Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Настині ко(р)ти(н)ки
Додано 09 лип 2021

Настині ко(р)ти(н)ки

@asyas_cats
Кількість підписників: 289
Фото: 6,130
Відео: 704
Посилання: 1,110
Опис:
і не тільки. Спорадично воскресаючий простір вкидів та кицезвалище @asyandel @duzecikavo – папери і всяке nerdy @koti_i_roti – коткові пащеки @pisnespivy – музика "Ніщо в житті не має сенсу, крім як у світлі еволюції"
Джерело

Настині ко(р)ти(н)ки | початокВ 1968 році в Німеччині було створено Соціалістичний колектив п...

Логотип телеграм спільноти - Настині ко(р)ти(н)ки Настині ко(р)ти(н)ки @asyas_cats
39 Охват/переглядів 2024-09-04 04:32 Повідомлення №6521
🔼 початокВ 1968 році в Німеччині було створено Соціалістичний колектив пацієнтів — обʼєднання пацієнтів та психотерапевтів, які звинувачували в провокації ментальних розладів не індивідуальні життєві події, а хворобливий стан суспільства внаслідок капіталізму. З часом їх заборонили як терористичну організацію, але концепція “антипсихіатрії” залишилася. Я хочу піти далі й оголосити ворогом не лише капіталізм (беззмістовну вірусну сутність, вічний двигун, що перетворює людську працю в самовиправдовувальну “економічну активність”), а й всю нашу технологічну цивілізацію. Friendship ended with cyberanarchism, now anarcho-primitivism is my best friend. Проблема не в прогресі як такому, а в його функціональному поєднанні з суспільними моделями, що користують людину як шматок пластиліну. Ми приречені вчитися штучним адаптивним стратегіям в наглухо їбанутому світі. Це як будувати замки на піску: ми перетинаємо пласти тяжкої нафти, щоб дістатися до зелених резервацій, ми заливаємо в очі синє світло, щоб мати можливість раз-двічі на рік вʼїбатися сонячними шотами, ми накидуємо собі ваги серед інших спітнілих тіл, бо не можемо подарувати нашим мʼязам нормальної динаміки.Я вчуся бути один, бо постапокаліптична реальність уже навколо.Ну а тепер я поїду крутити педалі.