Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик
Додано 14 лип 2024

Андрій Попик

@apopyk
Кількість підписників: 19 043
Фото: 6,250
Відео: 2,560
Посилання: 4,560
Опис:
Написати мені в особисті можна в цьому боті --> @apopyk_bot Телеграм канал Андрій Попик
Джерело

Андрій Попик | Ще пару років тому від розмов про розпад росії, багато українців посмі...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик Андрій Попик @apopyk
2 210 Охват/переглядів 2026-05-20 18:43 Повідомлення №14127
Ще пару років тому від розмов про розпад росії, багато українців посміхались, а росіяни просто крутили біля скроні.Тепер коли я проводжу стріми з картою розпада росії на задньому плані, то у росіян вже немає такої очевидної реакції.Дехто вже прямо погоджується, що може воно й краще щоб розпалась.Дехто вже біжить давати аргументи, чому вона залишиться "Великою".Дехто вже прямо каже, що їх народи чи регіони грабує москва, але поки не бачать реального механізму виходу з рф.Дехто злиться і верещить від безсилля.Але загалом росіяни сприймають ідею розпаду росії і реальність її втілення набагато сильніше, ніж українці.Багато наших громадян, знаходять 100500 причин і аргументів, чому на росії все добре, і нічого з нею не буде.Хоча самі росіяни вже не такі оптимістичні.То може й нам треба не нити, а просто сприймати питання розвалу росії не як "питання віри", а як "стратегічну задачу" яку необхідно реалізувати, десь великими кроками, десь маленькими, але реалізувати.Бо поки існує цей геополітичний монстр поруч з нами, доти буде небезпека зі сходу й півночі...NO RUSSIA NO PROBLEMS! 😎