Джерело
Анекдоти від Гусака 🪿 | Сидять два хлопці у кінотеатрі та чекають на початок фільму. Тут перед...
54 Охват/переглядів
2026-04-12 13:01
Повідомлення №760
Сидять два хлопці у кінотеатрі та чекають на початок фільму. Тут перед ними сідає здоровий лисий чоловік. Один хлопець, єхидно посміхаючись, каже іншому:— Ставлю 50 гривень, що ти не зможеш шльопнути його по лисині?Той трохи подумавши:— Немає проблем, шльопну.Посперечалися. Хлопець негайно човгає лисого мужика по голові. Той обурено оглядається, хлопець одразу ж:— О, Льоха! Скільки років, скільки зим! Де пропадав?Лисий, почервонівши, каже:— Я не Льоха, ви переплутали!І відразу відвертається. Проходить кілька хвилин, і перший хлопець знову:— А давай на сотку, що не зможеш шльопнути його ще раз?— Немає проблем.Посперечалися. Хлопець знову б’є лисого мужика по голові. Той, уже відверто розізлившись, повертається. Хлопець відразу:— Ну, Льоха, чого ти придурюєшся? Мало що ти поголився, ще мене не впізнаєш!— Та не Льоха я, зрозумів! — кричить лисий, а потім піднімається і йде на передні ряди, щоб його більше не турбували. Проходить ще кілька хвилин:— А ще раз шльопнути? Та ні, не шльопнеш. Давай на 500 гривнів?— Давай.Хлопець піднімається, йде до лисого, не роздумуючи лупить його по лисині і кричить:— А, Льоха! Так ти тут сидиш, а я там одного бідолаху все дістаю!😹