Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Авангард (АКС)
Додано 15 лип 2021

Авангард (АКС)

@avantguardia
Кількість підписників: 19 367
Фото: 1,740
Відео: 130
Посилання: 649
Опис:
Реакційний нігілізм у дії. Авангардизм як стиль життя. Долучитись/зв'язок - @Avantguardist Сайт - avantguardia.org.ua Мерч - @avantguardia_shop
Джерело

Авангард (АКС) | 1000 іранських БПЛА летать бомбить Донбас Іран завжди славився своїми ...

Логотип телеграм спільноти - Авангард Культурна Спілка Авангард (АКС) @avantguardia
2 600 Охват/переглядів 2022-08-20 12:34 Повідомлення №1405
1000 іранських БПЛА летать бомбить Донбас Іран завжди славився своїми різнобарвними килимами, поголеними котами і... обвинуваченням зі всіх сторін у будь-якій кіпішній ситуації. Звісно, ніхто не буде заперечувати цікаві, назвемо їх так, стосунки між Іраном і Росією. Ось на днях КВІР приймав участь у літньому воєнному таборі aka армійські ігри в Росії. І доволі неоднозначні в них контакти через спільного Асада. І навіщо їм узагалі в Ірані представництво російської залізниці? Тим не менш.Близький Схід вирізняється своїм непрямолінійним менталітетом — архетип Маджуна і Джамшида для, зокрема, Ірану. Тим не менш, на Близькому Сході не люблять давати примарних ні гарантій, ні перспектив. Хоч і все має свій шарм, але зрештою все логічно доходить до свого завершення. Що не скажеш про наших любих європейських колег, для яких ми маємо дуже багато питань. Іран намагається вижити. Це не виправдання, але запорука зрозуміти їхню позицію. Іран невпинно продовжує нагадувати всьому світові про свою нейтральність в питанні нашої війни. По-перше, ворог мого ворога — мій друг: весь колективний Захід наклав петлю на шию у вигляді санкцій бідному Ірану, що він ледь кінці з кінцями зводить останнім часом. По-друге, Росія не стільки союзник, як ще одна прокладка для обходу санкцій — що вони й робили останні кілька десятиліть. По-третє, Іран має так багато власних проблем, що вони неіронічно намагаються тримати дистанцію від українсько-російської війни, щоби ненароком не заробити ще більше проблем. І коли підняли питання про повернення до Віденських угод, то Іран немов розквіт: "надія ще жива!" — сказав би Хомейні. Тож я не вірю в 1000 іранських БПЛА. Тегеран любить мутить тємки, але не такого масштабу. Тим паче, їм треба ці БПЛА (яких далеко не тисяча), щоби бомбить Юдею. Можливо, навіть наступні 8 років.