Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Аналітичний Батон
Додано 14 лип 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Кількість підписників: 2 647
Фото: 3,800
Відео: 17
Посилання: 7,210
Опис:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton

👥 Кількість підписників

2 647
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +240

👁️ Середній перегляд на повідомлення

641
Середній/День:: 742
Середній/Тиждень:: 596
ERR: 24.22%

📊 Кількість повідомлень на день

4.9
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 4.7
Середнє за день: 4.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 725 26-03-25 18:09
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/153893839Останні часом якось так тихо... так тихо, шо аж страшно. Що ж там такого цікавого готує Трамп.Трамп - це людина-волатильність, бурлить де треба і ні. Але весело (інколи) по ринку.До речі, такий економічний матюк як "стагфляція" починає випереджати слово "волатильність". Колись про нафтову кризу 1970-их років я тільки читав. Але завдяки найвеличнішому та просто победуну Трампу, можливо ми її і відчуємо.Окай, не нагнітаємо, просто насолоджуємося моментом.А по ринку у нас сонях газує, цінники досить смачні по певним регіонам, вже навіть 31000 грн/т СРТ-завод за 48 олію. Але в середньому стоїмо 30000-30400 грн/т СРТ 48 олія в Центрі.Кука - ця культура на веселих щях +$1-2. Великі лоти ганяють по $217/т в порту і вже, несистемно поки, починає маячити $21. Тут фокус уваги Аргентина, вона ще може трохи пограти на нервах.Соя - мертві бджоли не гудуть.Пшениця - активно зростає попит, особливо на 2-3кл. За останні декілька тижнів +$10/т в портах зробили. Але, дуже і дуже схоже, що все попереду. Глобально, пора б і виходити із усього, ціни +/- адекватні. Але, для поціновувачів казІно, можливо є логіка потримати, а Трамп все організує.
👁 658 26-03-23 17:36
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/153717236Понеділок, наче і є двіж, але якесь тупцювання на місці. Саме цікаве, це звісно наше улюблене ток-шоу "Трампа-ра-рам в Ірані". Славно, славно рижий погана сьогодні ринки."Іран згодний на угоду, але я подумаю"Іран такий "Сишит ти, рижа мавпа, ми нічо не пропонували і переговорів не ведемо з вами".Це сьогодні робить біржеві ринки, а фізичні ринки вже виробили імунітет і поки не ведуться на заголовки в газетах.Пшеничка - тяга від покупців є, ціни +/- на місця, але покупці готові 😉... готові торгуватися.Кука - ринок поки на місці. Понеділок, до обіду одне око відкрито, після обіду вдеьжвома дивляться. Тугий день, як завжди, тому динаміки було мало.Олія та соняшник - олії трохи не здоровиться, але сонях тримається. Переробники збирають покриття на квітень і по трохи рухаються до планів. Тому, по соняху уважно 👀Соя - переробники купують, експортерам не цікаво. Але, там є свої нюанси.Ну і новий врожай, в моменті попит перевищує пропозицію.
👁 723 26-03-19 18:24
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/153413516Ну-с, відкорковуємо, офіційно почали світити 30-у за сонях з 48 олією. Але, ринок вже вище пішов, тяга є, пропозицію розбирають. Короч, сьогодні всі хто досидівся дуже радіють... Правда в доларі поки результат, що і в лютому був, але то вже фігня... далі ....,ну шо, хай полеже до сорока?))Норм так рижий пацик з Штатів зробив подарунок. Завдяки його геніальним стратегічним рухам, нафта вшпарила різко вверх і потягла за собою сировинні активи. Тому, окреме спасіба перерахуйте дяді Трампу, він рахунок пізніше скине.Пшениця та кука теж користуються попитом. Але, цікавого в моменті нічого не видно. Ринок ще їде на старих драйверах.Соя поки пауза. Експортери не дуже цікавляться цим активом. Заводи ще генерують попит, але і тут варто бути обережним.Проте, двіж на пониження цін якщо і буде, то маємо носити короктостороковий характер.Щодо Ірану, деякі інсайдери маякують, що от-от буде щось цікаве, тобто новий двіж і нова спіраль у конфлікті, а це волатильність і ймовірно новий імпульс вверх по цінам. Ну-с, чекаємо нових стратегічних перемог Трампу і його мАладой команді )))
👁 643 26-03-18 18:14
