🗓Моя нова система продуктивності Apple Календар + Нагадуваннядля контексту: раніше я трекала всі задачі в Notion + у блокнотах, але я зіткнулася з тим, що не бачу, скільки часу витрачаю на задачі і не бачу, на що зливаю енергію, чому багато прокрастинації в соц. мережах.На початку січня я вирішила перейти на зв'язку Календаря + Нагадування (вони синхронізуються на Apple) і мені дууууже сподобалось💖На скрінах показала, як це все виглядає.У Нагадуваннях можна: 🩵створити групи, списки, інбокси, дошки канбан якщо зайти в "нагадування" => "вид" => "стовпці" (а не "список").🩵 усі нагадування можна зациклити - зробити повторюваними навіть через кастомні проміжки типу "раз на 21 день"🩵 з іншим власником iCloud можна створити спільний список і ставити один одному задачі. Наприклад, зробити з другою половинкою спільний список ідей для побачень.🩵 якщо мені незручно друкувати, то я кажу чарівну фразу "привіт Siri, додай нагадування ХХХ"У мене зараз такі списки:Work:🔥 Work👩 Instagram📞 Менторство🍎 Ідеї інфопродуктівPersonal:👀 Lifestyle🔮 Рутина🇺🇸 English🎯 Цілі 2026🎯 Monthly goalsНа робочий стіл на ноуті вивела віджети цілей місяця та задачі на сьогодні-завтра. Ну що сказати — я просто в захваті😮💨Якщо я вас надихнула на порядок у діджитал-просторі та організації задач так само, то тегніть мене потім у сторіс. Мені буде приємно 😊Про те, як я планую задачі по рівню енергії, напишу наступного разу.
😡Як я працюю з текстами в GPT.Покажу на прикладі анонсу прямого ефіру.Як ставила задачу:1. Накидала від експерта інфо про анонс (там 3 сухих речення)2. Отримала перший варіант (ну такое, банально і сухо).3. Потім даю таку команду: такс, трохи канцелярщиною пахне, напиши чітко але з дружнім тоном, уникай води, та не конкретних формулювань4. Відправляє мені знову фігню, мені не нрав.5. Я команду: кидаю тобі питання від батьків в чаті курсу. Проаналізуй їх приховані болі, бажання страхи. 6. Видає класні результати і я потім: на основі цих прихованих бажань, проблем та страхів напиши анонс ефіру. 7. Видає норм результат, але я хочу подивитися як можна ще краще. Пишу команду: рознеси в пух і прах тон тексту, подачу та суть8. Класно розносить, потім пишу команду: перепиши з врахуванням критики. Стиль: жорсткий і тригерний — для мами, яка “ще думає”.9. Потім одразу пишу тепер перепиши з врахуванням критики в такому тоні: Турботливий, але дієвий — для мами, яка боїться нашкодити.10. Порівнюю два варіанти і обираю повідомлення в "турболивому стилі".11. Прошу знегерувати картинку. Створи: казкову ілюстрацію з дитиною у світлому просторі (натяк на розвиток)Все, готово. На це пішло 17 хв. Результат на скріні: простий і легкий для прийняття анонс. Написаний сленгом ЦА.
