Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КІБЕР ВІЙСЬКО 🇺🇦
Додано 21 гру 2021

КІБЕР ВІЙСЬКО 🇺🇦

@armycyberukr
Кількість підписників: 1 316
Фото: 820
Відео: 385
Посилання: 566
Опис:
Захищаємо Україну в кіберпросторі! Профілі рашистів сюди: @armycyber_bot Запитання та пропозиції: @killer_of_separatism

👥 Кількість підписників

1 316
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -22

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 538 24-11-19 08:19
Ми вистояли, хоч нам в давали кілька днів. Так, ми втратили певні території, проте могли втратити державу та ідентичність. Ми втратили людей як на фронті, так і на окупованих територіях та загиблих від обстрілів у тилу. Але це набагато менші втрати, ніж ті, які ми б понесли у разі повної окупації України. Сьогодні фронт тримається. Не без проблем, але тримається. Ми займаємо ворожі території - хай і незначні за площею, проте важливі за значенням. Ворог виснажується швидше, ніж ми, хоч і запас його міцності більший, ніж у нас. У нас досі є союзники - хай не такі послідовні, як союзники нашого ворога, проте набагато сильніші. 1000 днів це багато, бо кожну хвилину хтось гине на полі бою, мати отримує звістку про смерть сина; хтось прямо зараз бажає померти, бо розуміє, що з такими травмами йому не вижити, а смерть лиш позбавить від болі; хтось прямо зараз цілує хрест перед бойовим, а хтось витягує пораненого побратима і мріє лише про те, щоб він вижив. Війна тяжка, кривава. Вся романтика закінчилась ще давно, сьогодні це лише каша з бруду під гусеницями траків, холод у промерзлому окопі, тривога від звуку пролітаючого над головою КАБу. Запах нової зброї в мастилі змінився за запах війни: симфонію запаху горілого пороху, вихлопів дизелю та солодкого смороду від трупів. Усе це зливається в один аромат війни. Не ми обирали власну долю, не ми починали цю війну, проте ми з гордістю її зустріли. І ми переможемо, іншого не може бути. Питання лиш у тому, яку ціну нам ще прийдеться заплатити заради неї. За майбутнє тих, хто ще не народився та у пам’ять тих, кого вже немає з нами.
👁 800 24-07-08 17:03
Відкриваємо збір на 100 мільйонів гривень разом із UNITED24 для ОхматдитуБАНКА ЗБОРУВранці 8 липня російська ракета атакувала дитячу лікарню «Охматдит» у Києві. Наразі відомо про понад 20 поранених, семеро з них — діти. Двоє дорослих, зокрема лікарка Охматдиту, загинули. Рятувальники та прості кияни продовжують розбирати завали. Охматдит — найбільша дитяча лікарня в Україні, де щороку лікують понад 20 тисяч дітей з усієї країни. Ракета повністю зруйнувала корпус токсикології та пошкодила ще 4. Постраждали 10 хірургічних відділень, 5 онковідділень, 2 соматичні відділення, інтенсивна терапія, 2 реанімації, операційні блоки, відділення радіології та променевої терапії, частина онкогематологічної лабораторії (єдиної в країні). Наразі дітей евакуювали в інші лікарні столиці. Наше завдання — допомогти Охматдиту відновитися. Щоб знову рятувати дітей. Давати надію. Повертати до життя.Тож UNITED24 та monobank запускають збір на підтримку лікарні. Наша ціль — 100 мільйонів гривень!Ми будемо вдячні за кожен ваш внесок.