Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - GOLOBORODKO
Додано 14 лип 2024

GOLOBORODKO

@anagoloborodko
Кількість підписників: 16 532
Фото: 617
Відео: 34
Посилання: 419
Опис:
Мене звати Анастасія Голобородько. Я сертифікований нутриціолог, спікер освіти в їжі та фуд-терапевт. Послуги 👉 https://linktr.ee/anastasiia_g
Джерело

GOLOBORODKO | В мене дитинстві була улюблена книжка одеського поета Григорія Остера ...

Логотип телеграм спільноти - GOLOBORODKO GOLOBORODKO @anagoloborodko
9 200 Охват/переглядів 2024-10-21 07:35 Повідомлення №882
В мене дитинстві була улюблена книжка одеського поета Григорія Остера «Врєдниє совєти». Був чудовий мікс дорослості, емпатії, сарказму. Тому я, в хардкорі осінніх Зумів, зібрала вам свої топ-5 «покращень»🔥 молочне - отрута та біда, глютен - горить у пеклі. Виключити, не підносити. Ще бажано здати alex-тест на всі можливі алергени. Бажано IgG.Розслабтесь. Пшениця супер, якісна кисломолочна теж (по аналізах, так, буває що комусь і треба на час обмежити). Ферментопатії - мінливі. 🔥 мийте. Мийте все. До скрипу. Антибактеріальним. Дитяче все з баночок, стерильне. Виварювати, кипʼятити, санітайзити.Молю. Імунна система виховується торканнями. Яблуко з полу - можна. А недомити руки після грошей-супермаркета - отут можна подумати. І то. Світ не ідеальний.🔥 профілактичні «-ферони», антибіотики, гомеопатія.Якщо здається що імунні системи полюбляють коли їх йоршиком начищають, стерилять чи, навпаки, замість доцільного лікування пропонують 0,004г екстракту рослини - ввімкнімо мозок Homo sapiens sapiens. Розумні-розумні.🔥 сумнівайтесь. Завжди спокійно перепитуйте себе, а чи це точно правда. Можна пошукати ще, можна отримати другу думку. Тут я не жартую. Як каже моя люба @nadiiakryzhanovska - «чим вище рівень едукації, тим нижче ГІ їжі» 😅 і я не сперечаюсь🔥 у всього будуть плюси та мінуси. У кави, у пшениці, у сиру, у фрешів, фруктів, бляха, білого рису, картоплі. Заспокойтесь) ми впливаємо на їжу та її якість, а не вона на нас. Заміщення емоцій через рот (пробачте) - не про раціон. Стресовий стан - в фокус. Ще раз - світ не ідеальний. Картоплю фрі та келих вина можна. Але тіло не бреше. Я на консультаціях завжди різкувато питаю «так, супер, окрім благих цілей вічного здоровʼя та довголіття, а з чим на зараз не комфортно? Я зараз паркую вашу увагу тільки в тіло, що там воно? Який зворотний зв’язок дає? Тіло - дуже дорога і багата машина. І завжди на нашому боці. І ця реакція - краще що можна зробити, щоб стабілізувати те що ви з ним робите. Ну і важливо розуміти що там плаває по крові, що вже накопичили»Все просто, короче. І по любові)