Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Львівське відродження
Додано 09 січ 2022

Львівське відродження

@anima_lviv
Кількість підписників: 21
Фото: 5
Відео: 18
Посилання: 25
Опис:
Наш аніме і не тільки чат:

👥 Кількість підписників

21
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

Історія змін назви

Львівське відродження 2024-07-13
Lviv anime channel 2022-08-08

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Друзі, ми стоїмо перед важливим викликом!В Україні намагаються узаконити радянську систему транскрипції японської мови — систему Поліванова. Ця застаріла схема не відображає сучасних реалій і є частиною радянської спадщини, від якої ми прагнемо відмовитися. Нам важливо зберегти культурну незалежність і використовувати сучасні системи, що шанують японську мову та українську фонетику!Повний текст дискурсу можете почитати тут.Тому ми закликаємо всіх долучитися до протесту! Що треба зробити? Надіслати лист до Інституту сходознавства, Міністерства освіти та науки України і Міністерства закордонних справ. Це легко:– Скопіюйте текст листа-петиції.– Впишіть своє імʼя.– Відправте його на три адреси:Інститут сходознавства: [email protected]МОН України: [email protected]МЗС України: [email protected]Чому саме лист? Тому що це офіційне звернення, на яке Інститут сходознавства, Міністерство освіти та МЗС не можуть не відповісти. Якщо надійде достатньо багато звернень, проблема стане більш очевидною і вони будуть змушені відреагувати. Пишіть листи та розповсюджуйте цей заклик! Давайте здіймемо справжнє цунамі підтримки, інакше залишимося з «сусі» та «утіхою». Разом ми можемо змінити ситуацію!#не_сусні_ні_русні
Існування Сумеру для мене, як гравця у GayShit Infarct довгий час було безсенсовним. Я очікував буквально те, що й вийшло в результаті, регіон з пустелі та тропічного лісу, що вже було абсолютно не цікаво. Але ж це не все, далі у нас йде архонт, котрий навіть звучав скучно, Архонт Знань, що він може зробити? Але коли почався сторілайн, я зрозумів, робота над помилками була проведена максимально ретельно, адже історія тепер не намагається влягтись у 3 глави, а персонажі мають час, щоб розкритись, крім того, усі персонажі сюжетц - цікаві, не рахуючи ту дівку з другої глави, дурхшосьтотам. Перший персонаж, котрого ми зустрічаємо, Тігнарі, має свою мотивацію та позицію, і між славою великого вченого, у системі котру він ненавидить, та простого наглядача за лісами він обрав друге. Аль-Хайтам це буквально Кіра Йошикаге, котрий хоче спокійного життя у статусі секретаря, а тому провертає аферу рівня 322 Сайно діє згідно правил, тому найбільш не цікавий з усьої когорти, найманку я вписав туди ж, вона просто закомпанію тусує. А, там ще Нілу була, точно, гарний персонаж, чисто Барбара з мечем. Сюжктка мене приємно здивувала, очікував у сотню разів меншого від найбільш скучного регіону, але 8/10 заслужили, особливо фінальна розмова з Нахідою інтригує пизда.
Кіберсрака анімешна, чи те як трігер не крінж знімали.Моч позиція по трігеру наступна: контора говна, здатна вибирати лише милий у франксі та його аналоги, проте малюють красиво, не франкс. Від аніме по кіберпанку я очікував чого завгодно, але не інтересу зі своєї сторони. Сідав за нього я лише через мем про абсолютну незацікавленість у серіалі, котрий всі хотіли подивитись. В загальному рекламна компанія обісраного проекту поляків видав максимум, що можна було. Кожен файт виглядає смачно, кров і цицьки усюди, фони виглядають круто, музика їбе, а сюжет сосе разом з персонажами.Гг проходить сюжетне становлення від сойжака до базованого гігачада, банду ж тупо зливають по ходу сюжета. Є звісно Люсі, котра чимось нагадує 02, тільки кращу версію, не створену з гівна на 100%, але вона буквально другий гг, тому і не дивно, що її не злили.Сюжетка мені сподобалась за факт того, що це локальна історія, з початком та кінцем. Купа речей була пропущена, але це вплинуло на динаміку збільшивши її у рази. Проте туповатість сюжетки це не виправдовує.Перегляд цього онямє можу назвати задовільняючим, що за останні півроку стається впереш.
