Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - анастезія
Додано 14 лип 2024

анастезія

@anasteziyaspiceicee
Кількість підписників: 4 644
Фото: 1,940
Відео: 187
Посилання: 199
Опис:
внутрішній світ насті спісіісі Insta: spiceicee

👥 Кількість підписників

4 644
Середній/День:: +9
Середній/Тиждень:: -36
Середній/Місяць:: -153

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 109
Середній/День:: 1,600
Середній/Тиждень:: 2,993
ERR: 45.41%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 1.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,860 26-06-15 11:23
Можливо мене читають молоді люди які почують мою пораду, рєбят, часто ми справді страждаємо хуйньою, якоюсь програмою яку внесли в наш мозок іззовні і змусили вважати це справді важливим, ми будуємо життя та весь його сенс навколо своєї соціальної маски, але зняти її — хто ми? Чорт і бог одночасно сидить в кожному з нас. І наше нутро як губка поглинає все що в нього потрапляє, якщо не знаєш як фільтрувати. Звучить нудно але є ключем до порятунку — самоконтроль, самопізнання, само-чесність, розкаяння, прийняття, далі, одне з найважчого — само-пробачення, і спроби пробачити інших. Вийде далеко не у кожного, багатьом вже цей шлях закритий назавжди, ці люди закрили його своїми ж руками.Рєбят, я досягла як мені здавалося всього про що я мріяла в дитинстві, всі пункти «крутого підлітка», «успішного успіху та саморозвитку», закрила всі свої нарцисичні травми, шось там комусь довела, купа людей яких я дивилася коли росла тепер на мене підписані, артисти яких я слухала, кумири моїх однокласників, оці всі «рокстар чекпоїнти» мене взагалі більше не вражають хахаахах, це все ну ніхуя не дає тому в кінці-кінців. Скільки разів я вже знімала житло своєї мрії, досягала ідеальної фігури, ідеального «образу», це все ніколи не робило мене щасливою, лише на мить, наче складало сюжет мого життя і дарувало сенс, але якщо спитати себе чесно…отак я спитала і пішла з гонки, і перестала страждати через речі які насправді ніколи не мали відношення до мене, і до сих пір мій «персонаж» і моє справжнє я вирішують хто буде далі рулити цим тілом)
👁 1,640 26-06-10 11:18
Я — 🤒🏥🥼💊Ну да піздато дякую літо шо почалось з 8 днів підряд безперервних дощів конечно ж в мене опять упав імунітет і сука мене неділю водило, тошнило і все крутило, а потім обкидало все горло в тонзиліт + безумно ломить все тіло + я фізично не можу одужати до кінця ще з зими, вже неодноразово попадаю до врача і на чергові аналізи, в мене наглухо убитий желудок (від стрептококів, антибіотиків та таблеток), досить вже того що мене як нудило щодня півроку так і нудить (і я не вагітна), ніяка їжа не приносить мені щастя бо кожен прийом блюда я молюся щоб мене не зтошнило, гландам просто пізда вони в мʼясо, настільки увєлічені лімфовузли шо це ВИДНО навіть якщо просто на мене дивитися, в мене два таких опухших шара по бокам з обох сторін горла, це все дуже мене стресує і виснажує, я кожен день не тільки психологічно борюсь за те щоб змушувати себе продовжувати жити а і мучаюсь фізично і це вже мене просто ізвело настільки шо я вчора хлопцю і мамі такої хуйні наговорила, шо я не надіюсь ні на яке майбутнє і в мене нуль бажань окрім вмерти, да це частічно правда, шо я не відчуваю ні щастя ні горя вже а просто шо мені фізично складно в своєму тілі, і я заморилася прикидатися здоровою щоб не випасти з гонки успіху, мені реально треба піти з роботи на деякий час, з постійних попиток провести зйомку де якщо я намокла/продуло/посиділа на полу/не виспалася я прокидаюсь