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/153330466По торгівлі трохи ніякий день. Імпортери почали розслабляти булки, типу все ок, шокІ закінчилися, можна почекати щоб ціни стухли. "Ага, щас", - сказав Ізраїль і влупив по газовій інфраструктурі Ірана. І тут, нафта верх, зерно вверх. На вечір говорять, що завтра має бути багато попиту і угод. По українському базарчику, окрім скандалу по Волиця Агро і розказати нема чого...Хоча, по соняху деякі заводи: "29800-30000 грн/т захаді брат, вот тєбє отічная цена, вєзі...".Короч, хто хотів 30-у потримати в руках, то завертайте рукава 😂😂😂Поки ринок дає можливість вийти по солодким цінам... а якщо будемо падати, дзвоніть в Ізраїль, вони можуть організувати підйом і ужОс.Кука - танцюємо на $214-215/т СРТ-порт, десь тут баланс. Об'ємні лоти були $216/т, вище не могли потягнути, пропозиція від $217-218/т СРТ.Зато пшеня оживає. Моментами, попит на неї вищий аніж на куку. Трейдерів більше, а потім зерна в ринок слабкий, не вистачає пропозиції і ринок по трішки крокує вгору.На біржі саме головне, закріпитися вище 600 центів. Ох тоді можемо вшпарити...Завіса...
👁 664 26-03-17 18:33
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/153246694Ринок по трохи звикає до іранського есвео. Тому, від нервових посмішок і фрази "Всьо прАпала..", ми переходимо до клепання мемів і порівняння ситуації з нами.Попит в портах зберігається і нікуди не зникає. Шукають куку, пшеницю та олію. Ну і біржа останні два дні робить нерви.Пшениця - ціни плотно стають вище $220/т СРТ-порт (це за 2-3кл ). І купують, і розбирають ті оффери які гуляють по ринку. Але, пропозиції небагато, тому це буде підтримувати ринок і надалі.Сонях - уххх, знову в колії коли всім треба, всі дзвонять, питають. Ринок апять майже 30000 грн/т СРТ-завод за 48 олію. Але, тут важливо бути обережними і не зловити корону, як нєкоториє. У лютому цей двіж швидко закінчився. У березні та ж сама фігня може бути. Короч, обережно з соняхом, не перевіряйте на скільки ви фартовий, бо може бути як у жарті про золоту рибку. А при умові, що холдинги повернули із архівів стратегії про нову хвилю набору землі, спокійно можна завершити роботу десь під забором.Соя - ринок здувається. І це нормально, сою дуже перегріли і на зовнішніх ринкам ми майже нікуди не рахуємося. У переробників теж в моменті не дуже справи зі шротом. Тому, ринок трішки видихає.Схоже, що трішки має бути спокійних днів. Але, не думаю, що це може бути надовго. Можливо, рижий качур ще щось утне.
👁 706 26-03-12 17:21
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/152844938Нафта їде далі вгору. І дуже-дуже схоже, що або повернемося до максимумів ($120/барель по WTI), або підемо ще вище.Піде вгору нафта, потягнуться вверх всі коммоди. Тобто все гуд, єдине що, фізика трохи тупить і не відразу реагує на двіжуху.Фізичні ринки рослинних олій, наприклад, поки не показують такого підйому як біржеві.Чуть про курс від кореспондента. Ну і все знову ж, кружляє навколо іранського конфлікту. Схоже, буде ще один імпульс вверх на біржах. Виступ нового аятола геть ніяк на мир не показує. Тому, нова гаряча точка у світі і це буде лоскотати нерви дуже і дуже багатьом секторам економіки.Спілкувався з фрахтовим брокером, він показав графік зростання цін на бункерне паливо (чим заправляють кораблі), слухайте, там біткоїн відпочиває.... зростання по експоненті. До чого всі ці кружева.. світ після російської агресії проти України, знову хлібне горя, бо шось дуже розслабили булки. Тому, до підвищеного попиту на зерно три.... два.... один.Кука - підростаєПшеничка - підростаєСонях - у гривні вверх, а в доларі вниз. Класний момент для тих хто ще сидить, мабуть вже всьо.Соя - чуть гальмуємо.Ріпак - холдинги починають цідити новий врожай.Хоч весна радує, прийшла +/- вчасно, на полях двіж. Ну і сонечко буде давати вітамін D і всіляких депресняків менше. Можливо, останні спокійні деньки, а далі вагони і цистерни роботи... 😉
👁 680 26-03-11 17:56
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/152762314Ну-с, звіздец несеться далі... Трама-пам-пам каже, що от-от все, фініш, кінець війні. Тим часом Іран обстрілює сусідів, лупить по трьом кораблям, мінує протоку... наче нічого не пропустив.Нафта сьогодні в плюс пішла. У наступні дні, є висока вірогідність, що будемо газувати і може знову побачимо $120++ за барель. Що це для наших баранів ринків. А це означає, що біржові майданчики теж поїдуть вверх. Фізичні ринки.. тут якось неоднозначно, але теж є потенціал пашАліть і дать плюса. Готуюсь, що ринок плавно, по чуть буде рости. Такої волатильності як на біржах наче не видно на горизонті. Кука - підростаємо... фон поки позитивний для корна. Поки булки можна і розслабити по ньому і розповідати "То не ціна".