Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик
Додано 14 лип 2024

Андрій Попик

@apopyk
Кількість підписників: 19 043
Фото: 6,250
Відео: 2,560
Посилання: 4,560
Опис:
Написати мені в особисті можна в цьому боті --> @apopyk_bot Телеграм канал Андрій Попик
Джерело

Андрій Попик | Нахіба взагалі вчитись?Набільшою проблемою сучасної системи освіти в У...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик Андрій Попик @apopyk
1 950 Охват/переглядів 2026-04-13 09:37 Повідомлення №13863
Нахіба взагалі вчитись?Набільшою проблемою сучасної системи освіти в Україні - це відсутність чітких орієнтирів для дітей та молоді "а навіщо взагалі оця школа, коледж, університет,...".Колись все було чітко, навчився грамоті, і ти вже можеш бути якимось писарем, а не лайно за свинями розгрібати, і жуків якихось на городі збирати стоячи раком.Тобто освіта, виносила тебе на вищі щаблі соціального чи матеріального статусу.А яка зараз мотивація для середньостатистичного школяра "лупати цю скалу" і "гризть граніт науки", щоб шо?Колись ще працювала страшилка "Будеш погано вчитись, підеш працювати двірником!".Але зараз, коли зарплата вчителя співмірна з зарплатою умовного двірника, така страшилка вже не дуже працює.Діти давно не бачать зв'язку з "хорошими оцінками в школі", і "хорошим достатком".А абстрактними розмовами про "світле майбутнє", "вчитись щоб бути освіченим" і т.д. їх вже не нагодуєш.Поки не буде чіткої залежності - кращі знання, кращий достаток, вищий статус, мотивація вкладати свої зусилля в навчання буде лише в невеликого відсотка дітей.А що ви думаєте з цього приводу?