Джерело
Маша поганого не порадить | 8 днів була в Україні. Моя логістика:З Вільнюса у Львів автобусом якщо...
87 Охват/переглядів
2026-04-04 07:54
Повідомлення №5517
8 днів була в Україні. Моя логістика:З Вільнюса у Львів автобусом якщо пощастить можна добратися на 16-20 год, але можна стояти на кордоні довго. Тому я завжди намагаюся перетинати потягом. Цього разу були дешеві авіаквитки до Кракова за 20 євро, тому полетіли втрьох туди, там пересіли на потяг до Перемишля. Не було дешевих квитків, тому взяли за 23 євро. Класний потяг, їде 2,5 год. Пообідали та погуляли Перемишлем і сіли на потяг до Львова — 1000 грн (17 євро). Їхали 3,5 год (це вже з кордоном). В потязі ти лише чекаєш, коли прикордонники самі до тебе приходять. Вийшло 12 год з Вільнюса до Львова — 1,5 год літак, 2,5 год один потяг, 3,5 інший + пересадки та очікування в норм режимі, з обідом та прогулянкою. У нас не було багато речей, тому нам такий варіант підходить. Я завжди оберу пересадки, ніж той клятий автобус. Вийшло 62 євро. Автобус можна купити за 30-60 євро, як пощастить. Виїхали о 8 ранку і о 20 вечора були у Львові.Ми їхали в Україну по кільком питанням до пенсійного фонду, банку та податковій, а далі мені треба було по роботі в Дніпро. Тому мама з сестрою зі Львова поверталися у Вільнюс: потягом до Варшави (пересадка на Раві Руській), йде 9 год і коштує 46 євро. 1,5 год пересадка на Варшаві Заходній і нічний автобус до Вільнюса за 15 євро. Всього 61 євро. Дорога була з 13 год дня до 7 ранку = 18 год. Але була можливість повечеряти у Варшаві, трошки поросходити ноги. Але і нічний автобус таке собі задоволення. Ми завжди обираємо Люкс Експрес, бо там комфортно, завжди за графіком і класні водії. Я ж далі їхала до Дніпра. Був дуже класний жіночий вагон. Сіла о 23 і о 12 мала бути в Дніпрі. Але були 3 евакуації з потягу, сидіння на морозі в полі. І приїхала я о 16. Вважаю, що мені ще пощастило. Коштував квиток 900 грн. Все було топ, якби не росіяни.Повертатися в Литву я вирішила через Одесу, щоб вперше протестити аеропорт Чіснау, Молдова. Їхати з Дніпра на Одесу було швидше, ніж на Львів + можливість побачити море. Я мала їхати нічним потягом з Дніпра, але вирішила здати квиток і поїхати автобусом, щоб уникнути шахедів та евакуацій. Що можу сказати: ми дійсно доїхали за 7 год, але як! Це була маленька маршрутка, де мої ноги просто не втискалися в сидіння, водій смалив, слухав російський шансон і весь час розмовляв телефоном, їхав на швидкості 100+ км по не зовсім чудовим дорогам. І не дозволяв людям виходити на зупинках. Хоча ми кожен раз стояли 10-15 хв, поки всі покувалися і виходили. Але він весь час кричав, щось там мухлив з грошима. І ці 7 год мені далися важкувато. І це було 1000 грн. Таке собі задоволення.Назад їхала з Одеси 16 год, але через свої перестороги. Я всюди брала час з запасом, раптом десь я загублюся, або довго будемо стояти на кордони. Автобус за 1000 грн з Одеси до аеропорту Чіснау їхав 4,5 год. Класний, комфортний. На кордоні ми були 30 хв, з яких 20 хв просто чекали на повернення паспортів. Там зробили спільний пункт і ти конрдон проходиш один раз, тобі одразу 2 печатки в паспорт ставлять. Дуже зручно. Аеропорт Чіснау теж класний, можна спокійно поїсти не за всі гроші світу. Але я 5 год там чекала рейсу до Варшави, бо був запас. І потім ще 3 год була у Варшаві, бо був запас. Загалом в дорозі я була 4,5 год автобус, 1 год літак до Польщі і 40 хв літак до Вільнюса. Весь інший час я тусила в двох аеропортах. Але якби я їхала з Дніпра на Вільнюс, то це було б 30+ годин.Дорога в мене звичайно вийшла ого го і по грошам і по часу і по логістиці і по моїй втомі. За 1 день я 12 год летала та їхала з Литви до Львова. Потім ніч в потязі на Дніпро, потім автобус на Одесу, і знов майже весь день з Одеси на Молдову, Польщу та Литву.Львові ми нічого не порішали, у Дніпрі була роботка, а в Одесі було море❤️ Якби не росіяни, то сиділа би я в Україні і ніякими б покатушками не займалася. Бо обстріли були в усіх містах, всюди були поранені та влучання. І так кожен день.