захворівша, лімфо система мого організму явно поврєждена, в мене сіро-сині ноги і не проходять набряки, мені дуже стрьомно за своє здоров’я, я сподіваюсь завтра мене нарешті відправлять на операцію (бо її теж не можна проводити без підготовки), в мене показники стрептококів 999>🥲Це викликає аутоімунне захворювання і хвороба може перейти в кістки, суглоби та сердце а в мене і так почало півроку як боліти тіло і постійне відчуття виснаження. А це все почалося зі стресу. Лікуйтеся вчасно, їжте будь ласка хоча б раз у день, памʼятайте шо алкоголь та нікотин дуже бʼють по імунітету і провокують розвиток усіх хвороб одночасно
👁 1,690 26-05-25 15:06
Рєбят, силою намагаюся змусити себе повернутися, клянусь, стараюсь і готуюсь до цього кожен день, але в останній момент ставлю камеру перед собою і розумію шо це все втратило для мене той сенс який мало все життя (всі 12 років ведення блогу), розумію що слова які йдуть не від душі а «просто аби були» казати не хочу, а те що йде від душі мені сказати просто не дають правила диких джунглів у яких ми живемо. Я не хочу статус городської неадекватної, але і підігрувати людям та владі у цьому театрі погорілих акторів я не збираюсь. Я АБСОЛЮТНО НЕ підтримую те що відбувається в українському інфопросторі, я не підтримую «наших» зірок, бо 90% з них вата продажна, ні розлючений народ який жадає крові і шукає винних, ні владу про яку вже говорити нема сенсу, я не маю абсолютно ніякого бажання у цьому всьому варитися, я шкодую що з самого початку повелася на пропаганду «єдності» яка мала б відкрити в Україні нові таланти та шляхи, а перетворилася у вигнання з країни всих «неугодних» та травлю кожної нещасної душі, лиш серце болить за всіх вимушених страждати, фізично чи морально, від війни з чужими та «своїми», обираючи між тим щоб нести вам в стрічку якусь поверхневу шляпу про «ще один день з мого життя» в якому я насправді мучаюсь і не хочу жити так як доводиться в нинішніх реаліях і між тим щоб піти, на деякий час чи назавжди, я обираю все-таки мовчання і відхідЦе були прекрасні 10+ років з вами, і більше всього на світі я б хотіла знову дарувати вам настрій, мотивацію та нові сенси, але я не можу брехати — я душевно в тюрмі цензури та війни і для того щоб знову подарувати вам хоч щось хороше я маю вибратися звідси. Я не хочу здаватися, але я не бачу майбутнього. Я відчуваю себе безмежно одиноко в Києві, я втратила надію на майбутнє тут. І я не відчуваю що воно тут є для мене. Я не приймаю запрошення на заходи та тусовки, мені на них більше не весело. Я не маю більше сил на благодійність бо вона повертається мені лише злом. Я зняла квартиру мрії, пораділа цьому два дні і не виходжу з дома два місяці абсолютно. Мені немає кого покликати в гості. Всі мої друзі в інших країнах та містах або на роботі закривають борги. В мене стоять діагнози на які немає препаратів в Україні для необхідного лікування. В 2022 я почала терапію і змінила близько 10 препаратів які не дають мені абсолютно нічого окрім залежності Я не прощаюсь, але не маю сил прикидатися. Я ненавиджу це все! В мене лежить майже цілий альбом який я не випускаю просто бо не бачу сенсу. На моїх очах зруйнувалися життя моїх близьких, друзів та безлічі їх рідних, але людей як я бачу їбе не те шо їх коза померла, а що у сусіда жива, і ті хто зрозумів той зрозумів що я маю на увазі. Сорі але менталітет цієї країни ≠ мій менталітет. Країна шахраїв, вбивць та кумовства яка сцить у вуха своїм громадянам що без вбивств та кумовства на зарплату 20тис.