Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик
Додано 14 лип 2024

Андрій Попик

@apopyk
Кількість підписників: 19 043
Фото: 6,250
Відео: 2,560
Посилання: 4,560
Опис:
Написати мені в особисті можна в цьому боті --> @apopyk_bot Телеграм канал Андрій Попик
Джерело

Андрій Попик | Коли деякі інфантильні коментатори пропонують нам "увійти в положення"...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик Андрій Попик @apopyk
2 210 Охват/переглядів 2026-02-09 10:49 Повідомлення №13284
Коли деякі інфантильні коментатори пропонують нам "увійти в положення" тих хто перекриває дорогу зараз, зрозуміти, що їм важко, що у них там немає світла і тому вони перекривають дорогу (бо як їм виживати) нам всім треба розуміти, що це ЛЕГІТИМІЗАЦІЯ ТЕРОРУ.Саме так діють різні сумнозвісні угруповання, коли захоплюють літаки, в'їжджають вантажівками у натовпи, роблять вибухи на масових заходах.У них теж є якась своя біда, свої проблеми, і для привернення уваги світу до своїх проблем вони вдаються до терору по відношенню до випадкових людей, "ЩОБ ЇХ ПОЧУЛИ".Так ось перекриття доріг зараз в Україні, щоб їх будинок почув ДТЕК чи хто там ще - це і є терор.Якщо суспільство почне нормалізовувати такі дії під час воєнного стану, тоді постають одразу запитання:1) А по яких ще проблемах можна зараз вийти і перекривати дороги?2) А чи можна не зупинятись на просто перекритті доріг, і йти далі, блокувати залізничне сполучення?Так і працюють московські куратори. Бо коли суспільство звикне до перекриття доріг "через відсутність світла", далі будуть інші теми, і інші перекриття.Тому тут держава і суспільство має бути однозначно жорстким. Будь-які блокування транспортних комунікацій під час воєнного стану - має бути показово припинене, а організатори і учасники показово затримані.І все, після 1-2 таких публічних висвітлень, бажаючих перекривати дороги під час воєнного стану якось дуже суттєво поменшає.Формула проста: хто перекриває дороги в Україні - той перекриває зараз внутрішню логістику українцям.