Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Львівське відродження
Додано 09 січ 2022

Львівське відродження

@anima_lviv
Кількість підписників: 21
Фото: 5
Відео: 18
Посилання: 25
Опис:
Наш аніме і не тільки чат:
Джерело

Львівське відродження | Бен 10.... Яка здоровезна франшиза, і який крінжовий перший сезон. Впе...

Логотип телеграм спільноти - Львівське відродження Львівське відродження @anima_lviv
41 Охват/переглядів 2022-08-23 10:57 Повідомлення №480
Бен 10.... Яка здоровезна франшиза, і який крінжовий перший сезон. Вперше мені було настільки складно щось дивитись, адже 49 епізодів з котрих бодай 20 розвивають сюжет, а інші - філлер. З тих 20 епізодів, сюжет зводиться до одного речення: Піздюк дефає світ за допомогою хуїти, сестри та діда. Так, між ділом проходить тонкою ниткою тема того, що дід не хуй з гори, а всесвіт не такий малий, як здається. Але на тому все. ЖОДЕН злодій не є достатньо харизматичним, бо вони всі на 1 раз, хоч і з'являються по декілька разів. З іншої сторони герої доволі цікаві, той же дід, історію котрого по троху розкручують в різних епізодах, а потім вскривають карти і демонструють, що він так то галактичний йобар. Або сестра гг, котра розвивається і під кінець є доволі корисною. До візуально частини я претензій не маю, графіка приємна, дизайн персонажів впізнається, а екшон доволі динамічний. Тільки зараз викупив, що взагалі немає, що написати про перший сезон, настільки він ніякий, і це за умови, що наступний сезон напишуть ті самі люди, а бен 10: інопланетна сила це база, грунт, фундамент. Тепер додивлюсь тойво, і мабуть і про нього напишу.#крінж_огляд