Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Аналітичний Батон
Додано 14 лип 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Кількість підписників: 2 647
Фото: 3,800
Відео: 17
Посилання: 7,210
Опис:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton

👥 Кількість підписників

2 647
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +240

👁️ Середній перегляд на повідомлення

641
Середній/День:: 742
Середній/Тиждень:: 596
ERR: 24.22%

📊 Кількість повідомлень на день

4.9
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 4.7
Середнє за день: 4.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 642 25-03-25 18:45
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/125110410?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareПшеничка не витерпіла лихої долі та почала просідати. Але, на ринку шось таке. В принципі, хто шукає, той може знайти. Так, індикативно ціни вниз, але на вечір ще були покупці з високими цінами які готові забрати вашу прелєсть по вчорашніх цінам. Фактори росту вже в ціні, тому поки не має на чому 🚀 До речі, в кінці березня буде звіт USDA з прогнозами посівних площ по пшениці, сої, кукурудзи в США. Минулого разу, аналітики показали+4% по корну повинні зрости площі і -4% по сої. Чи втримаються такі значення в цьому звіті. Прогнозувати тут важно. Ціна на куку відкотила, але... тарифні війни і тому це теж вносить свою викривлення у ринки. Але, якщо дивитися на співвідношення ціни між соєю та кукурудзою, то маємо рекордно низькі рівні по цьому співвідношенню, тобто соя дуже дешева проти кукурудзи і вигідно сіяти краще куку. Але, це виключно мої мюслі і не факт, що буде так як я собі нафантазував... чекаємо короч.Кука тримається на поточних рівнях. Але, тяга зникає. Деякі крупні трейдери, пА сІкрету кажуть, що переорієнтовуються на аргентинський корн, дешевший і можна додатковий прикур отримати , а не стандартні трейдерські $1-2/т.Олія теж на вечір почала здавати позиції. Сонях поки тримається в ціні, але... якщо так ще день-два, то .... то може бути так, що в одні двері побіжить багато соняшникофілів і буде ой...Да й таке... схоже, на те, що пік по багатьом культурам пройшли і далі каменюкою вниз.
👁 698 25-03-20 19:05
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/124763733?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareЗакриваємо торговий день змінами по соняху і пшениці, тут ростемо. Інші культури топчуться на місці.Ринок живе своїм життям, про торгівельні розбірки у малій Європі призабули. А наступного тижня, можуть бути цікаві новини на цю тему, європейці дуже чекають вирішення, бо кука пА $300 якось не комельфо.На гарних цінах, полізла пропозиція, що куку починають перепродавати (ту, яку по $215-220 СРТ дефолтнули) і по соняшнику зростає пропозиція, тому трішки обережніше з цими культурами, бо ви ж бачите яка волатильність.Приберіть один фактор і ціна може посипатися. Короч, просто натякаю, дивіться у 👀 хто ще сидить на товарі. Ну і трішки новин з полів... наче як без сильних проблем проходимо нічні морози. Наступного тижня буде більше інформації. Тому, можна трохи видихнути, але тільки трохи... якщо пшениця може пропетляти, то морози добре можуть пожувати ріпак, а його і так не багато посіяли.
👁 656 25-03-18 19:29
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/124617939?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareДвіж на наших ринках продовжується. У фокусі уваги кука і пшениця. Трамп нормально так волатилить і це позитивно впливає на наші ринки. Дехто, бачу, починає розслабляти булки, ціна супер, все росте, значить хай полеже. Подивіться як швидко розвивається ситуація... якщо європейська дипломатія зарішає по митам і хоча б на місяць відкладе їх, ціна вжух і вниз. Тому, про ці ризики не забувайте.Трішки погода може внести свої корективи по новому врожаю (про це більше завтра). Морози можуть побити озимі, які виходять зі сну.Олія соняшникова нормально торгується, ціни кожного тижня +$10 накидають. Тому в ціні зростає сонях. Але, його вже не так і мало, як виявляється і з ним необхідно бути максимально обережним.Ну і шо, як вам Трамповіч (виключно з позиції волатильності на ринку) ? І так ще чотири роки (як мінімум). Готуйтесь, двіж буде шалений по ринкам. Також, цього тижня засідання ФРС по облікові ставці. Мабуть, сильного ефекту на сировинних ринках не побачимо, але ті заяви, що декларує Трамп, можуть створити нову хвилю інфляції і відповідно, зростання ціни.
👁 632 25-03-12 19:15
