Статистика telegram каналу - @art_of_plans

Логотип телеграм спільноти - Встигай!🌻 2023-12-25

Встигай!🌻

Кількість підписників:
44
Фото:
66 
Відео:
 
Посилання:
Категорії:
Освіта | Пізнавальне | Психологія
Опис:
Привіт! Мене звати Руслана, я освітянка за дипломом та призначенням 🌞 Навчаю тут мистецтву саморозвитку та ділюся мудрістю (без зайвих слів і води)

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Встигай!🌻
2024-07-14
Встигай!
2023-12-25

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2023-12-25

Стіна канала Встинай! - @art_of_plans

Щоб не губитись у справах, потрібно встановити план-мінімум, за принципом - один проєкт на годину. Навіть якщо його виконання займає значно менше. Якщо хоч трохи більше - 2 години.
Мінімум - це все супер-обов'язкове і найефективніша робота. Якщо залишиться час - можна зробити більше, головне щоб не менше.
Встигнути все неможливо, але основні проєкти - цілком. Пам'ятайте, що 80% результату завжди приносять 20% зусиль. Вони чудово поміщаються у план-мінімум, а додаткові 80% підтянуться.
Але важливо протягом дня не лінуватись. До часу треба ставитися з пошаною, як до землі, води чи хліба.

14
24-09-03 13:11

Якщо ви дивитесь відео на ютуб під час проєктів (щоб не працювати в тиші), вибирайте тематику пов'язану з вашим життям та проєктами. Щось за професією, хоббі, побутом. Щоб це розширювало ваші поточні знання, але не додавало нових.
Нова інформація виснажує мозок у будь якому разі. Вчитися важко, побудова нових нейронів потребує енергії. Якщо її і витрачати, то чому б не на те, що вам реально допоможе? Або навіть порятує.
Інформація, не прив'язана до реальності швидко забувається. Хай якою цікавою вона б не була.
Інформацію, пов'язану з життям ви застосуєте з великою вірогідністю. І будете мудрими

34
24-08-26 12:53

Знання мало вартують, якщо їх не застосовуєш
Інформація або зміцнює вас, або осідає мулом у голові.
Я зустрічала багато "начитаних" людей, яким книги заміняли повітря, але не дуже покращували їхні проєкти чи їх самих. Дивно звучить, але з таким підходом ніби захаращуєш мозок цінностями.
Я теж колись мала такий підхід. Так би мовити: чим більше читаєш - тим краща
ти людина. В дійсності це спрацьовує при умові, що тексти не йдуть у шухляди підсвідомості. Тексти (чи відео) мають слугувати паливом.

41
24-08-21 07:51

В одному місті активно будували собор. Як то завжди буває, робітники зайняті своїм ділом, а між них ходить «дослідник», опитування веде. Цікавиться у кожного будівельника, чим він тут займається щодня.
– Я тягаю каміння і гну спину, – гнівно відповів перший робітник. – Ця робота мене дістала, і ти теж, тому йди геть звідси.
Підійшов «дослідник» до другого робітника.
– Я тут заробляю гроші, – відповідає той. – Сумлінно працюю щодня, за що мені і платять. Моя сім’я має що їсти.
«Дослідник» підійшов до третього робітника з тим же питанням.
- Я будую собор, який стоятиме тут тисячу років, – відповів той і продовжив працювати.
Притча стара як світ і дуже вдала, ілюструє запоруку миру з собою – називати речі своїми іменами. Чітко усвідомлювати, що ви робите і навіщо, над яким проєктом працюєте і чи взагалі цього хочете.

47
24-08-16 13:40

Як грамотно плекати самооцінку (собі та іншим)
Вказуйте, характеризуйте досягнення/дію/результат без оцінювання людини (дорослої чи дитини). Уточніть, які моменти вийшли добре, які не дуже, обов’язково додайте аргументів чому так є або чому так думаєте.
Те саме говоріть і до себе.
Звертайте увагу на роботу, а не на людину.
Не «ти молодець», а «у тебе добре вийшло тут і тут».
Не «ти гарно виглядаєш», а «цей одяг тобі пасує, він підкреслює це і це»
Не «ви хороший спеціаліст», а «вам вдалося це і це»
Оцінка людини має виходити зсередини, на основі результатів та досягнень. На них потрібно окремо звертати увагу, але зазвичай легше довіритись думці оточення, не завжди об’єктивній майже ніколи не щирій, але швидкій.
З таким підходом вам визнання інших не потрібне, як і щось доводити. Кожен може виховати у собі самодостатність і плекати її. Тим паче допомогти з цим іншим, особливо дітям.

