Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик
Додано 14 лип 2024

Андрій Попик

@apopyk
Кількість підписників: 19 043
Фото: 6,250
Відео: 2,560
Посилання: 4,560
Опис:
Написати мені в особисті можна в цьому боті --> @apopyk_bot Телеграм канал Андрій Попик
Джерело

Андрій Попик | Я не дивлюсь всі ці Євробачення, але від України на такі конкурси мают...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик Андрій Попик @apopyk
2 310 Охват/переглядів 2026-02-08 11:00 Повідомлення №13275
Я не дивлюсь всі ці Євробачення, але від України на такі конкурси мають їздити ті, хто живе в Україні!Читаю про цей відбір, що від України має поїхати якась ЛЕЛЕКА, яка понад 10 років проживає в Німеччині, і взагалі не розумію як це???Навіщо нам співачка, яка розповідає, що вона не збирається повернутись в Україну, бо в неї всі концерти і діяльність підв'язана на Німеччину і т.д.?Хай собі там живе, виступає це її право.Але нам це навіщо?Від нас на Євробачення мають їхати ті, хто в складні часи знаходиться тут, хто переживає зі своїм народом тут всі тяготи, хто в інтерв'ю на Євробаченні може відверто сказати: "Ми готували цю пісню, під час повітряної тривоги! Ми сиділи 3 дні без світла і тепла! Нашу базу для репетицій щодня могла знести російська ракета! Але ми співали, щоб сьогодні донести світу правду про Україну!"Ми повинні підтримувати тих, хто лишився в Україні! Щоб збільшувати їх популярність.Бо вони - це жива реклама того, що нам важко, але ми тут!А відправляти від України співачку, яка виїхала за 7 років до повномасштабного вторгнення, і навіть не збирається вертатись в Україну, бо всі бізнес процеси вже там... ДЛЯ ЧОГО НАМ ЦЕ?А яка ваша думка?