Сонях - тут таки дають другий шанс потримати 30-у в руцях 🤗Але, в доларі то вже не ціна.Соя - тяга є, але пропозиції мало. У короткочасі варто бути обережним. Вийшло якось коротко, але ж ви самі бачите, що робиться у світі, реально новин мало. Навіть звіт USDA не дуже спокушав рухатися ринки. У звіті нічого цікавого, чисто косметичні зміни. І до травня репорти навряд якось будуть впливати на ціни, навіть короткостроково, бо всі чекають на травень, коли USDA опублікує оцінки вже на новий сезон.Слідкуємо за нафтою, саме вона буде показувати шлях коммодам на біржі. А там і фізичні ринки будуть зростати.
👁 687 26-03-05 17:43
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/152285275Ще один нудний день фсьо... Більшість учасників ринку продовжують дивитися за фаер-шоу в Ірані, тому двіжа на ринку мало.Кука - все +/- стабільно, тільки гривневі ціни трохи потяглися вгору. Куку по 10450-10550 грн/т СРТ-порт спокійно можна взяти, якщо поторгуватися або можете швидку поставку бахнуть, то 10600 грн/т СРТ как би і нє вАпрос.Іноземних покупців поки обмаль. Не одні ми паримось "Що там соляра?". В ЄС та на Близькому Сході теж вистачає таких, тому фокус уваги у багатьох на інших штуках.Олія чуть оживає, деякі заводи навіть трохи вгору по семці. Нуууу, хз-хз, треба думати, може доля просто дає другий шанс? Час покаже.Більш цікаво по сої. Тяга огонь, заводи і експортери конкурують за кожен причеп бобів. Трейдерам соя під покриття потрібна, далі питання. Заводи, за рахунок значних продаж шроту і олії теж гребуть сировину.Але, на біржі геть не має прогресу. От його просто не має, ціни тупу рухаються, якась динаміка, а як подивишся - бо-ко-вик... один із ключових рівнів 1160 центів, якщо ціна нирне під нього, торба...А в цілому, все +/- тихо і спокійно. Деякі аграрії от-от і почнуть сіятися, хтось вже "годує" озимі, польові роботи стартують. З наступного тижня, двіж по Ірану має притухнути, тоді може активізується торгівля.
👁 742 26-02-26 18:21
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/151697187Тиждень майже всього і на носі Happy Friday, наче як і є шо написати/розказати, але вже по всьому пройшлися.Кука - біг на місці, двіж є але без суттєвих змін по цінам.Сонях - індикативні ціни декілька декілька днів спускаються. Але, якщо пошукати, то 29500++ можна знайти на базарі. Чи довго будуть такі рівні? Та мабуть ні, дурних не має, бо всі з вищими освітами, або з двома, на падаючому ринку навряд хтось довго триматиме високі ціни.Соя - поки все чудове... ключове - поки... булки не дуже розлаблюйте. Є негативні очікування і можна буде зловити забор.Пшеничка - так і хочеться дать копняка... Зима тю-тю і от весна. Березень частенько був цікавим місяцем. Тут може з'явитися багато фундаменталу по новому врожаю. Погода, самі розумієте, не дуже була для перезимівлі і по озимим можуть бути втрати, страшні фотки/відео, сльози, соплі, тому це може повпливати на цінову динаміку, особливо пшениці та ячменю. Короч, поговорити буде за шо.
👁 669 26-02-25 18:12
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/151614052По корну все 👌... холдингам на об'єми вже називають рівні до пониження, типу за 2-3 тищ на тобі $215 на руки..Увага на Південну Америку, саме вона буде задавати тренд у березні-квітні. А от сонях здає позиції. Більшість заводів вже декілька днів як не торгуються. Ще два тижні назад за 3000т семки платили за 30-ть з 48 олією і руку цьомали. На сьогодні, от тобі індикативна ціна, хоч продавай, хоч не продавай, нам фіолетово... і пох на об'єми. Одним словом - наїлися. Багато заводів покрили 60-70% своїх потреб на березень і логіки дорого купувати сировину не має.Чи це всьо? 🫤 може бути і всьо... виключно моя думка. Це трохи довго пояснювати і від клієнтів інколи прилітає, що всі інсайди розписуєш тута... короч, поки так. Є думка, що можемо почати сповзати вниз. Теоретично, ще можна спробувати у березні половити хвилі підйому.Соя - короткостроково можуть бути проблеми з цінами. У довгостроковій перспективі маємо рости.А в цілому, чого нить... якщо виробник має +/- середні рівні по врожайності, тупо (да прастіт мєня холдинг Порошенка) шоколадний сезон... головне щоб кука була в складі, а не на полі. Ціни адекватні, по трохи розібралися і вийшли на середні рівні. Короч, ринок давав заробити тому, до золотої рибки як би питань не має.