Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати
Додано 24 тра 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Кількість підписників: 2 712
Фото: 15,900
Відео: 1,130
Посилання: 11,900
Опис:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Джерело

ПП!: пора перемагати | Дивіться, як виходить.У зв'язку з воєнним станом у нас із сітки мовлен...

Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
383 Охват/переглядів 2025-07-06 06:43 Повідомлення №27150
Дивіться, як виходить.У зв'язку з воєнним станом у нас із сітки мовлення викинуті опозиційні канали і впроваджений єдиний марафон, щедро фінансований з державного бюджету. Мета - уникнення розколу суспільства, який може виявлятися у критиці влади, і донесення до всіх громадян узгодженої офіційної думки з усіх питань. Ну тобто якщо влада раптом захоче оголосити масову евакуацію, всі екрани одночасно про це повідомлять, і не буде ніякої затримки з виїздом. Це ж так працює? З тієї ж причини у нас скасовані трансляції засідань Верховної Ради. Щоб вороги не почули чогось секретного в обговореннях і не побачили у костюмах депутатів. Усіх тих, які ходять на роботу. З тією ж метою Офіс Президента взяв під контроль міжнародні відрядження депутатів і чиновників і в ручному режимі не випускає за кордон Порошенка, попри рішення судів. Це зроблено з метою воєнної доцільності - про Україну за кордоном може говорити тільки Єрмак. Єрмак - це такий керівник апарату президента, якого ніхто не вибирав, але який в умовах воєнного стану викинув із назви своєї посади слово "апарату" і став просто керівником президента, щоб швидше приймати воєнні рішення. Що іще? Скасовані вибори, само собою, тому що заняття у школах проводити можна, а дільниці там розмістити не можна. Знову ж таки, виборча агітація: де ж агітуватиме опозиція, якщо її не пускати в ефір марафону? На вулиці, чи що? Так це небезпечно. Ну і дрібниці там, закриття кордонів, безстрокова мобілізація, спеціальний режим військових закупівель, який проштовхує партія Зеленського, призначення його ж військових адміністрацій замість законно обраного місцевого самоврядування... Тому що у країні, яка воює, має бути дисципліна, авторитет і порядок. Ну або авторитарний порядок.А якщо на цьому тлі депутатша, вихована, вирощена і за її ж словами "вкорінена" у Зеленського, регулярно зливає в ефір інформацію про дислокацію наших військ, стан озброєння, стан ППО довкола столиці, прізвища і підслухані уривки із військових нарад - і при цьому не отримує навіть зауважень від служби безпеки, то це зовсім інше. Потрібно розуміти, що закони воєнного часу у нас як газета, у яку рибу загортають. Тут читаємо, тут ні. Для одних вони діють, для інших ні. Перелік тих, на кого це не поширюється, визначає Зеленський, колись давно, необачно і по приколу обраний президентом воюючої країни.