грн вони тут чогось досягнуть. При цьому між мафією та владою не стоїть розділових знаків. Прямий шлях у владу виключно через чернуху. Наркотрафік, проституція та шахрайські корупційні схеми. Вгадайте хто тримає ці три стовпи світоустрою в цій країні (і в сусідній :))) Нікому не вигідно закінчувати цю війну, і нічия благородна боротьба її не закінчить. Да, нас наїбали. Я не буду відправляти нікого на фронт як Альона Альона щоб отримати авторитет в цій країні. Якщо моя доля не тут то хай так і буде. Я не розуміла кілька років тому чому тих хто виїжджає підтримують більше ніж тих хто йде нас захищати. А потім зрозуміла. Від кого тут треба було захищати насправді. І куди відправляють наших людей. Без плану на їх повернення назад, наприклад як в бригаді вбивць народу під назвою СкеляПеред тим як до мене ще раз прийдуть додому або оголосять ворогом народу, знайте що я намагалася. Дякую вам за все. Побажайте мені успіху знайти сили вибратися в першу чергу морально бо я більше не можу. Хто звик до смертей, я не можу, друзі, я знову це бачу і я не знаю як триматися
👁 2,360 26-05-17 17:03
Коли почалася війна я не думала що всього через 4 роки українці ненавидітимуть українців більше ніж росіяни, виживатимуть своїх же із країни роблячи з нещасних людей які мучились тут 4 роки за безкоштовно і вливали все що мали у волонтерство, навіть тих хто вже віддав батьків/братів/чоловіка/хлопця, — якихось ворогів народу/сепарів, лише тому що тепер якщо ти не радієш смертям росіян та їх дітей і не піддакуєш діям тцк, не підтримуєш бусифікації де людей забивають насмерть, не приховуєш факт повної окупації влади опг та колишніми бандитами, а також не віриш у слова президента — ти ворог народу і негідний того щоб жити на цій священній землі, де тепер якась шляпа може стати гідною людиною не за свою людяність, добро та труд, а просто за ненависть, підтримку вбивств насилля, а іноді й за рахунок прямої участі в цьомуІ тепер якщо якась рандомна людина яка жила тут все життя чесно працюючи та горбатячись випадково вискаже свою альтернативну підтримці насилля думку — «свої» патріотики біжать стукати вищим чинам про «зраду» а потім радіють в тредс що людину лишили роботи, що в неї забрали рідних і перекрили їй весь доступ до якихось там благодійних фестивалів «української еліти інтелегенції»Рот їх єбала і єбати буду. За всі ці роки, віддавши усе що я заробила, усе що кормило мене, все що я будувала, усіх кого я любила, поховавши тих хто справді був героєм, я гордо прийму статус ворога народа зате скажу що ці тварі ніякого права не мають на те щоб гасити своїх, це гірші вороги Україні ніж росіяни, і ці люди жопу порвали але таки довели що того майбутнього яке ми уявляли для України тут точно не буде. Ми вже давно обзавелися зі своїми зет-патріотами, говорящими головами що скачуть під дудку влади, свої ватники, свої кастрюльники, свої зрадники які здають людей і радіють бусифікаціям, свої зашугані творці які тишком-нишком викручуються в трубочку щоб не дай бог їх не закенселили, так і не зрозумівши що закенселять тут ВСІХ і на екрані залишаться лиш найгірші прихильники влади та системи
👁 1,790 26-05-14 08:30
