Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - анастезія
Додано 14 лип 2024

анастезія

@anasteziyaspiceicee
Кількість підписників: 4 644
Фото: 1,940
Відео: 187
Посилання: 199
Опис:
внутрішній світ насті спісіісі Insta: spiceicee
Джерело

анастезія | Кстаті по моїм спостереженням всі люди з забезпечених сімей з самого п...

Логотип телеграм спільноти - анастезія анастезія @anasteziyaspiceicee
1 850 Охват/переглядів 2025-11-10 21:18 Повідомлення №5547
Кстаті по моїм спостереженням всі люди з забезпечених сімей з самого початку знали що відбувається, і шоб не бути «лохом» теж нормально так присосались до кормушки. Всі відомі вам артисти, медіа, блогери, подивіться на бізнес їх батьків, де і хто з них та їх родичів живе. По-перше прикол що вони заробляли на нас з вами бабки з самого початку, із покон-веков як то кажуть, при чому не одне покоління їх сімей так хавало за рахунок «ніщети», по-друге ви ахуєєте що більшість з них має активні співпраці, родичів та бізнеси в рашці. Нам тупо в єбало кажуть «Війна для бідних. Воювати буде крайній. Ми виростили покоління людей з совістю для того щоб грати їх життями на почутті провини». Мені останнім часом здається що вся ця лабуда про добро та людяність це тупо мозкопромивка родом ще з дитсадка. Теоретично вся ця легенда про добро та силу добра дуже логічна. На практиці ми бачимо як емпатичних людей просто в усіх сферах життя єбуть тупо по колу, і кажуть а хулі терпи ти ж добрий, терпи і у відповідь не бий, будь вище