Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик
Додано 14 лип 2024

Андрій Попик

@apopyk
Кількість підписників: 19 043
Фото: 6,250
Відео: 2,560
Посилання: 4,560
Опис:
Написати мені в особисті можна в цьому боті --> @apopyk_bot Телеграм канал Андрій Попик
Джерело

Андрій Попик | Ви можете бути злі на бурятів, башкортів, якутів, чеченців, інгушів, щ...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик Андрій Попик @apopyk
1 870 Охват/переглядів 2026-02-23 13:46 Повідомлення №13401
Ви можете бути злі на бурятів, башкортів, якутів, чеченців, інгушів, що вони воюють проти українців у складі російської окупаційної армії, але ми повинні бути союзниками цих народів в питанні здобутті незалежності.Поки у москви буде цей ресурс - вона буде кидати його на війну з нашими дітьми та онуками.Колись москва кидала українців, казахів, литовців, азербайджанців... на Прагу, Будапешт, Афганістан...Тепер ми незалежні і у москви немє цього людського, технічного, економічного ресурсу.А бурятів, чеченців, якутів і т.д. які живуть в росії москва кидає на війну. Так само як українців та казахів, які живуть на росії.Європа підримує нас не тому, що нас любить, а тому що розуміє, що якщо москва проковтне Україну - вона посилиться, і буде кидати нас на штурм Варшави, Праги, Берліну...Так і ми повинні підтримувати народи росії у прагненні незалежності не тому, що ми їх любим чи не любим, а тому що це також в наших інтересах - бо це зробить москву слабкою.Дудаєв теж в 1987 був радянським генералом стратегічної авіації, а в 1990 вже став лідером руху за незалежність чеченського народу.Якби Україна і світ допомогли Ічкерії втримати незалежність - чеченців зараз би не кидали на війну в Україну.Якщо Україна і світ допоможе народам росії отримати і втримати незалежність - москва не зможе кидати ці народи в пекло своїх імперських воєн.