✌Більше 5 місяців пошуку SMM на проєкт — і нарешті…Хеллоу. Так-так, я сама в шоці, що дійшли руки до мого Телеграму.Для контексту: 1 вересня 2024 до мене на аудит зайшла онлайн-школа. Аудит мав тривати 3 місяці. Після нього я планувала повернутися до свого блогу, але… якось втягнулась. І з січня 2025 я офіційно в проєкті як маркетолог.І понеслось.Проєкт тяжкий.– 9 продуктів– середній чек 5500 грн (це мало) – замість запусків — системні продажі (це непросто) – хаос у продажах і навіть в операційці– ледь витягуємо зарплати команді– команда слабенькаНовий проєкт створити — простіше, ніж перебудувати те, що “типу” два роки було на плаву.👩💻Я окремо розпишу в цифрах, як уже в березні вивела проєкт на х3 від грудня. І як експертка вперше побачила нормальні гроші. Бо хочу чесно показати, що конкретно я там робила.Але весь цей час — ми з експерткою тягнули проєкт на собі.Сказати, що я чуть не здохла — нічого не сказати. Я просто зникла з блогу.І поки я ще не мільйонер-маркетолог — я працюю, як він😐А тепер до перемог.У квітні я нарешті знайшла фею-асистентку.І сьогодні — офіційно закрилась вакансія SMM.Слава Богу і нервовому зриву і проекту, який має гроші на їх зарплати 🍷Я трохи офігела від ринку СММ. Не хочу знецінювати навчання і людей, але:ну не вірю я, що хтось досі вчить робити контент-план “освітній / експертний / розважальний / відгук / кейс” — і думає, що це продасть? ладно, може і продасть. Питання кількості цих грошей. Люди, а ЗАВДЯКИ ЧОМУ мають бути продажі?Може, треба контент, який реально перетворює читача на ліда?Коротше. Експерти. Не ведіть блоги просто “аби ділитися користю”.Ну бо навіщо? Якщо ваша ціль не проявлятись, а продавати — вас жоден СММ не врятує.SMM-спеціалісти є. Але хороші — на вагу золота. І зарплату хочуть від $600. Логічно. Бо вони дають результат.І на цій прекрасній ноті — я нарешті з червня виходжу з операційки.✨Як нормальний маркетолог-продюсер буду:– дивитися на таблички– контролювати трафік– керувати командою– і нарешті вести менторство.Повертаюсь у свій блог — живою. Але трохи з очима єнота🥴
🍸Експерименти з Threads принесли мені продажі на 60 000 грн за 20 днів.Хей! Зачепила? Давайте розкажу, що там і як 😊Зайшла я в Threads в жовтні. Чому? Бо там реально можна спілкуватись, а не просто постити в "пустоту" як в інстаграм.Спочатку писала що попало, поки не зрозуміла дві фішки:— крутий заголовок — це 80% успіху— треба щось таке, щоб людям аж свербіло написати коментарІ тут як поперло!Мій тред вистрілив на 74к переглядів і притягнув 20 нових підписників в Інсту. Далі охоплення були менші, але народ активно коментував.Що найкраще зайшло? Пости про гроші, 1993 рік і схуднення на Оземпіку.І ці дописи не завжди про правду і про мене. Я просто повторила вітки, які вже залетіли і зібрали багато коментів, а я все подала наче про мене. Тільки тсс! 🤫 Ці пости допоміг написати ШІ 😁🍀Мені як продажниці потрібен трафік — і я його зробила. Люди йшли в Інсту, там бачили мої курси по знижці і все — понеслась!Без прямих продаж і без згадок про розпродаж за 20 днів набігло 60к грн з курсів.Прикол в чому: тиждень нічого не постила — 5 днів нуль продажів. Значить, це точно був трафік від Threads.Тому раджу всім цю площадку. Там можна:— прокачати блогерство— навчитись писати чіпляючі заголовки— попросити GPT зробити з вашого посту бомбу, щоб всі хотіли прокоментитиПофіг, хейтять чи хвалять — головне щоб говорили. Тоді алгоритми тебе винесуть нагору.І знаєте що? Не паримось, що пости не про реальне життя. Головне — красиво керувати увагою людей, але без шкоди для них 😉
📝 Мої висновки про блог та продажі після вебінарів про воронкиЯ завжди парилась через те, що в інсті у когось тисячі підписників, а в мене ну таке. Здавалося, що мало людей = мало грошей. Але ось що змінилося: 1. Я зрозуміла, що головне не кількість, а якість аудиторії. У мене 2700 підписників, але я заробляю більше, ніж деякі з великими блогами. Чому? Бо мої підписники мені довіряють. 2. Сьогодні люди не дивляться на цифру. Немає такого, що якщо мало підписників, то це “скам”. Головне – як ви працюєте з тими, хто вже є.Я ще нещодавно думала, що у мене слабка упаковка блогу. Хотілося продажів ще більше. Але ось що змінилося після того, як почала вести Threads: оплати майже кожного дня.Що це значить? Упаковка крута, сайти конвертують, все працює. Просто не вистачало потоку теплої аудиторії.І тепер я впевнена: краще зробити класну воронку один раз, налаштувати систему і отримувати заявки, ніж щодня вигадувати рілзи й сторіз, які дають лише перегляди.А тепер цікаво: ви більше за цифру чи за якість? Як взагалі вам ідея розвивати блог не заради лайків, а заради доходу?