Я в серіалі чорне дзеркало Прикиньте в тебе кидають камінь, ти кажеш «в мене камінь кинули», тобі кажуть «ні😌». «Не кинули. А якщо і кинули то не ми, не придумуй»а наступного дня ці люди по телевізору показують відео де вже ти кидаєш сам в себе камінь і такі типу хо-хо-хо яка вона дурненька блондинка🤪😝з тет у мене та окремо двух дівчат блогерок яких я знаю, Ані Трінчер та Саші Осгард (ми тоді з Сашою дружили і мали бути в одному випуску) вже були проблеми недавні роки з Тет: Богиня ШопінгуПо-перше, монтують абсолютно в наглу свої сюжети вирізаючи буквально по словам людям репліки, підриваючи їм не те шо репутацію а життя, тому що це не «часткова зміна репліки» а повна зміна сенсу, вирвано з контексту та часових проміжків сказаного людиною, це колхоз такий жовтий хайп на тб робити як мінімум а як максимум це взагалі не має бути законнопо-друге найобують на обіццяну оплату за зйомки, як грошову її частину так і рекламну, просто абсолютнопохую людям на вас, половина обіцяних луків після передачі також в руки деяких учасниць так і не попали, стягнули ресурс для хайпу і слєдующіпо-третє, як це було у моєму випадку, просто можуть зірвати вам день двічі просто за годину до шоу набравши сказати щоб я збиралася приїжджала а потім відмінити все в останню мить бо щось «переплутали», пообіццяти вам фідбек і пропастиВ мене десь навіть є відео з 2021 як я проходила якийсь з етапів кастингу після якого мене власне і затвердили, але щось пішло не так і після чисельних незрозумілих зривів зйомки я психонула і для себе поставила на цьому шоу крапку
👁 2,640 26-05-05 21:17
Бля є таке маленьке відчуття що покоління зет буде одним з найбідніших та погрязшим в долгах на фоні інших живучих зараз поколінь, не кажучи вже про здоровʼя зетів…я хз як виживуть ті в кого не багаті батьки і хто не почав свою карʼєру або підробіток ще в юностіУ мільйонів зумерів ніхуя немає окрім акаунту в тікток, енергєтику + курілки 24/7 в руках, вбитого здоровʼя, буду казати за людей яких я спостерігала впродовж життя, моїх однокурсників, рєбят в уніку, общагі, і шо я бачу відбувається заразЗначна частина після війни бомжують за кордоном. Зрозуміло шо двадцятирічні біженці без досвіду мало кому треба. В кого є гарна зовнішність/друзі/родичі тим за кордоном легше, хоча і це нічого не гарантує. Тим хто на виплатах раджу роздуплятися і шукати бабки доки не пізно, тим хто і на виплати не попав просто співчуваю. Шо виїхавші шо ні, але 99% на постійній основі (щодня) вживають хоч ЩОСЬ. Ще страшніше це те що від нових дизайнерських наркотиків та замаскованих під «побалуватися» речовин у більшості я спостерігаю саме полінаркоманію. Це коли і алкоголь, і синтетичні препарати і нікотин вживаються разом. Або «хоча б щось» бо більшість страждають від тривожності/депресії/окр і на запитання про майбутнє людина сміється і іронічно запитує про яке майбутнє я питаю, бо молодь здалась від усвідомлення ситуації та її безвихідності елементарно. Люди бачать світ навколо і бачать що з мʼясорубки їм або не вибратися, або вибратися лиш віддавши все що є (іноді і всю душу) тому вони навіть не намагаються. Батьків уже немає у багатьох. Культ здравих зумерів був в ряду перших добровольців на повномасштабці тому я боюсь питати чи взагалі є ще хтось…з них…тут з нами. Маємо птср, окр, тривожність, депресію, достатню кількість знань та інформації щоб щось зрозуміти але недостатньо ресурсів та підтримки для молодих людей щоб з цього вилізти. Більшість ще не відійшли від дитячих травм як наступило доросле життя. Світ замість підтримки молодих людей займається чим завгодно окрім підтримки молодих людей. Пропонує їм…сходити на шопінг!) Або вакансії в общєпіті та на заводахТіпо ці єбучі копейки які пропонує капіталістичний бізнес за які кусок мʼяса не купиш варто піти витратити на єбучі шмотки з пластику яким срок гідності 1.5 рікІ звісно старші покоління ніколи не понесуть за це відповідальність бо всю історію були «втрачені» покоління (на одних тестували