Статистика telegram каналу - @antidaybook

Антищоденник ✨

Subscribers: 68
Photos: 238  Videos: 17  Links: 318 
Твоє вечірнє чтиво Ламповий чатик каналу: https://t.me/joinchat/Vm_AXS99Q7GoXG9T Автора та адмін: @dimsvan
2021-11-07

Кількість підписників

Історія змін лого

2022-08-17
2022-08-10
2022-08-06

Історія змін назви

Антищоденник ✨
2022-08-17
Telegram: Contact @antidaybook
2022-08-10
Антищоденник ✨
2022-08-06

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2022-08-17
Акаунт Telegram
2022-08-10
Публічна группа чи канал
2022-08-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
просто мої вкладки в браузері сьогоднішнього вечора
Відеоігри, а надто, класні відеоігри — це заєбісь. Раніше я вважав їх заняттям школярів чи нероб, ну або просто чимось непродуктивним. Скільки всього можна зробити, а він в ігри грає!

Але тепер я беру слова назад. Коли ти поробив усі справи за день, пограти годинки 2 на чілі просто охуєнно. Сучасні ігри з відкритим світом і глибоким сюжетом дуже атмосферні. Це такий особливий досвід, який іде на грані фільмів, книг і безпосередньо самої гри. А якщо англійською, то ще і приємний бонус в якості підтягування мови є.

Пограти за бандюганів на Дикому Заході чи сталкерню в метро, отримати свій дофамінчик і повернутися в реальний світ із приємними враженнями і свіжим розумом — це однозначно варто того. Головне, дотримуватися правила: спочатку справи, потім розваги 😌
Отака оце хуйня, малята (версія 2.0)
Йо, пані та панове 👌

Сьогодні я приніс вам трохи осінньої експресії, яка виникла на одному поетичному вечорі. Взагалі, осінь, здається, ідеальним часом для поезії та психотерапії.

А як у вас із осіннім натхненням? Пишеться / малюється / твориться щось?
Настрій: Джек, що лежить і пильно дивиться
Шановні підписники, вітаю вас з днем позитивних психологічних девіацій психічного і психологічного здоровля
Нещодавно я усвідомив річ, яка неабияк мене вразила. Знаєте, як буває із багатьма подібними штуками, колись я про це вже замислювався. Але ніколи не проникався цією думкою так як зараз.

Повністю реалізувати себе неможливо.

Згідно з пірамідою людських потреб Маслоу, найвищою потребою є самореалізація. Іншими словами навчитися робити щось добре настільки, щоб отримати від цього суспільне визнання, гроші і задоволення від того що ти проявляєш свої здібності і вміння як найкращим чином у вигляді конкретних досягнень.

Так от, за свого життя неможливо повністю себе реалізувати. Скоріше за все, з усіх потенційних можливостей можна використати не більше відсотків 10. А то й менше.

І через те, що тривалість життя, а надто тієї його частини, коли ми найбільш дієздатні, обмежена, потрібно вибирати. Для когось робити вибір просто: займаюся цим бо отак. Для мене вибір зазвичай — це найбільші муки.

Адже є стільки прикольних речей! Стільки цікавих напрямків! Ідей, людей, міст, способів, засобів локацій, сфер і різних штук.

До того ж, у світі, котрий стрімко розвивається і трансформується, буває знепросто зрозуміти чи правильний вибір ти зробив, і чи варто саме в це зараз інвестувати стільки часу і зусиль.

"Просто слідуй своїм цінностями" — радять зазвичай, але теж хрін його знає, які насправді є ці цінності. Деякі з них проявляються лише після тривалого спостереження за собою у різних ситуаціях. Інші ж декларативно звучать як одне а на практиці часто проявляються як зовсім інше. Не кажучи вже про те, що цінності теж трансформуються з часом. Дуже дивно прийняти що насправді ти себе можеш ніфіга не знати. Втім, саме ця думка дозволяє зробити перший крок до того, щоб кожного дня починати зі знайомства з собою. Запитувати, а що я хочу зараз зробити і чому? Який я сьогодні?

Те, що себе неможливо повністю реалізувати і спробувати всі штуки на світі є, мабуть, найбільшою трагедією людства, як і його найбільшою екзистенційною данністю. Ми не можемо прожити 10, 20 чи 100 життів, щоб перепробувати все. З багатоманіття можливостей навіть обмежених об'єктивними економічними політичними соціальними та іншими факторами, треба вибирати щось прямо тут і зараз. Кожен день Як той лотерейний квиток — згорає незалежно від використання. Тому, один із найважливіших навиків, який потрібно отримати в молодості — це вміння робити вибір, на жалкуючи, і розпоряджатися своїм часом.

Часом, який за моїми відчуттями, то тупцюється на місці, то біжить як спринтер на біговій доріжці.
Намалюйте великий об'єкт за вікном
Цікаво, що чомусь саме після найкрутіших двіжух і подорожей, повернувшись додому й свого звичного штибу життя, почуваєшся найбільш самотнім
Намалюйте затишне місце у вас вдома
Історії поки не відредагував. Зате є скетч із 12-го дня малювального челенджу
Йоу, пані та панове
В мене є оповідання три історії в одному. Хочете почитати?
Посеред розбурханих морів з водами кольору свіжої сталі, зубчастих скель, обтесаних невблаганними вітрами, на межі незвіданої крижаної пустки, жару земних надр, запалу й відчаю, надій і сміливості, ген-ген за небокраєм, де життя й нежиття зливається в одне, а давні легенди і билини оживають страхітливими тінями над рифами, які не знали ані ноги, ані бодай погляду людського, там, за густими туманами й під безкраїм, як сама людська думка, небом, немилосердним і мовчазним бездонним шатром, де сонце ніколи не здіймається вище чотирьох пальців над водою, товща котрої під тоненьким шаром дерева перебиває подих і, темними, такими ж бездонними ночами, де лишились тільки зорі і ти, де прокрадається в душу слизькими щупальцями те невідоме і незвідане, що не просто може, а має тут критися, обійшовши усі небезпеки, будучи, як самотня точка на порожній мапі зоряного неба, викинута з берегу суші у океан, здана на милість таких давніх богів, що й імен їхніх не лишилося, перетнувши, словом, це все, вистоявши крізь найжорстокішу бурю і найхолодніші, що лишають іній на бровах, днини, ти знайдеш його.

Вогник.

Тепло.

Прихисток для тебе. І таких як ти.
Гаразд, це було легко. А як щодо цього?
Скороминущість вересневих днів
Розпещених доторком літнього сонця
Що ще не залишило твого віконця
Замріла над містом; і ти в ній замрів
Замовк, задивився
На стару заграву
Де сонце, утоплене в чашечці кави
В кишені горить
Над містом димить
Пожежа
В долоні
Завмерла
На мить
Мем смішний, ситуація страшна
(можете написати мені в особисті, якщо не хочете тут)