Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - GOLOBORODKO
Додано 14 лип 2024

GOLOBORODKO

@anagoloborodko
Кількість підписників: 16 532
Фото: 617
Відео: 34
Посилання: 419
Опис:
Мене звати Анастасія Голобородько. Я сертифікований нутриціолог, спікер освіти в їжі та фуд-терапевт. Послуги 👉 https://linktr.ee/anastasiia_g
Джерело

GOLOBORODKO | Шість смаківПринцип, який я пропоную забрати з аюрведи в 2026Можна пог...

Логотип телеграм спільноти - GOLOBORODKO GOLOBORODKO @anagoloborodko
10 600 Охват/переглядів 2026-01-21 06:49 Повідомлення №1127
Шість смаківПринцип, який я пропоную забрати з аюрведи в 2026Можна поговорити довго про причини такого балансу в кожен прийом їжі з точки зору впливу, енергій, сигналів для мозку «всього достатньо»Але й фізіологічно це обґрунтовано тежЗабирайте:• Солоний• Солодкий (він ще +жирненький)• Гіркий• Терпкий• Кислий• ГострийДо солодкого та жирненького ми звикли одразу, грудне молоко мами - умовно «кето-молоко», жирненьке, лактози там ок нормально, тобто солодкеСолоного переїдаємо в сучасному «західному раціоні»Гострий індивідуальний, кому побільше чилі, а кому й чорний перчик пече👋🏼 тепер увагаСмаків кислого і гіркого (особливо гіркого, бо колись трави що їли могли бути отруйними, це зараз самий дефіцитний смак в сучасній їжі) в нас мало. А це вкрай необхідно для травленняТому коли чуємо про «петрушку-руколу-куркуму» - ну є сенс. Кава, до речі, гірка ще, але коли споживана адекватноА без кислого білок (мʼясо-риба) адекватно не засвоятьсяСама ідея - проста і мейк сенс. Включайте всі смаки в кожен прийом їжі. Тіло буде вдячне