всі відомі нам зараз ліки/отрути/наркотики випускаючи всі три пункти як «ліки» а далі вже кому як повезло, інші з 5 років тримають автомати в руках (той же Іран де воюють навіть діти зараз), інших скосили хвороби які тоді неможливо було вилікуватиПитання «чому люди йдуть в чорнуху/сірі теми» абсолютно відпадає коли іноді це єдиний шлях вилізти із ситуації або врятувати власне життя. А підтримувати це все теж не можна звісно шо, бо що ж тоді буде з суспільством. Отак і кажи цілому поколінню молоді що їх задача в цьому всьому побудувати успішне життя та залишатися хорошими людьми. Назбирати на дім там, купити. Наступного дня туди кидають ядерку і всі щасливі
👁 3,290 26-04-27 13:59
На донат наебали мене, а взяточницю чогось роблять з мене🤣 Ви знаєте що таке взятка? Це коли даєш людині при певній посаді кошти щоб отримати певні послуги Ви знаєте що таке «учасник-Джокер» на караоке на майдані? Це людина яка дасть (або за яку дадуть) людині на певній посаді кошти і отримають певні послуги (можливість виступу) Мабуть це та логіка за якою ви вирішили що платити за участь = давати взяткуВам неодноразово сказано що я це шоу дивилася в 5 років і це нормально блять що приїхавши я першим ділом побігла до організаторів і нас ПРОПУСТИЛИ В ЗАКРИТУ ЗОНУ, питання чому? Чому не сказали що черги немає, чому напизділи про правила, чому взяли з нас найбільший донат і сказали що все ок, це мали б озвучити на сцені, я б мала вийти, нам 100 разів казали що все окСьогодні ми ще раз були в поліції. Ми разом з ними запрошуємо записи з відеокамер Контрактової та всіх що були на майданчику. Також у нас ж свідки які також були присутні на скупченні біля зони організаторів, бо багато хто питав як проходить відбір, який донат за участь, як проходять у фінал, такого шоу 100 років не було, звісно люди всі хочуть виступити, всім є що сказати, багато хто теж був з військового кола, блять ну я не ванга щоб передбачити наєбалово. Всі хто був поряд і всі камери підтвердять мої слова і дії. І як я стояла і готувалася до виступу, повторювала текст, потім покликала до ведучого коли він назвав імʼя іншої людини на джокера. Я кажу «так а як якщо донат вже внесено». І він дивиться на мене квадратними очима, далі повертається спиною і продовжує шоу. Після цього вже пішли шукати когось більш впливового, ну блять прикиньте людям кажуть що в їх команді криса, вони замість того щоб занепокоїтися і якось загасити вогонь ситуації починають вийобуватися «та яяя, та тиии, та іди нафіг». Ви шо смішні🤣 Людині 64 рокиНіде ніхто ні в якому випадку не сказав НІ РАЗУ що гроші дали особисто Ігорю, там купа відповідальних за шоу людей з його команди, ми просто хотіли РОЗУМІННЯ а не знущання з їх боку. У вас пройоб? Спробуйте розібратися. Ні, треба було кидатися виєбонами. Що ж, тепер це побачила вся Україна. Я в ахує. Ігор кстаті мені подобався :( Якось думала що добрий дядько точно скаже шо такий беспредел треба розібрати, ну не слати нах, ну ви чо)) Як на мене це лише сигнал що всі про все знають і тупо хотіли замʼяти. Він кричав викликайте поліцію а по ітогу її викликала я і тепер у Ігоря Кондратюка також буде адміністративне порушення за нецензурну лексику в публічному місці😄 І сміх і гріхВ мене вся стрічка в цій новині, чесно я не збиралася псувати нікому ні життя ні репутацію. Але всі у відділі поліції побачивши повне відео розмови стали на мій бік і сказали що моя реакція повністю виправдана і інший на моєму місці міг би ще й в’єбати
👁 7,540 26-04-26 13:25