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/124184096?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareБагато хто із учасників ринку вже трохи освоїлися від тих цінових коливань які робить МАГА і його команда побєдунов.Мда, пам'ятаю я 2018 рік, Трамп, торговельна війна, обвал по сої... ех, а то були квіточки. Дядя Трамп добре наловчився хитати ринки. Сьогодні він, до речі купив собі Теслу, ну всє дєла, ваабщє не реклама. Пишуть, що бізнес-зустріч з Трампом коштує $5 млн, можна декільком компаніям скинутися і попросити у цього качеліста купити пару мішків корну і сої. Біржа на це повинна позитивно відреагувати.По ринку, все від задач. Хоча, зранку за кукой забігали, так як пішов шухер з новим фронтом США-ЄС. Європейці сказали, що введуть мита, в т.ч. на куку. Тому, дехто із трейдерів забігав, типу ща наспекуліруєм. Проте, на вечір СВОТ потікла вниз і слабаки вже включають задню, дорого не нада, центральний офіс не дає підтвердження, сорі, приходить завтра. Але, то у вечері, на ранок ситуація вже може знову перевернутися і за машинку куки будуть руку цілувати.Єдина фігня по корну (і по пшениці теж), високий базис (різниця цін між фізичним ринком та біржею), тобто товар на FOB/CPT дорогий проти біржового ринку і якщо біржа не зупиниться в просадці, то фігово стане і фізичним ринкам. Позитив може виникати на перекосах в цінах, які будуть створювати амери своїми діями, коли покупці крутять носом або відразу відмовляються від товару, коли чують US origin, типу нуйогонах... якщо МАГА буде так і далі качати, то в принципі, Америка стане вєлікой, десь там у себе на ТВ, а інші просто відмовляються від роботи з ними. Коротенько всьо.. завтра теж покулупаємо ринки.
👁 677 25-03-05 19:00
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/123674654?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareНу шо, всі готові дать обратку? MAGA в дії. Та й в принципі, корекція вже декілька днів проситься. Зараз піде шортокрилово. Воно вже і так йде по пшениці і корну. Плюс, от-от повинні знову відмінити мита для Мексики та Канади і ринок побіжить в іншу сторону.Шо то таке те шортокрилово і з чим їдять? Шорт або коротка позиції - це позиція на продаж. Тобто, ви продали ф'ючерс на пшеницю і тепер у вас на рахунку висить (мінус) -100 контрактів. Щоб закрити свій шорт (позиція на продаж), потрібно купити 100 контрактів, тобто зробити +100. Тоді, в сумі буде -100+100=0.От зараз, ми і бачимо шортокрилово, тобто закриття коротких позицій і відповідно зростання технічного попиту. Сиильно губи не розкатуйте на екстра буліш. Ймовірно, ціни трохи підростуть, але не більше.По нашому ринку, ситуація без змін, ціни на місці, пропозиція хоч і є, але поки не має бажаючих бігти в ринок і фіксувати.Чи допоможе нам зростання на біржах? Якщо і так, то дуже мало. Багато імпортерів на паузі або ціна на лоха. Тому, не думаючи що ці піруети на СВОТ нас підтримають. Але, і так гріх скаржитися, ціни хоч і просіли, але все одно досить і досить класні рівні.Па-па, і без жужалок !!!
👁 647 25-02-18 19:11
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/122528025?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareРинок по корну продовжує торгувати дальні місяці, все більша активність йде на березень-квітень, чую що деякі агрохолдинги зливають куку і на травень. Торговля є, у трейдерів є оборот, у фермерів $220++ СРТ, що ще потрібно... ех, якби б $300 СРТ. Але, дядюшка Сорос не погоджується, каже що дуже багато опадів всандалили в Бразилію. Щоб кука пА $300 СРТ була, потрібно буде бразильські поля засушити, а це вже дорого. Тому, фантазії про $300 ставимо на паузу.Олія і соняшник рухаються вгору. Знову, заводам потрібно семку на березень, покриття у багатьох не має на цей місяць. І на кінець, переробники перестали торгувати повітрям та без реального покриття по сировинні не поспішають продавати олію. А от на неї (на олію) попит є і досить солідний. Ситуація як в бразильському серії той кохає ту, а вона любить іншого, а в кінці виявляється що вони брат і сестра, короч. По соняху, дивимося на олії і будемо розуміти куди буде рухатися сонях.Ячмінь взагалі космос... його не має, а вантажити треба. Біганина, куплю, продай і т.д. Ціна вже вища за куку. Але, якось стрьомно з цим ячменем, одні аномалії і це може негативно закінчитися для ціни.А тим часом, активності набирає торгівля новим врожаєм. По трохи фіксують все в т.ч. і сонях, і куку. Ось тільки, зловив себе на думці що не бачив попиту на новий врожай сої (а от тут не допрацьовує трейд). І ціни ще й нічого торгують. Але, як на мене трохи ранувато лізти у форварди, можна ще подивитися. Мабуть, поки вистачить на вечір. Хоча, після фрази $300 СРТ за куку. Половина завісла і перестала читати.
👁 767 25-02-12 19:10