53
24-08-10 07:03

Краще неідеальний проєкт, аніж відкладений
Неділя. Ранок. Дощ.
Не найкращі перспективи для вилазки на природу, а точніше на схил Дніпра. Мокро, сіро, сиди дома і не рипайся.
Проєкт уже пішов не по плану, але втрачати неділю не хотілося, тому у подорож вирушили, адже людство придумало парасолі і теплий одяг.
Просто на локації погода налагодилася. І ніхто не постраждав від дощу.
Чи був сенс роздумувати про відкладення проєкту? Можливо, якби на кону стояло щось дійсно важливе: життя , здоров'я, добробут. Але якщо проєкт іде не за планом, очікування не справджуються, і ви не задоволені, то це не обов'язково 'пропало всьо'.
Все буде, просто по-іншому.
Більшість проєктів, що вийшли з-під контролю, потребують сміливості та творчого підходу.
Багато несприятливих обставин можна використати собі на користь.
У більшості випадків негативний досвід кращий, аніж його відсутність. Будь-які знання розвивають, а брак новизни провокує застій.

50
24-08-05 09:59

Організуйте рутину і суворо її дотримуйтеся
Як у школі чи навіть у садочку. Розділіть день на проміжки згідно вашої роботи, проєктів, ритмів організму та обставин. І зосередтеся на відповідному виді діяльності.
Наприклад: час для роботи, активності (спорту), відновлення сил, читання, прибирання. Краще щоб час виділений був чітко 9.00-12.00, а не 'ранок'.
Далі групуйте і записуйте справи до списку відповідно до періодів: робочі задачі, справи вдома, розваги і т.д. І виконуйте їх строго у відведений час.
Для початку захочеться на все плюнути, з'явиться відмазка 'я ж не робот'. Але у школі і садочку більшість чудово з цим справлялася. І мозок працював краще, тому що не витрачав енергію на рішення в моменті. Не було такого 'не знаю чим зайнятися ввечері'. Проєкт завжди знаходився відповідно до рутини.
До слова, ось чому тривоги і відключення світла так виснажують. Вони раптові. Їх постійно чекаєш, напружуєшся.
Без рутини, ви підсвідомо прокручуєте задачі і проєкти бо стоїть питання 'коли цим зайнятись'.
Не втомлюйте себе хоча би цим.

45
24-08-02 10:08

Найпродуктивніші періоди мого життя визначалися двома факторами:
- Я регулярно читала (тобто щодня)
- Я читала те, що хотіла в моменті
Важко сказати, що означає «любити читати». Гадаю для всіх це різне. Для мене колись книги слугували інструментом ескапізму, показником цінності (якийсь час я визначала розум людини кількістю прочитаного) чи закриттям потреб.
А зараз читання робить мене сильнішою. Для такого результату мало просто «читати», потрібно вміти взаємодіяти з інформацією і втілювати її у життя. Без цього ніяк.
Це легше зрозуміти на навчальній літературі: прочитав правило – і втілив його. Прочитав, як писати тексти – ідеш пишеш. Прочитав, як будувати будинок – ідеш будувати. Прочитав, як спілкуватися з людьми по-дорослому – складно, та у розмові починаєш помічати маніпуляції.
Навчальна література – це цінні збірники практичних порад з конкретних дисциплін.
Художня література – це життєві кейси. По них вчишся найважчій справі: жити і бути людиною.
Допоки не почнеш читати вдумливо і втілювати чужий досвід зі сторінок у реальне життя, кількість прочитаного не грає великої ролі. Мозок сам визначає яких кейсів бракує і чим хочеться наповнитись. У чому пора стати сильнішим.
Тому читайте книги щодня і які хочеться.
Аналізуйте їх і втілюйте досвіди.
Головне, щоб не від московитів.

56
24-07-30 08:29
Дисциплінуйте себе називати проєкти своїми іменами
Якщо ви читаєте книгу, говоріть, що читаєте, а не 'відпочиваєте'
Якщо ви на роботі, говоріть, що ви конкретно робите в моменті (пишете текст, перебираєте папери, ведете переговори), а не 'працюєте'
Якщо ви на спорті, говоріть, що конкретно робите, а не 'займаюсь спортом'
Все починається зі слів. Широкими замінниками можна узагальнити досить несумісні поняття. Говорити 'я працюю', а насправді втикати в інстаграм, говорити 'я відпочиваю', а насправді читати новини, що виснажують морально.
Якщо чітко називаєте справу (хоча би собі), то ви її усвідомлюєте. А усвідомлення це основа свободи і самоконтролю
51
24-07-26 07:12

Вам не обов'язково займати супер високі посади щоб бути цінним. Спочатку треба якісно робити просту роботу, удосконалюватися у свої маленькій справі, прекрасно робити те, що мусите зараз (на своєму поточному рівні).
Якщо викладатися на повну на низькій позиції, брати з неї усе, активно вчитися, то природно доберешся до іншої, вищої, знайдеш шляхи, так як рослина вибирається із затісного горщика.
А якщо не захочеться, то може саме вам це не дуже і потрібно?

58
24-07-24 09:01