлу українським військовим по причині того, що їхнього сруріка просто заставили настоятєльно вибачитися.Ми знаємо, що певна прогресивна пляма українського населення почне захищати цих людей, бо вбачить в цьому нетолерантність і расизм (але кому не начхати на них?), але ми впевнені, що усіх цих сруріків треба зібрати разом з автоматами і кальяннами і відправити у спеціально створений штрафбат. Або депортувати нахуй.