Джерело
Ганна Маляр | Рік, що минає, набагато кращий, ніж міг бути… Якби наші військові не в...
5 000 Охват/переглядів
2024-12-31 18:38
Повідомлення №1430
Рік, що минає, набагато кращий, ніж міг бути… Якби наші військові не вбили і не поранили за цей рік 423 тисячі ворогів і не знищили більше 4 тисяч російських танків і ще десятки тисяч одиниць іншої техніки та купу військових об’єктів на території РФ - тоді б втрати території були колосальними. А так, у 2024 росіяни заплатили найвищу ціну від початку великої війни, бо знищено ворожого особового складу і техніки більше ніж за 2022 і 2023. Цього року майже в 4 рази збільшилась кількість уражених та знищених цілей противника. Цього року зупинили наступ на Харківщині і упередили наступ на Сумщині. Курська операція. Це окрема унікальна сторінка в історії України і цієї війни. Нарешті ми перенесли війну до них. Одним словом, наші військові зробили цей рік кращим, ніж він міг бути. Негативу я теж можу багато написати, але не буду. І без мене є кому. Я хочу нам всім побажати у 2025 віри у наші сили і колективної зрілості. І нехай цей рік нарешті принесе нам мир! Справедливий, звісно. Потайки мрію, що ми не зайдемо на магічне коло наших історичних помилок. Бо однією ногою ми вже на тому колі стоїмо.