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/122095401?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareНа світовому ринку йде шухер по пшениці, зазівавшіся імпортери згадали, що з суботи в росії будуть квоти на експорт пшениці і такі куплю-куплю. Але, трейд каже, що таких мінімум. Вчора ще російські трейдери почали піднімати ціни, в середньому пропозиція стала десь $249-250/т FOB за 12.5 протеїн, що теж позитивно відбивається і на наших цінах.Чим ближче до виходу в поля, тим частіше починають з'являтися якісь новини про стан посівів. Сьогодні знову дехто пише, що в США може пройти хвиля морозів, але буде і сніг тому це може зберегти посіви від вимерзання. Багато консалтингових компаній намагаються водити вилами по воді, але толку від такої роботи мало. По корну цікава ситуація, як послухаєш трейдерів, то виходить так, що кука нафіг нікому не потрібна, продати не можна, попит слабкий, висока ціна з України 😢 біда короч. І дійсно, спот-ринок не альо, на лютий багато хто припакований. А на березень-квітень, you are welcome як кажуть у нас на селі. І ціни так нічого, дорого можуть взяти, ну па братські. Чому, ну чому така доброта? При інших умовах, ціна мала б до $200/т СРТ з'їхати. А тут спокійно можна продати партію на березень чи квітень і по $217+++ СРТ 😉 і навіть сильно торгуватися не потрібно... де собака зарита? 🤔Короч, подумайте...Ну і олійка росте в ціні. Пальма починає двіжувати, наче все по плану. Тому і сонях підтягується вгору. Ну шо, нова хвиля росту let's go?Поки, саме цікаве саме по кукурудзі. Тут щось може бути.
👁 646 25-02-11 18:45
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/122006960?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareСпот-ринок кукурудзи буксує. Але проблеми в Південній Америці трохи напрягають покупців і не дають розслабити батони. Як завжди чуток багато, а кому вірити хз. Хоча, об'єктивно проблеми вже прям реально. Це, до речі, тримає ринок від просадки. При інших умовах, трейдери ушатали б ціну, але вимушені чемно спілкуватися з фермера, бо хз що і як. Куку по трохи розбирають імпортери, бояться і страхуються.До речі така ж історія і з соєю, покупці теж підгрібають пропозицію. Ціни ростуть по імпортерам і на портах теж бачимо, що вартість олійної підтягується. Ще й шрот відновлює свої позиції і тому, переробники такі куплю-куплю і вже бачу/чую, що до індикації +100-200 грн.І по соняху теж підтягуємося вверх. По цій культурі по трохи починаємо вирулювали. Фермери поки не поспішають лити, всі хто не повівся на разводнях про мєга-падіння, поки сидять на семці. Ждьомс поки...Ну і на завершення, по пшениці експортний ринок на росії +$5 😳Всьо-всьо... на отдих
👁 809 25-01-31 17:26
Вечірній коментар по олії і соняшникуhttps://www.patreon.com/posts/121195220?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareНу шо бляха-муха, можна розлабити булки. Я у вівторок так все класно розклав по соняху, а в середу посипалися. При чому, двіж ні на чому... хтось, десь, комусь і понєслась. Але, мутки можна робити локально, а графіки не надуриш, що практика і показує.Соєва олія пульнула вгору і на сьогодні, всі менеджери з заводів, що я спілкувався, в один голос - ніх не можна купити. Але, до цього нормально так розпродалися. Деякі заводи сировини на місяць набрали, тому є час трохи потримати фермера за фаберже.Паніка - не самий класний товариш у торгівлі, і тут вона спрацювала на руку переробникам. Інформаційна кампанія проведена і спланована на п'ятірку...все таки витрусили трохи фермерів.Сьогодні соєва олія показує чудєса. І здається мені, що ми і надалі будемо перти вгору. І пальма схоже як втрамбувала дно.Обсиратись так обсиратися з прогнозом 😂😂, але поки в упор не бачу факторів щоб сємка впала в ціні. Тому, стисли булки і в усієї сили почали чекати на 30 тисяч за тону соняха.Всьо, всім па-па, мирних і тихих вихідних.
👁 668 24-12-11 19:14
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/117745409?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareКукен набирає оберти, торгівля йде досить активна. При чому, купують на усіх базисах, в портах, на елеваторах. І, як тільки включився попит, ціни відразу підрівнялися. Ринок плотно став вище $200/т СРТ і вище. Також, переробники тягнуть на себе куку, що створює додаткову конкуренцію, а це зазвичай до росту вартості далі вгору.Сонях - олія +/- стабільна і в тиху, заводи починають давати премії за швидку поставку сировини. Але, пропозиції мало і це змушує заводи обривати телефони фермерам. Слідкуйте за соєвою олією. Соя - теж ділА починають покращуватися. Переробникам різко стала потрібна соя. Активність зростає на цьому ринку. Заводам необхідна сировина на січень-лютий, тому попит буде зростати. Ну і конкуренція між переробниками та експортерами буде пушити ринок вгору і чекаємо на сюрпризи від біржі.Та й от вам увесь ринок, болото закінчується і починається двіж... вилазить із теплої ванни, волатильність підвезли.