Ось це найбільше питання. Бо в перервах виходили співати всі хто хотів. Безліч раз переможці співали на біс. Люди хотіли співу, люди тягнулися, ці тупо знімали і перезнімали свої дублі по сто разів як вони вручають подарунки від спонсорів і залишали майданчик пустувати, люди тупо втикали навколо, чекали наступного виступу Поставити хоча б в кінці тематичну сука пісню за яку ваш організатор взяв 1000$ на «благодійність», хіба це так складно? Пиздіти що я була «пʼяна чи обйобана» не треба. Я неодноразово казала що готова побути в трубку або поссяти в пробірку) Я ходила, танцювала, стрибала на платформі 15 см. Просто залупилисяяяяя) Коли я їм сказала що це на 70к підписників виставиться єбальники погруснєлі. Робіть з мене кого хочете, як завжди, коли ти від душі хочеш блять зробити цій країні щось хороше тебе найобують і посилаютьІдіть нахуй зі своїм блядським проплаченим караоке. Всі учасники хто затримався на сцені довше 10 хвилин платили від 30 тисяч. За одну з малих закинули 50к. Пісні в них були не тематичні. Повний Королівський Сваг
👁 1,300 26-04-10 14:39
Там ще економічний переворот насувається, Трамплін обіцяє всім «нєвіданоє вєсєльє», ну і попутно пару міст так чисто з обличчя землі стерли, і вже ніхто особо не рипається по всьому світу бо люди тупо в ахує (ну а хулі коли на наших очах гасять усіх неугодних хто щось десь говорить не так) здається шо четверта промислова революція так трахне всіх шо значна частина людей точно більше не захоче існувати у такому світіБлять…а медійка…а політики…Ваще облом. Оказалось немає хороших дядьок. Я ваще сумніваюсь що ще залишилися не підставні обличчя. Якщо в мене зараз запитають кому я довіряю то однозначно нікому. Я взагалі в оборонній позиції. Якщо спитати чого хоче зараз моя душа, то точно мабуть не цього всього. Ні соцмережі, ні лайки, ні контент вже давно не приносить задоволення, була б моя воля я б конкретно в даний момент просто катапультувалась з цієї планети. Для того щоб мені далі співіснувати з цією планетою мені треба вбити в собі ще купу людських моральних якостей бо я хз типу як тут жити якщо ти добрий і чесний. А я просто хотіла знімати тікітокі шоб заработать мамі на дом (очень не факт що у когось із нас з вами взагалі буде якесь імущество до кінця життя враховуючи що 4 промислова хоче щоб у цьому світі ніхто нічим не володів (ура все в оренду) окрім звісно ж групи людей яка триматиме в руках країни та континенти (ну і квартали недвіжимості) тим самим у 98% населення власного на цій планеті залишиться ніхуя а 2% стануть ще багатішими!😄
👁 1,420 26-03-27 12:49
Ви знаєте, колись якась хуйня навʼязала мені що якщо я покину країну я стану зрадницею. Що я ВИННА цим людям і цій країні всю себе та своє життя. Так от. Я не буду такою ж хуйньою яка навʼяже те саме вам.Коли в 2022 я бачила як блогери магічно опинялися закордоном мене це обурювало, бо я ще не знала що я виросла в загоні і весь мій покладистий світогляд «померти за інших» був і справді буквально сформований суспільством для того, щоб коли настала подібна ситуація — я пішла і померла за інших. Так суспільство вирощує потрібних людей для кожної ситуації. І де більше бідності — там більше мозгопромивки. Якщо ви і запитаєте що мене тригерить так це каструля яку нам всім намагалися надіти. А от людей з грошима не так легко промити. Вони в цілому з самого початку про закони світу трохи більше обізнані. Я просто трошки фінансово не дотягнула вскочити в той вагон в який сіли всі мої колеги, бо таким як я правду в цілому просто ніхто і не збирався казати. І з приводу того звідки йде 90% фінансів у світі також😄