Бен 10.... Яка здоровезна франшиза, і який крінжовий перший сезон. Вперше мені було настільки складно щось дивитись, адже 49 епізодів з котрих бодай 20 розвивають сюжет, а інші - філлер. З тих 20 епізодів, сюжет зводиться до одного речення: Піздюк дефає світ за допомогою хуїти, сестри та діда. Так, між ділом проходить тонкою ниткою тема того, що дід не хуй з гори, а всесвіт не такий малий, як здається. Але на тому все. ЖОДЕН злодій не є достатньо харизматичним, бо вони всі на 1 раз, хоч і з'являються по декілька разів. З іншої сторони герої доволі цікаві, той же дід, історію котрого по троху розкручують в різних епізодах, а потім вскривають карти і демонструють, що він так то галактичний йобар. Або сестра гг, котра розвивається і під кінець є доволі корисною. До візуально частини я претензій не маю, графіка приємна, дизайн персонажів впізнається, а екшон доволі динамічний. Тільки зараз викупив, що взагалі немає, що написати про перший сезон, настільки він ніякий, і це за умови, що наступний сезон напишуть ті самі люди, а бен 10: інопланетна сила це база, грунт, фундамент. Тепер додивлюсь тойво, і мабуть і про нього напишу.#крінж_огляд
👁 13 22-06-23 14:08
Геншин імпакт нині знаходиться у стані анабіозу. Якщо мене питають, чому саме так, то серед усіх можливвих аріантів я назву один - хайп пройшов. Що не кажи, але існування геншину десь з 1.3 і до 2.2 повністю трималось на хайпові, і це погано, бо маленьким дівчаткам не був цікавий сюжет, або відкритий світ. А ОТ НАПИСАТИ 2510249102490 ФАНФІКІВ ПРО КЕЙЮ ТА ДІЛЮКА - НА ІЗІ. Нині фан база геншину майже очистилась від цього шлаку, а якщо у гри менше популярності, то й інвестицій у неї менше. Хотів би я це сказати, але дивлячиссь на статистику по баннерах....... коротше так грошей приносять точно не менше, але чомусь вклад розробників у гру став меншим. Сюжетні квести не стали гірше, їх просто стало менше, великі івенти стали гірше, не у плані нагород, бо сума примогемів лишилась та сама, а от по наповненості... останній івент 2.7 буквально був 3 кімнати по 3 рази вбий все получи кошкожінка і 100 примогем. Івент з фестивалем у Інадзумі був краще, насиченіше, але тільки за рахунок вже існувавших івентів. Останній великий івент котрий мені запам'ятався - енканомія, він справді був насиченим, цікавим, і різноманітним, нажаль був він аж у лютому. Сам геншин для мене став занадто нудним, і тут справа не у грінді, чи одноманітності, тут справа у безсенсовності цього. Моя основна паті останні декілька місяців - Ху тао, Жонглі, Сін Цю та Беннет, і більше не треба. Все, це макимально еффективна паті, краще можна зробити хіба заміниши сін цю на є лань(котра мені нахуясь випала), але і без того норм. Що мені робити з паті, котра може захярити будь-кого? Звісно що чекати релізу якого-небудь данжу, чи рейду на 4 гравці, і тоді б метагейминг мав би сенс, і пулл усіх нових персів мав би сенс, та й сам геншин мав би його більше. Персонажі у геншині останнім часом взагалі окрема тема. За останніх 5 місяців з нових персонажів цікавими були... Аято та Кукі. це вже питання суб'єктивне, але сам факт, що до 2.2 ледь не кожен персонаж був супер цікавим, а тепер на весь період 2.4-2.7 вийшли 2 нових і цікавих перси, чисто брух.І з такими думками я відкрив геншин того тижня, за 6 місяців я не награв і 60 годин на той момент, я заходив, проходив івент і виходив до наступного івенту, або сюжетки. І ось я заходжу і бачу... той самий геншин, котрий геймплейно гірше не став. У котрому розвили купу цікавих механік, котрий тепер став значно більше, але котрому немає що запропонувати новому гравцю, котрий задушиться допоки відкриє сюжетку навіть Лі Юе.Нарешті виговорився з цієї теми, 14 підписників думаю оцінять мою авторську роботу в цьому каналі народного шітпосту. Сподіваюсь цього разу ми не заб'ємо на нього за місяць.